Novi stacionarni radari

Pozdrav
Zanima me dal stacionarni radar moze detektirati o kome je rijec na temelju one male naljepnice na vilici, koju sam skinuo naknadno😁
 
  • Haha
Reactions: 3alfa3
Pozdrav
Zanima me dal stacionarni radar moze detektirati o kome je rijec na temelju one male naljepnice na vilici, koju sam skinuo naknadno😁

Samo u SF filmovima za sada :mrgreen:
Sad kupi novu u nekoj STP (trebas samo osobnu i prometnu i par eura) i zalijepi je na vilicu (desni stap, da sve bude po PSu jer je to desni prednji kraj vozila :D ) tako da se lijepo vidi kad je volan zakljucan: nemas kazne zbog toga sto ju nemas ako te murija zaustavi negdje, a kamera nema ni teoretske sanse taman da i ima tu rezoluciju (a nema, al da si miran ako ne vjerujes) :D
 
  • Like
Reactions: jaki and biker4life
Samo u SF filmovima za sada :mrgreen:

image.jpeg.jpg
 
Poslije Domovinskog mosta u smjeru grada Zagreba na Google maps je označena kao kamera, ali je ovdje već sigurno 1.5 godinu. Da li mjeri brzinu ili je samo nadzorna za most? Slična se nalazi u ulazu na podvožnjak
 

Attachments

  • PXL_20230519_074917427~2.jpg
    PXL_20230519_074917427~2.jpg
    119.1 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: M.K.
Poslije Domovinskog mosta u smjeru grada Zagreba na Google maps je označena kao kamera, ali je ovdje već sigurno 1.5 godinu. Da li mjeri brzinu ili je samo nadzorna za most? Slična se nalazi u ulazu na podvožnjak
Nista, nadzor prometa
 
  • Like
Reactions: Majest
Ekipa ima li na Pagu kamera a brzinu? Na onoj nekoj karti nema nista na Pagu oznaceno a danas sam bio u voznji tamo i na dva mjesta vidio znak da se mjeri brzina ali nigdje nikakvu kameru vidio nisam. Bas sam gledao i nisam primjetio te kamere. Je li to tek u planu postavljanje pa su znakove stavili prije ili su maknuli kamere koje su tamo bile prije(cudan mi je bio jedan stup, neke pokidane zice se vide)?