pravi bikeri ili...?

ide cvaja :ROFLMAO: a ti još na domaćem terenu :mrgreen:
bio frend taj put samnom na tom sp-u, nesjećam se spike, ali krepao mu je njegov sp negdje u banjolama, pa sam mislim otišao po njega
da sam bio solo bio bih i brži, na 19ks se osjeti jel jedan ili dva tovara na motoru :mrgreen:
Da, prestrašno, tempo 80-100 kmh a ne mogu odlijepiti od tebe.
Realno motorist sam prosječan, ali skuteraš opak....po kiši, po noći, u pizdu materini....luuud
 
  • Haha
Reactions: biker4life
Da, prestrašno, tempo 80-100 kmh a ne mogu odlijepiti od tebe.
Realno motorist sam prosječan, ali skuteraš opak....po kiši, po noći, u pizdu materini....luuud

kad se nismo prosuli onaj "S" zavoj pred pulom gdje je glatki asfalt pri toj brzini... mislim pazi, SP ima gume ''12 i ''13 coli (fxr je imao obje 12)... a gume - mitas, pardon sava mc29, vizionari smo bili, jedno 10 lit prije sport force+ smo sapunali na tim gumama :ROFLMAO:
 
kad se nismo prosuli onaj "S" zavoj pred pulom gdje je glatki asfalt pri toj brzini... mislim pazi, SP ima gume ''12 i ''13 coli (fxr je imao obje 12)... a gume - mitas, pardon sava mc29, vizionari smo bili, jedno 10 lit prije sport force+ smo sapunali na tim gumama :ROFLMAO:
To je meni bilo čudno....ja imao 14 cola a ti ne odustaješ.....međuosovinski razmmak na x9 ko na busu😂
 
  • Haha
Reactions: biker4life
kod voće,povrće štanda prije loborike, vozio točno iza tebe... smijao sam se do semafora u puli, tu di je sad veliki rotor... nije se ni štop svjetlo upalilo, nisi puštao gas ptici unatoč... :mrgreen::ROFLMAO:
Išli smo 100 kmh....popizdio dam bočno me pogodila.
Proslava kupnje vxra u pizzeriji nina u banjolama
 
  • Haha
Reactions: biker4life
Molim lijepo s vxrom sam bio prvi u nizu od cca 10 bikera na relaciji pu opatija....kao ja vodim....😂.

I sve je bilo u redu....kad smo se rastali jedan je opao na zavoju obilaznice pored grobnika.....na shiveru
 
Istina jedne godine sam prijetio da ću s 50 ccm doći na forum susret....došao do barbana već pala noć....vukovi zavijaju, ljudi misle eno poštara na libertyu....odustao sam da ne moraju zvati hgss😆. Sjeo u auto i došao autom😆
 
Ej idem spavati....ako uspijem zaspati od silnih sječanja😆. Krenem do vidikovca plomin 5 km od kuće mi pukne remen na sp-u.....odnese ga poplava....jedini sretan susjed jer mu je bio prebučan ujutro kad dam ga palio😁
 
  • Haha
Reactions: biker4life