2 T MANIJA

U trst najjeftinije

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

 
Meni je motor priraso srcu da ga sad restauriram i zadrzavam definitivno za sebe. Lijepo se zovi i udoban je za razliku od 125-ica... Ok jel mi mozes molim te samo opisat proceduru otprilike ako nije bed i kako se zove firma tocno da ih mogu nac ;)
 
Motorstar trieste. Nekog nadji ko ide za trst, pa posaljes po njemu. Klip mozes kod njih ako ga imaju ili posaljes svoj po kojem ti onda oni naprave. Traje oko 3 tjedna do mjesec dana. I kosta oko 180€ plus troskovi prevoza

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

 
Čuo sam da trkači nisu zadovoljni sa kvalitetom nikasila iz Trsta, nego sad pod zadnje šalju negdje u Španjolsku.
 
Ha ha... ma super , a ko se to tolko trka kod nas s cvajama ?? Inace mozes slat i u britaniju i da ti urade s keramikom

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

 
mbalunovic said:
Ha ha... ma super , a ko se to tolko trka kod nas s cvajama ?? Inace mozes slat i u britaniju i da ti urade s keramikom

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Ti sigurno ne.
 
mbalunovic said:
Ha ha... ma super , a ko se to tolko trka kod nas s cvajama ?? Inace mozes slat i u britaniju i da ti urade s keramikom

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Nisam 100% siguran ali mislim da ovaj gdje sam ja slao (the tuning works) radi samo aprilia/suzuki cilindre
 
Radi ih sve samo treba pitat

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

 
boRRis929 said:
Nisam 100% siguran ali mislim da ovaj gdje sam ja slao (the tuning works) radi samo aprilia/suzuki cilindre

Kolko si platio to i kolka ti je postarina izasla? Znam da si pisao negdje, al da sad ne listam unazad  :jesus:
Ja sam to radio u R.A.M. motori u IT... Izasla me oba oko 300EUR (na crnjaka bez ive, odnosno racuna) :mrgreen: + jedino sta su mi krkani pogubili dizne ulja jer ih ja jos veci krkan nisam skinuo prije slanja :bonk:
Ima dosta tih radiona koje to rade u IT, sam se treba malo raspitati ili proguglati  (y)
 
MCX said:
Kolko si platio to i kolka ti je postarina izasla? Znam da si pisao negdje, al da sad ne listam unazad  :jesus:
Ja sam to radio u R.A.M. motori u IT... Izasla me oba oko 300EUR (na crnjaka bez ive, odnosno racuna) :mrgreen: + jedino sta su mi krkani pogubili dizne ulja jer ih ja jos veci krkan nisam skinuo prije slanja :bonk:
Ima dosta tih radiona koje to rade u IT, sam se treba malo raspitati ili proguglati  (y)

Postarina nekih 250 kn tamo i oko 450 nazad. Po cilindru 200 £ + uljna dizna i cijev za vodu (cca 30£)
 
S naglaskom da se radi o keramici :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

 
Evo poslo sam mail u srbiju "moto juric" koji salju nikasiliranje u češku i cijena bi bila za moju 250-icu 190€. Probat cu se jos raspitat za to u Trstu jer mi ljpse zvuci da to nikasiliranje rade talijani i to jos u Gilaroniju.
 
Ne rade u gilardoniu ovi iz mototrsta bar kolko ja znam. Gilardoni i nije nesto uz to...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

 
-imao sam jedan cilindar od tomosa e 90 koji je nikasiliran u Češkoj i nisam bio presretan kad je stigao do mene, naime imao je desetak sitnih rupica-poroznosti u donjoj zoni, to je izgledalo da figurativno opišem kao što kod špricanja laka ostanu sitne rupice na površini laka radi kapljica vode ili masnoće na podlozi
-drugi su slali i nisu imali takve probleme,sad da se baksuz dogodi nekome, uvijek je moguće;  tolerancija i honanje je odrađeno kako treba
 
u vojvodini ima madjar koji nikasira i sredjuje sve i radi jeftino, uglavnom svim vecim kroz trkacima madjarska bugarska cg i srbija radi motor pa ako ko oce broj neka se raspita sta moze dobiti od usluga
 
crnogorac said:
u vojvodini ima madjar koji nikasira i sredjuje sve i radi jeftino, uglavnom svim vecim kroz trkacima madjarska bugarska cg i srbija radi motor pa ako ko oce broj neka se raspita sta moze dobiti od usluga

A kod koga da se raspita  :misli: :mrgreen: moze neki link, info, mail ili telefon...  :0648:
 
kolko ja znam on salje u cesku u tvornicu. nema u Srbiji tvornica koja se bavi time.
 
Gilera NGR 250 said:
Evo poslo sam mail u srbiju "moto juric" koji salju nikasiliranje u češku i cijena bi bila za moju 250-icu 190€. Probat cu se jos raspitat za to u Trstu jer mi ljpse zvuci da to nikasiliranje rade talijani i to jos u Gilaroniju.

Za Gilardoni ti radi R.A.M., tj. ovi gore sta sam napisao...  (y)
Sta je ta gilera, jedan cilindar? Salji to u MotoStar po posti, ili nek ti netko odnese ak mu je usput,to ti je najbolje, da se ne hebes previse  (y)
Ja kad sam slao nisam mogao po posti, jer nismo jos bili u EU; pa neko sranje da kao moras sa spedicijom...blablabla...birokratski debili :palacdolje: lijepo sam ih sve nataknuo, sjeo u auto i otisao u postu u Trst i poslao paket, pa nek si zabiju spediciju u pankreas skupa sa pedeveom i carinim, a trosarinu u dupe...mislim da se u ovoj stavki svi slazu sa mnom :mrgreen: