2 T MANIJA

taman će vrime otpustit do drugog tjedna i test odma na grobniku    :mrgreen:
 
dovla said:
Jel imas papire tj dal se moze regat? Strava pila. (y)

Da, motor je na moje ime...imam i org. oklope sa svjetlima ali ne namjeravam ga registrirati...bar ne ove godine jer mi nece vratiti vozacku do jeseni  :mrgreen:
 
boRRis929 said:
Da, motor je na moje ime...imam i org. oklope sa svjetlima ali ne namjeravam ga registrirati...bar ne ove godine jer mi nece vratiti vozacku do jeseni  :mrgreen:

A je dobar bas bi to probao.. (y)
 
boRRis929 said:
Dođi i probaj  :wink:

Jel ides na neku stazu u okolici? Mi vikendom napravimo kod nas na aerodromu, mogao bi s njom fino vozit! Za 2 tjedna je sm prvenstvo kod nas, dodjes s tim cudom u subotu se vozit prije i poslje treninga.
 
dovla said:
Jel ides na neku stazu u okolici? Mi vikendom napravimo kod nas na aerodromu, mogao bi s njom fino vozit! Za 2 tjedna je sm prvenstvo kod nas, dodjes s tim cudom u subotu se vozit prije i poslje treninga.

U cetvrtak idem na Grobnik.
Zainteresirao si me ali...ne vjerujem baš..na vi sam sa parama  :(
 
dovla said:
Jel ides na neku stazu u okolici? Mi vikendom napravimo kod nas na aerodromu, mogao bi s njom fino vozit! Za 2 tjedna je sm prvenstvo kod nas, dodjes s tim cudom u subotu se vozit prije i poslje treninga.

Ja te huškam zajedno s Dovlom.  :mrgreen:
Javi se prije pa svi sjednemo negdje nešto popit, ja sokić jer sam 'čka i ne pijem već neko vrijeme.  :mrgreen:
 
Angie said:
Ja te huškam zajedno s Dovlom.  :mrgreen:
Javi se prije pa svi sjednemo negdje nešto popit, ja sokić jer sam 'čka i ne pijem već neko vrijeme.  :mrgreen:

A sta je s tvojom 2t aprilili?
 
Krajem 5. ili pocetkom 6.mjeseca ako se još budete tamo vozili  :wink:

A ako budem dolazio sada na utrku javit ću se svakako  (y)
 
dovla said:
A sta je s tvojom 2t aprilili?

Ja nisam ni na Vi s novcima, izbjegavamo se kad se sretnemo, tako da mi je prioritet rega DT-a.

A za to moram izdvojit 1200 kn + porez, i moram kupit homologirane endurke, jer trenutno imam cross gume gore za koje nema šanse da  prođu tehnički.

Dobra vijest je da sam manje više gotov sa svime, samo skupljam pare.

Kada bude DT riješen onda će i Aprilia, jedino što ona realno treba je da ju pošaljem na izvlačenje ležajeva sa radilice, ali hoću fino jedno po jedno da se nebi opet zapleo u 60 projekata i niti jedan ne riješio.

Najveća žalost mi je oprema za DT-a, imam aStars kožnu jaknu i Shoei XR1100, oprema s kojom nebi bilo pametno vozit po šumi, jer bih se samoubio da oštetim takvu finu kacigu u šumi.  :mrgreen:

Tako da realno još trebam neke novce za kakvu HJC cross kacigu, neki bodyarmor, čižme i možda dress.

 
boRRis929 said:
U cetvrtak idem na Grobnik.


do kad planiraš bit    :misli:    samo četvrtak ili  :?     

možda uspijem doletit do gore ako prije završim posao    (y)

 
Angie said:
Ja nisam ni na Vi s novcima, izbjegavamo se kad se sretnemo, tako da mi je prioritet rega DT-a.

A za to moram izdvojit 1200 kn + porez, i moram kupit homologirane endurke, jer trenutno imam cross gume gore za koje nema šanse da  prođu tehnički.

Dobra vijest je da sam manje više gotov sa svime, samo skupljam pare.

