2 T MANIJA

inace od onih koje su utrkuju s rsom kazu da kad su presli na premix im se potrosnja dolnjeg klipa znatno ubrzala u odnosu na gornji, tako da je definitivno prepouka voznje na pumpu,
 
Kit manual kaže izbacivanje pumpe i vožnja na 3% mješavine Motula 700 ili ekvivalentnog ulja. Meni je pumpa isto draža opcija i ne bi iša na soluciju s mješavinon niti za race upotribu.
 
ja sam samo prenio ono sto pricaju po RGV forumu za rj22 masinu konkretno, i to Colin Skillicorn koji se godinama utrkuje RGVima, ima ih par komada, i par championata je osvojio  (y)
i meni je pumpa draza, a uvijek se moze dodati i u tank jos 1% ulja
 
Meni su poceli dolaziti djelovi ...stigao je prekidac za lap timer  :mrgreen: to sto nemam klipove i cilindre nema veze, bitno da mogu mjeriti vrijeme  :LOL:
 
bmw m 5 said:
iz aviona se vidi da je tu bila presiromasna smjesa....i neadekvatno podmazivanje.... 8)

Ulja je imao vjerovatno i previse, e sad, vjerovatno je sipao dvotaktol (znam jer je klinac iz mog sela) ali opet, motor nije niti isao u okretaje, em zato sto nema uopce sajle na ventilima em zato jer je totalno razjeban. Ali mislim da si za smjesu definitivno u pravu jer prirubnice na airboxu su skorene i vjerovatno su bile spale.
Ako Balunovic nema nista protiv mogu staviti par slika  :mrgreen:
 
Inace, jucer sam bio kod majstora u zg prepakovati radilicu...gleda on i kaze, ovo ti nije bilo u centru...ja ga samo promatram i sutim..rastavi jednu polutku, izvuce klipnjacu a ona dolje dobila lijepu plavkastu boju kao akrapoviceve grane  :mrgreen: 
 
sta nije bila u centru ? u jbt...

slobodno stavi slike  (y)
 
mbalunovic said:
sta nije bila u centru ? u jbt...

slobodno stavi slike  (y)

Kada mi je crko cdi, dok nisam to otkri i cackao sam oko pick upova..skuzio sam da magnet malo igra.
 
a majko mila, pa i tvoja masina je onda bila u super stanju :(
 
Tko kaze da balunoviceva aprilia nije imala podmazivanje  :LOL:

Pa kupala se u ulju  :mrgreen:
 
samo da se zna, to nije kod mene, nego moje "novi" motor
 
Koja je ovaj balunovic pizda...kao nema para i tako to, a nova masina je vec na motoru...spreman je za happening  8)
 
Hahhahahah

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

 
boRRis929 said:
Koja je ovaj balunovic pizda...kao nema para i tako to, a nova masina je vec na motoru...spreman je za happening  8)

:lolcry:

Dobra, dobra, vidim da ti je dosadno.  :mrgreen:
 
Angie said:
:lolcry:

Dobra, dobra, vidim da ti je dosadno.  :mrgreen:

A sta cu...jucer krenuli djelovi iz UK i sad sam na cekanju do cetvrtka  :? Iz dosade sam mu oprao cijeli motor. Tata mi popizdio jer sam napravio ekološku katastrofu u dvoru. Ali dobro...valjda cemo popiti koje hladno pivo za to  8) :mrgreen:
 
boRRis929 said:
A sta cu...jucer krenuli djelovi iz UK i sad sam na cekanju do cetvrtka  :? Iz dosade sam mu oprao cijeli motor. Tata mi popizdio jer sam napravio ekološku katastrofu u dvoru. Ali dobro...valjda cemo popiti koje hladno pivo za to  8) :mrgreen:

Jedini način da to opereš je da ga baciš u bazen chain cleanera.  :mrgreen:

PJME, ili nešto treče?
 
Angie said:
Jedini način da to opereš je da ga baciš u bazen chain cleanera.  :mrgreen:

PJME, ili nešto treče?

Oni su me gadno razocarali jer je ovaj u "the tuning works" prije reparirao cilindre i poslao ih nazad nego sto su oni uspjeli poslati sto sam tamo narucio