2 T MANIJA

evo i moje... bila je jedna na njuškalu neki dan, lik je prodao kompletnu rd500 ISPRED nosa, čak je i palila, čak sam mislio ovu svoju makinu prodat od tuge
 
alo yatasaki....
jel znaš da imaš suvo zlato na slici....ja dao samo za nekoliko semeringa 1300 kn....
a kamoli da cijelu makinu sredim kao ti svoju....
 
takav motor i s takvom ciklistikom pere danasnje 600 i 750 ccm ko od sale, nedaj boze ak se ide frizirat malo, npr kao u video na prethodnoj strani
 
crnivukan said:
alo yatasaki....
jel znaš da imaš suvo zlato na slici....ja dao samo za nekoliko semeringa 1300 kn....
a kamoli da cijelu makinu sredim kao ti svoju....
jebiga kad kupuješ orginal yamahine, mene su 2 radilice i 4 wiseco klipa došli 1700 dolara ili ti 10000 kn (prije dvije godine)
a orginal yamahine+klipovi oko 26000 kn
 
merlin68 said:
čak je i palila  :misli: ah da valjda su vlasnici sretni ak uopće upale hahaaa
jesili ikad našao cedulju na motoru tipa 'ako se prodaje nazovi broj...', znam da nisi, ja jesam,neznam koliko puta (y)
 
nemam toliki budžet kao ti za nabavku dijelova....  zato ja polako , malo po malo.
a za još 2 godine ću ga valjda sastaviti, pa na tehnički sa oldtimerom    :azn:
 
merlin68 said:
he he , bar nije dosadno ,nego volim imat čiste ruke a ne zmazane od šarafanja  :LOL:

i ti si tu na ovoj temi u tehničkim pitanjima onda samo da nam kažeš da ne voliš šarafljenje ? hm...neki bi to nazvali trolanjem, a neki bi samo rekli da se čovjek uvijek češe di ga svrbi  :LOL:
 
Iwa said:
i ti si tu na ovoj temi u tehničkim pitanjima onda samo da nam kažeš da ne voliš šarafljenje ? hm...neki bi to nazvali trolanjem, a neki bi samo rekli da se čovjek uvijek češe di ga svrbi  :LOL:

a neki bi rekli da nas UBER mozda ima čiste ruke al sigurno nema dvije čiste u glavi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
to se u Dalmaciji rece da nije sam , uvik more sa onim drugim u glavi raspravljat  :mrgreen: