Honda CB500X

Cak izgleda ok, ali cbx kao neko putni enduro izgleda cudno bez vizira
Meni se čini da bi bez tog gornjeg dijela vizira (ili s minimalnim aftermarketom) izgledao dobro. Ali, meni i moj motor izgleda dobro, pa ne znam koliko sam mjerodavan... 😄
 
  • Haha
Reactions: Igor28
koliko bi koštala,vrijedila oprema na njoj?
 

Attachments

  • Screenshot_20220701-070505.png
    Screenshot_20220701-070505.png
    166.5 KB · Views: 0
Pozdrav ljudi, novi sam na forumu i u moto svijetu.
Zakapario sam CB 500x 2022 početkom 5. mjeseca, crveno-crnu (Grand Prix red), moj prvi bajk u 33. godini; kažu mi u diler šopu da očekuju isporuku početkom srpnja, potom još jednu krajem srpnja, dakle samo što nije, pucam od išćekivanja..... :D

Šeram slike kad stigne :D

I navodno je neka isporuka bila sad krajem 6. mjeseca za kupce koji su naručili prije 5. mjeseca...
 
  • Like
Reactions: Fujiix and BreakM
Pozdrav ljudi, novi sam na forumu i u moto svijetu.
Zakapario sam CB 500x 2022 početkom 5. mjeseca, crveno-crnu (Grand Prix red), moj prvi bajk u 33. godini; kažu mi u diler šopu da očekuju isporuku početkom srpnja, potom još jednu krajem srpnja, dakle samo što nije, pucam od išćekivanja..... :D

Šeram slike kad stigne :D

I navodno je neka isporuka bila sad krajem 6. mjeseca za kupce koji su naručili prije 5. mjeseca...
Koja ja cijena, u Splitu je 56000kn.
 
Pozdrav ljudi, novi sam na forumu i u moto svijetu.
Zakapario sam CB 500x 2022 početkom 5. mjeseca, crveno-crnu (Grand Prix red), moj prvi bajk u 33. godini; kažu mi u diler šopu da očekuju isporuku početkom srpnja, potom još jednu krajem srpnja, dakle samo što nije, pucam od išćekivanja..... :D

Šeram slike kad stigne :D

I navodno je neka isporuka bila sad krajem 6. mjeseca za kupce koji su naručili prije 5. mjeseca...
Ako ćeš trebati nešta dodatno za motor,eno ti ponude sa screnshota
 
Mali update na zadnji post , napravija 700km u dva dana po cesti , moram se korigirat na zastitu od vitra , reka sam da je jadna , sad kazem da je katastrofalna .
Do 90 jaka bura , 90-120 olujna bura , priko toga orkanska bura....
Odavno nisam vozio nesto sta ima tako losu zastitu glave i ramena od vitra .
Prednje kratko svitlo ka od Baotiana 50 svitli tanko i siroko dugo je malo bolje Baotian 125 .
Provoza Karlobag - Senj onako kako netreba sa ovakvim motorom i mogu rec da tu nece nikog razocarat .
Prednji kraj je top s obzirom na klasu vozila , zadnji amortizera bi moga bit bolji voli plivat .
Motoric nije naporan lako se vozi , ima svojih mana ali za te novce je best buy a mane se daju rjesit za malo kuna
...kakav dojam su ti ostavile gume?
Šta je kratko svjetlo toliko loše? ... navodno su ga "poboljšali" .... :/
 
kaj nitko ne zna, break?
Nisam vidio izgled opreme na oglasu al vidiš i sam da po opisu djeluje kao da je sve osim kofera sa aliex, akrap koji nije original diktira smijer razmišljanja. Neznam koliko bi išla cijena gore radi tog, 300€ možda sve skupa max max u odnosu da nema to? Aliex akrap ionak odmah skidaš i nemoš ništ s njim, nema vrijednosti, kofer je nešto kostao, ostalo hrpa sitnica.
 
