pravi bikeri ili...?

Miro štuca u Kraljevici poludit će je kad pročita ovo sve ujutro....e da, bijo je dežuran jednu novu godinu, čuvao neki parking sa građ strojevima ili sl. Ja ga prvi nazvao da mu čestitam točno u ponoć....nema labavo, skuteraši😁
 
Ajde laku noć.....posudit ću sutra od tasta liberty 50 da se prisjetim malo ...jbt 4t navuće samnom 40 kmh na ravnom.....onaj je išso 70 kmh😊
 
Daj me sjeti....onaj lik iz ri s gsxr om i nekakvim roza lancem....vozio na prednjem kotaču pa odselio za ameriku, kako se zvao, imao je i svoj youtube kanal....bio vozač i pol😀
 
A lijepo je bilo, al vrijeme ide...evo jucer napunio 37 godina, prije je u glavi bilo samo sta jos stavit na skuter i gas, sad napravim godisnje km koliko sam prije mjesecno...al sad sam po cjele dane u kamionu, vikend sa zenom i djetetom, uskoro djecom....kako bi se reklo sve i svoje vrijeme, vozilo se jakih motora, sad se uređuje M600 i pomalo 👍
 
A lijepo je bilo, al vrijeme ide...evo jucer napunio 37 godina, prije je u glavi bilo samo sta jos stavit na skuter i gas, sad napravim godisnje km koliko sam prije mjesecno...al sad sam po cjele dane u kamionu, vikend sa zenom i djetetom, uskoro djecom....kako bi se reklo sve i svoje vrijeme, vozilo se jakih motora, sad se uređuje M600 i pomalo 👍
idu godine uvijek, ali nije do godina nego puno više do vremena i love čini mi se. ali ako bog da kroz desetak godina da je nekako doći na zelenu granu s lovom i slobodnim vremenom, pa onda opet ide gas po cijele dane nadam se još duplo više nego prije i nego sad, barem 10-15 tisuća godišnje 🤞
kod mene je isto mali 4 godine i brzo će drugo, pa taman tamo kad odu u 5. osnovne kad ih opere pubertet i odjebu nas radi ekipe, mi lijepo opet na motor po cijele dane :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: ODST
idu godine uvijek, ali nije do godina nego puno više do vremena i love čini mi se. ali ako bog da kroz desetak godina da je nekako doći na zelenu granu s lovom i slobodnim vremenom, pa onda opet ide gas po cijele dane nadam se još duplo više nego prije i nego sad, barem 10-15 tisuća godišnje 🤞
kod mene je isto mali 4 godine i brzo će drugo, pa taman tamo kad odu u 5. osnovne kad ih opere pubertet i odjebu nas radi ekipe, mi lijepo opet na motor po cijele dane :mrgreen:
Slicno i kod mene, moj je 3 godine i uskoro drugo
 
  • Like
Reactions: t0malito
taman san tija reć... kad malo djeca porastu, sa 50 opet na motor i vozi (tako je bar u mom slučaju)... meni najmlađi 18 god i sad je to to. vožnje, vikendi, šatori, višednevna putovanja... puno se pažljivije vozi, ali i puno više km odradi. jebiga, mi nismo tili dok su dica mlađa puno prdiludit, što zbog nekog straha da nam se šta ne desi, što zbog toga da budemo sa njima... a sad kad "im smetamo" odosmo moja žena i ja.
 
Dobro ste se raspisali o dogodovstinama i voznjama od prije skuterima 😁

I kod nas bilo pocetkom 2000 -ih ekipe preko 15-ak, kasnije kroz sve ove godine ostalo samo nas par koji smo i dalje na dva kotaca... polovica ih odustala nakon skutera, dio presao na motore pa nakon par sezona odustao, a nas par se neda 😁


Ja , aprilia i motohappening 2005/2006... od ovih par godina ranije nazalost se slike pogubile

4163942C-35C2-4204-9734-588FC8ACD83E.jpeg
 
Tad je aprilia imala ravnih 1100 km 😁

Taman prvi servis odraden bio na 1000 km prije motohappeninga 😁
 
Ja i dan danas ga volim cuknit dok odem do grada po cigare i stvari... 😁

Ustvari vise te omladine ni nema da se voze na taj nacin kako se vozilo unazad 15-20 godina s tim skuterima...

Danas ko ga i uzme vozi ga reda radi za do grada radi guzvi i parkinga...

A da ces nekoga vidit da cima na zadnji i to slabo... bar u mojim krajevima

Onda ja sa 35 moram se benavit 😁

7A98FD09-83A5-4F9B-B712-0AB0F2666A2A.jpeg
 
I sad s ove slike od prije 17 godina od nas 8 sa slike jos smo aktivni na motorima samo nas 3.

Dvojica nazalost nisu vise s nama, ostala trojica odustala vise od motora i voznje
 
View attachment 766610evo Plominke davne 2008., bolja polovica vozi 😃

Jesi siguran da je 2008.?

Novi je asfalt i parking pa me buni - rekonstrukcija te dionice je počela početkom 2009. ako se ne varam... završni sloj asfalta je postavljen u srpnju ili kolovozu 2009... imam dosta slika od radova u to doba... prije obnove parking je izgledao ovako:
cQuxnug.jpg


po boji asfalta rekao bih da je slika nastala krajem 2009., ili početkom 2010., ali možda se varam... ne sjećam se više točno, ali mislim da je parking od flalone među zadnjima bio gotov jer je služio za skladištenje rubnjaka, šahtova i razne signalizacije koja se ugrađivala u i oko ceste...
 
  • Like
Reactions: SpoRRi and Dene
S tim da smo dosta rano presli na velike motore ... legendarna slika 2006 godine na Kozici... samo R-ovi 😃

I tad je dosta ove skuter ekipe odustalo od nastavka na vecim motorima

View attachment 766609

jako lijepe uspomene, i lijepo je vidjeti toliko R motora

moja prva R1 na vidikovcu, u zimu 2013., znači prije 10 godina:
vjnmzx2.jpg


i nešto što mi danas fali... kafe i krempita na zidiću... nema više :( :(
7HlrsxNl.jpg


i malo random slika sa parkinga flanone...
My9PH2T.jpg


arHS4Qr.jpg


hnpq5Ut.jpg


ksbjVLe.jpg


h1FHNqR.jpg


rqwWKJM.jpg


o1fN5J5.jpg


brzinski sam izvukao par slika sa vozilima koje ne viđamo baš svaki dan... mada imam svega u arhivi, ali kad krenem tražiti sati prođu...

ljetne večeri i popravci aprilije dugo u noć :mrgreen:
udXJbhY.jpg


vidikovac starter pack :ROFLMAO: i krštenje novih slidera...
D2SPlQ6.jpg