Kada bude DT riješen onda će i Aprilia, jedino što ona realno treba je da ju pošaljem na izvlačenje ležajeva sa radilice, ali hoću fino jedno po jedno da se nebi opet zapleo u 60 projekata i niti jedan ne riješio.

Najveća žalost mi je oprema za DT-a, imam aStars kožnu jaknu i Shoei XR1100, oprema s kojom nebi bilo pametno vozit po šumi, jer bih se samoubio da oštetim takvu finu kacigu u šumi.  :mrgreen:

Tako da realno još trebam neke novce za kakvu HJC cross kacigu, neki bodyarmor, čižme i možda dress.

E moj enđi.. Ti si se zajebo gadno ja mislim. Umjesto da sad gledaš koje ćeš gume stavit na apriliu ona ti čami rastavljena i tako već neko vrijeme. Ne znam šta ti je trebalo to da ju rastavljaš i dotjeruješ umjesto da se voziš. Ne znam jel problem bio neki kvar pa si išao u rastavljanje i "nabrijavanje" ili si to samo tako.. Moje mišljenje je da se voziš a ako bude viška para onda sređuješ pilu a ne obrnuto. Sad u subotu nas je na aerodromu na treningu bilo brdo, što skuterića što motora raznih.. Ma bilo je prekrasno za vidjet! Eto umjesto da si se s nama vozio tebi pila čami kući.. Da ne pričam onda još prije kad sam te zvao u Kulu.. Šteta šteta..  :?
(y)
 
karadolo46 said:
do kad planiraš bit    :misli:    samo četvrtak ili  :?     

možda uspijem doletit do gore ako prije završim posao    (y)

Samo cetvrtak...a bit cemo tamo vjerovatno do 5,6 popodne
 
dovla said:
E moj enđi.. Ti si se zajebo gadno ja mislim. Umjesto da sad gledaš koje ćeš gume stavit na apriliu ona ti čami rastavljena i tako već neko vrijeme. Ne znam šta ti je trebalo to da ju rastavljaš i dotjeruješ umjesto da se voziš. Ne znam jel problem bio neki kvar pa si išao u rastavljanje i "nabrijavanje" ili si to samo tako.. Moje mišljenje je da se voziš a ako bude viška para onda sređuješ pilu a ne obrnuto. Sad u subotu nas je na aerodromu na treningu bilo brdo, što skuterića što motora raznih.. Ma bilo je prekrasno za vidjet! Eto umjesto da si se s nama vozio tebi pila čami kući.. Da ne pričam onda još prije kad sam te zvao u Kulu.. Šteta šteta..  :?
(y)

Kvar, propišao mi je dihtung cilindra, primjetio sam to prekasno, tada su dobili svoje već donji igličasti, desni ležaj od radilice i nešto cilindar i klip zbog nedostatka podmazivanja kako je voda prala cilindar.

Vjeruj mi da nije do toga nebi ju više nikad rastavljao, tad je bila složena manje više perfektno, i baš sam ju tad bio poštelao kako treba, imala je i brutalan zvuk za cvaju, i bome itekako išla.

Bit će, ne brini, DT nije daleko od finalizacije, samo je do financije, ali motor pali na prvu, osim kad vlasnik zaboravi da je killswitch na off pa kurbla u noć.  :LOL:

Budem možda autom naletio do aerodrma, ili biciklom ako mi se bude dalo noge protegnut, da vidim napokon Husu u pRRavoj akciji, izuzev onog tvog driftanja kod tvrđavice kad smo se jednom sreli, eonima prije dok je još Aprilia bila u pogonu.  :mrgreen:

Btw vidio sam slike od Karalića i Gumenog, ali nisam tebe i Husu uhvatio doduše.
 
Ima nekih slika sad od nedjelje, onaj prvi put prije 2 tjedna sam bio na putu pa nisam vozio.
Za 2 tjedna je trka pa dodji..
 
boRRis929 said:
Samo cetvrtak...a bit cemo tamo vjerovatno do 5,6 popodne


ako budem dolazio javim se da vidim pic-pic cvaju... (y)