Moj stroj (2021), obišao do sada dosta njemačke i dio francuske, uskoro lijepa naša,... radi kao veliki, troši kao kosilica, reži jako, nekad prejako, stavit ću na jesen nakon puta 16 zupcanik naprijed da imam dužu prvu jer ne idem off road. Od givija sam uzeo tamniji i viši i širi vizir, najbolji ulog po meni, od sw motecha sam stavio crash bar i magnetsku tank torbu. Također sam uzeo i street rack od sw motecha za rep pa kad budem trebao da imam iza za top case iako ih izbjegavam (uskoro montiram).

300 km najviše u komadu do sad, dosta vibracija ako ideš na autoput, inače savršeno za cruising, lokalne ceste, makadam. Po meni nije za offroad bez obzira ako ide rally raid i to, jednostavno kupi tenere 700.

Na jesenskom servisu uzeo sam od Honde i komfort paket pa će mi staviti i grijane rucke, stander, stitnike za ruke od vjetra i 12v utičnicu.

Na zimu planiram do Auschwitza.
 

Attachments

  • f1ncc.png
    f1ncc.png
    1.2 MB · Views: 0
Last edited:
Neke mane spominju na CB 500 X, vibracije na 6000, vodena pumpa, zračnost ležajeva radilice u aksijalnom dijelu.
Ima li ko kakvu pouzdanu informaciju?:unsure:
 
Sw motech street rack montiran. Na njega ide quick release ploča za top case, a moze sluziti i za razno pricvrscivanje drugih torbi
 

Attachments

  • F4250B32-39D0-4501-9E24-EDEB3F5C6D74.jpeg
    F4250B32-39D0-4501-9E24-EDEB3F5C6D74.jpeg
    1.9 MB · Views: 0
Pozz ljudi! Eto službeno sam postao punopravni član ove grupe na forumu! 👌🥳
Stigla moja pila, ali za sada stoji u trgovini dok se čekaju papiri. 😑
U dolasku su još nosači za kofere i hand guardovi. Još se dvoumim oko centralne nogare (1500kn) i oko crash barova.
Centralna nogara mi treba isključivo za pranje i ili mazanje lanca, a crash barovi iskreno se nadam da mi ne trebaju. 😅
Čitao sam negdje da zna blok puknut tamo di je prišarafljen crash bar, pa iz bezazlenog pada nastane pizdarija. Kakva su vaša iskustva sa centralnim nogarama i crash barovima? 🤔
 

Attachments

  • D48AC260-314D-4E87-B730-687C4137E649.jpeg
    D48AC260-314D-4E87-B730-687C4137E649.jpeg
    463.9 KB · Views: 0
Imaš u moto exoerta centralne nogare za cca 900kn.

Crash bar obavezno jer iskrene li ti se motor sa nogare na mjestu imat ćeš 2000e štete. 😉
 
Pozdrav ekipa,
Jeli ikome isporucen model 2022 u zadnjih 2 mj. ... Zakapario sam ga 28.02. u Splitu, prvo su mi rekli isporuka pocetkom svibnja pa krajem svibnja, pa pocetak lipnja, pa kraj lipnja, pa je sada kraj srpnja... uglavnom dani prolaze a ja hodam pješke na 30+ stupnjeva 😂
Više ne vjerujem u išta šta mi govore pa cisto da vidim ima li iko slicno ili daj Boze razlicito iskustvo.
 
Pozdrav ekipa,
Jeli ikome isporucen model 2022 u zadnjih 2 mj. ... Zakapario sam ga 28.02. u Splitu, prvo su mi rekli isporuka pocetkom svibnja pa krajem svibnja, pa pocetak lipnja, pa kraj lipnja, pa je sada kraj srpnja... uglavnom dani prolaze a ja hodam pješke na 30+ stupnjeva 😂
Više ne vjerujem u išta šta mi govore pa cisto da vidim ima li iko slicno ili daj Boze razlicito iskustvo.
Bila je jedna crna i jedna F u salonu u Splitu prije desetak dana.