2 T MANIJA

hvala na dobroj volji  (y)
al ne pase, na sugavu cagivu ne pase s starijeg/novijeg modela a ne s drugog motora. mislim na taj poklopac  :palacdolje:
ja imam s mk1/mk2 al ne pasu, pase smao s evo full power-a
edit:
treba mi ovaj na slici doljnji
CagivaMitoairboxsnorkel.jpg
 
evo jos par slika
WithOriginalSnorkel.jpg


a pase mi i ovaj poklopac, al to nac u HR je nemoguce
34823706570AIRBOX.jpg

 
mbalunovic said:
malosi red sponge dual layer high flow spuzva, al nemam poklopac ar boxa zato je tolko glasan. nemogu nac poklopac (da kupim), ne da ne zelim da ga imam  :palacdolje:

:shock:
 
prvi sloj je malo rublji, a drugi cak i finiji od tvornickog, a omogucava bolji protok zraka  :mrgreen:
pr01032011water.jpg
 
mbalunovic said:
malosi red sponge dual layer high flow spuzva, al nemam poklopac ar boxa zato je tolko glasan. nemogu nac poklopac (da kupim), ne da ne zelim da ga imam  :palacdolje:

pas mater da nema i przilicu u toj spuzvi  :LOL:

pa stavi cijeli filter od starijeg modela  :neznam:


poklopi sa necim jebemu, prigusi ako treba i sa ducktapeom nemos tako ocekivat da ce ti radit kako treba  :mrgreen:

28-ica sa tim nema sanse da radi normalno, a 34-ici evenutalno mozes stavit vecu diznu minimuma ali opet zasto tako  :mrgreen:
 
34 je unutra

nije tog oblika, i evo ja nemam ovo levo imam ovo desno (smao s mojim filterom) to levo imam s starog modela, al bi onda trebao rezat plastike sto ne zelim.

mt-mito-525-67A.jpg
 
e da, i povecanje dizne od 16 nije napravilo nikakvu razliku sem da je prije voznje bilo prebogata smjesa, a posle se gusio isto kao i s 34 diznom, dok je 34 prije voznje bila taman a posle ni za kurac. oba put ugrijan motor prije voznje
 
ma znam da je 34 mozes ti stavit i 68 on na minimumu povuce previse zraka prenaglo i nikad nece radit kako treba... ili nabavi filter ili prigusi sa necim samo da probas da budes siguran u to jer pretpostavljam da dok nebudes 150% siguran neces nis napravit  :mrgreen:

edit:  ali koje dizne? glavne? minimum dizna te jebe, i opet pas mater nece bez normalnog filtera radit kako treba  :mrgreen:
 
min dizna, ne stalam s maxom ler  :mrgreen: tolko lud nisam.

probacu nabavit odgovaraju poklopac.
 
cek, ti kazes da pri vecim okretajima kad skinem gas dobije previse zraka u odnosu na gorivo jer je premali podtlak u tj mala je razlika i ne povuce gorivo ?
 
ne pri vecim okretajima vjerojatno ne igra ulogu previse, ali pod duzom voznjom na vrh gasa ili dok se spustas nizbrdo mozda...
 
dobro i?  :mrgreen:

ja tu ne vidim karike  :mrgreen:

ali cilindar vidim  :mrgreen:
 
pomaknuo sam da se vidi cijeli klip, a prije nisam slikao dok su se karike vidle..ako je potrebno, mogu i karike jos poslikati..buraz veli da karike pustaju, da bi trebalo nove, ta crna mrlja koja se vidi je zbog karika..a onda jedni opet vele da nije to nista zbog cega bi se morao brinuti pa da pitam za druga misljenja
 
aaa zoo...  :mrgreen:

ne smatram se strucnim preko slika procjenit, ali ima ko oce u to ne sumnjam  :mrgreen:
 
lucarr said:
pomaknuo sam da se vidi cijeli klip, a prije nisam slikao dok su se karike vidle..ako je potrebno, mogu i karike jos poslikati..buraz veli da karike pustaju, da bi trebalo nove, ta crna mrlja koja se vidi je zbog karika..a onda jedni opet vele da nije to nista zbog cega bi se morao brinuti pa da pitam za druga misljenja
karike uvijek puštaju