2 T MANIJA

dovla said:
Ima nekih slika sad od nedjelje, onaj prvi put prije 2 tjedna sam bio na putu pa nisam vozio.
Za 2 tjedna je trka pa dodji..

A nebi me zvao da dođem na trening. :no:

Na utrke svakako dolazim, čak imam neke dogovore da budem kišobranuša, ali malo transvestitska, ono, just for the lulz.  :mrgreen:
 
boRRis929 said:
Krajem 5. ili pocetkom 6.mjeseca ako se još budete tamo vozili  :wink:

A ako budem dolazio sada na utrku javit ću se svakako  (y)

A kak vi to mislite bez mene?  :misli:  Nek se Dovla i angi provozaju,a ja cu onda probat jel to hoce pucat  :mrgreen:  Ne ozbiljno,moram doc vidit te trke,od kad je to? Ja nemam pojma,a mogu pljunut do Čepinskog...  :misli:
 
Ako netko ima, treba bih (zamjenske) oklope od stakloplastike za RS250 i to rep i prednju masku BEZ otvora za svjetlo.

Hvala..
 
tborzic said:
Ako netko ima, treba bih (zamjenske) oklope od stakloplastike za RS250 i to rep i prednju masku BEZ otvora za svjetlo.

Hvala..

Mislim da pase i od 125...a vidio sam prije na njuskalu da je netko prodavao
 
Ma ne bih "da pase", htio bih neki od onih bivših Cup motora. Imam dotične, ali radi pravila imaju rupe za svjetla, a hito bih ta dva komada bez rupa, još koje kilo dolje :)
 
makazica said:
Borica, jako mi se sviđa testera............  (y) (y)

Ako ju sutra ne prizemljim u trojci ili rijeckom...mislim da cu joj traziti novog vlasnika  :wink:
 
boRRis929 said:
Ako ju sutra ne prizemljim u trojci ili rijeckom...mislim da cu joj traziti novog vlasnika  :wink:

Hvala na ponudi ali nije tip motora koji me privlači.
Što me ne spriječava da mi se jako, jako sviđa............... (y)
 
makazica said:
Hvala na ponudi ali nije tip motora koji me privlači.
Što me ne spriječava da mi se jako, jako sviđa............... (y)

Problem je sto se i meni jako sviđa  :(
 
Imam novosti....  8) dajem vam malo vremena da se prepustite masti i pogađate...
 
boRRis929 said:
Imam novosti....  8) dajem vam malo vremena da se prepustite masti i pogađate...

Il si pao, il si oborio neki rekord, il si prodo i sad kupuješ (ili si već kupio) neku još bjesniju cvaju, ili barem cvaju veće kubikaže.  :mrgreen: