2 T MANIJA

boRRis929 said:
RS je sastavljen...majko mila kako to radi  :shock:

Balunovic ima da svrši kada stavim snimku  :mrgreen:

Za koliko je šarafa olakšan?  :mrgreen:

Svakako očekujemo snimku. :D
 
Imao sam najbolju volju za napraviti snimak ali...dogodilo se nesto nepradviđeno... Stavim oklope da to na neki k... lici, upalim ga, a on radi na jedan cilindar  :(  Sad razmisljam zasto se to odjednom dogodilo (nema struje do bobine)..i mislim da znam u cemu bi mogao biti problem, ali vidjet cemo ujutro  :?

 
:( a ja vec nasapunao macora i spremno cekam video :D
ti fali masa ili se neka zica otkopcala ?
 
mbalunovic said:
:( a ja vec nasapunao macora i spremno cekam video :D
ti fali masa ili se neka zica otkopcala ?

Nemam instrument pa nisam nista izmjerio ali sad razmisljam....radio je super, onda sam samo stavio oklope i sad vise nema struje na bobini zadnjeg cilindra. Jedino sta sam dirao je to da sam na par mjesta pohvatao instalaciju sa vezicama (kasnije sve pregledao...sve u redu) i zica od mase na bobini je bila zakrenuta prema van pa sam otpustio vijak i zakrenuo ju unutra...moguce da se zica iscupala iz stopice
 
Pripreme za Grobnik u tijeku...evo, samo da sastružem led i možemo nastaviti sa radovima  :LOL:
 
to je neki tRRkaći antifriz?  :misli:                                                      :jesus:
 
angelo.ma said:
to je neki tRRkaći antifriz?  :misli:                                                      :jesus:

Ne nego pic-pic servis stavi svoje motore u kriostazu tijekom faze ne korištenja kako bi bili očuvaniji.  :mrgreen:

Borice nisam znao da živiš na Antartici.  :mrgreen:
 
Vyp said:
Ja se samo nadan da nije bila voda u sustavu.  :huh:

Naravno da je 8)

Puko blok na donjem, ali i sa 125 ide 8)
 
Klip i karike jednom mijenjane. Bas me zanima kolko ce jos izdurat, stvarno pohvale za motor i s tim da nisam nikad tocio neko kvalitetno ulje... polusin 50-60kn.
 
ma dobro ti je to... vozit ce dok pali  :mrgreen:  nis mu nece bit...
 
Još naljepnice i pic pic aprilia je gotova. Vizir smo prekrojili od falca..do nekih boljih vremena poslužit će i ovaj  :mrgreen:    Jedino vremenski uvjeti nisu dozvolili test vožnju  :?