2 T MANIJA

boRRis929 said:
Ne rade mi vakum ventili na karburatorima (ne dobivaju struju) pa motor slabije ide u niskim okretajima.

ja sam se ko klinac strasno lozio na te cvaje al nikad nisam imao priliku niti jednu rastaviti :( jbm ti misa da sam bar blize :mrgreen:
 
angelo.ma said:
ma spoji ti to kratko, da vidimo šta će se desit  :wink:

Ma joj...razmisljam vec dva sata da li da pricam ili ne.... Jebem ti Sipa i njegov unimetar .. CDI je ispravan  :mrgreen:  sad ga sam zavezem u najlon kesku i bit ce pic pic  :LOL:
 
boRRis929 said:
Ma joj...razmisljam vec dva sata da li da pricam ili ne.... Jebem ti Sipa i njegov unimetar .. CDI je ispravan  :mrgreen:  sad ga sam zavezem u najlon kesku i bit ce pic pic  :LOL:

Moras odabrati ISPRAVNO mijeerno podrucje 8)
 
tibor_zg said:
ja sam se ko klinac strasno lozio na te cvaje al nikad nisam imao priliku niti jednu rastaviti :( jbm ti misa da sam bar blize :mrgreen:

kupi rsa ili af1 rashodovan za 300€ i za jos tolko dijelove i sredis ga. eto cisto za gust  :tongue:

boRRis929 said:
Ma joj...razmisljam vec dva sata da li da pricam ili ne.... Jebem ti Sipa i njegov unimetar .. CDI je ispravan  :mrgreen:  sad ga sam zavezem u najlon kesku i bit ce pic pic  :LOL:

sad jel ispravan ili nije ?
 
mbalunovic said:
kupi rsa ili af1 rashodovan za 300€ i za jos tolko dijelove i sredis ga. eto cisto za gust  :tongue:

RS-a kojeg si ja zelim za gušt bas nema na svakom uglu i ne dolazi iz zemlje u obliku čizme  :jesus: :mrgreen:
 
U rukice mi upala Husqvarna wr125 iz 1992. Tražim paljenje, Motoplat.
Općenito ako netko ima nekih djelova, bilokakvih za taj motor neka se osjeća slobodan kontaktirati me.

(y)

M.
 
makazica said:
U rukice mi upala Husqvarna wr125 iz 1992. Tražim paljenje, Motoplat.
Općenito ako netko ima nekih djelova, bilokakvih za taj motor neka se osjeća slobodan kontaktirati me.

(y)

M.
s koliko je prstena klip i jeli ravno čelo klipa
karburator bi trebao bit mikuni 35
 
yatasaki said:
s koliko je prstena klip i jeli ravno čelo klipa
karburator bi trebao bit mikuni 35

Nisam još rastavio.
Kako neznam ništa o 2t motorima, a i motorima općenito  :mrgreen: , stavljat ću slike ovdje tražeći pomoć.
Jedino što znam je da je paljenje otišlo. To znam jer je u kutiji  :mrgreen: , anker plata je potrgana, a paljenje je okrhnuto na par mjesta.

Post gore sam preliminarno stavio da vidim jel ima kakvih djelova na raspolaganju....
 
nesto mi zvoni kao da s cagive pase paljenje na njega  :misli: daj poslikaj ispod magneta i magnet i izmjeri promjer
 
Svježe novosti iz pic pic servisa  :mrgreen: 
U iščekivanju klizača vilica (doci ce za mjesec dana) i trkačih oklopa sa lakiranja..došao sam na ideju da raskupusim motor u djelice...našao sam jednu grešku zbog koje je motor možda išao lošije u niskim okretajima. Ventili na jednom cilindru su okrenuti naopako  :shock:
 
mbalunovic said:
nesto mi zvoni kao da s cagive pase paljenje na njega  :misli: daj poslikaj ispod magneta i magnet i izmjeri promjer
ima i slona na bloku ili cilindru, tako da bi i paljenje moglo pasat...
 
:misli: nekuzim sad dal me sprdas ili nesto korisno govoris. inace ak masu namotaji od cagive onda pse semo njegovo paljenje.
 
Paljenje Motoplat electronico, rotor 079787, magnet mini 6, 40444

Unutarnji promjer magneta 85mm, vanjski 116mm

Bobina sa dvije žice + za svijećicu
 
sad cu videt s frendom on ima ja mislim pa moze izmjeriti, ako nema cu izmjeriti ja smao onda moram skidat magnet
 
ako je ta mašina dobra, makar sumnjam pošto je cagiva  :mrgreen: , možda bi se mogo malo poigrat i metnut cijelu mašinu na tog wr-a  :mrgreen:
 
fico_199 said:
ako je ta mašina dobra, makar sumnjam pošto je cagiva  :mrgreen: , možda bi se mogo malo poigrat i metnut cijelu mašinu na tog wr-a  :mrgreen:

Upravo o tome razmišljam, em što je malo jača (250ccm) em što je kompletna, a ostatak dijelova bi sigurno dobro došao s vremenom...
Ima li neka druga 250ccm mašina iz tog doba koja glasi kao kvalitetna i koja bi se dala ugraditi? Eventualno neka za koju su još dobavljivi dijelovi?

Svaki prijedlog je dobrodošao...

M.
 
ja neznam di bi nasao dijelove za ovu masinu  :misli:
inace da ljepse je 250 neg 125  (y) jer je manje opterecen pri normalnoj voznji