4.moto susret MK "Big Chief" Petrinja 4,5.i 6.06.2010.

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

Arihant said:
A gle vremena :))))
Izvuko sam ga van prije neg sam hlače obuko XD hehehehe
Sam čekam da vidim ko bu se javio s kim idem dole :p Dan je više nego savršen :))
Nadam se sam da tam nebu 4 metra blata kada dojdemo XD



Nebu 4 metra blata, kad je sve asfaltirano!
Samo je kamp na travi, a ni tamo nije blato!
 
maredm1 said:
Nebu 4 metra blata, kad je sve asfaltirano!
Samo je kamp na travi, a ni tamo nije blato!

Onda se samo mogu nadat da bum našel društvo za do gore  (y)
 
Nemojte zakasnit na defile u 14:00 sati.... Pužžžžžžžžžžžžžuritee.. :D  :skuter: :skuter:
 
pola ekipe dolazi kod vas..... (y)
 
Sinoć sam bil kod vas i moram priznati da sam ostal malo razočaran.
Sva je bilo super i više od toga ali:
- 1-1.5dcl soka - 1 bon
- 5dcl piva - 1 bon
Među nama je bilo više od 30% "djece". A kaj djeca pijeju, ono kaj više dobiš a manje platiš,
vjerojatno im je tak i pasalo!?.
Mislim da nismo neki uzor, a možda bi trebali biti, ili možda samo ja imam djete doma.

Nemojte mi zameriti na ovome ali moral sam to napisati.

Pozdrav !
 
Bio sam i ja i bilo je super. (y)

Slažem se sa Zokkyem, jedina zamjerka ide na cijenu sokova. Na blagajni je stajao cjenik: 0,5l piva - 10 kn (1bon), 0,3l soka - 10 kn (1bon).
Točilo se pivo u čašama od 0,5l, ali sokovi su bili u čašama od 0,2l i dobilo se malo više od pola čaše.
Naravno da su djeca pili pivu. Za tu cijenu se u kafiću dobije mala staklena bočica od 0,25l cole ili fante.
Ovdje, s obzirom da se točilo iz boca od 2l, trebali su dati bar 0,3l. :palacdolje:

Vol je bio odličan. (y)
 
  Moto susret odličan  al zaista normativ sokova katastrofa
  Na cjeniku za mineralnu jasno je pisalo  1 bon= 0,5 l. mineralne , cura na baru nije htjela dat pola litre ni pod razno
  nego samo dvije čaše od 2 deci  ( kaže tak su nam rekli ??? ) nisam htjel stvarat frku a čevapi su tražili tekućinu
  (pive je već bilo previše jer smo kasnije vozili doma ). Ostalo je sve bilo na dobrom nivou pa se bilježimo i za drugu godinu  (y)
 
sve super!!! a da ne ponavljamo, slažemo se u potpunosti sa zadnja četiri komentara, i jedna mala dobronamjerna zamjerka, čekalo se poprilično za ćevape, i motori malte ne pred binom.... sve u svemu bilo je dobro...a Opća opasnost je sve popravila...
 
Svaka čast Big Chiefu na odličnom volu, dobroj cugi i zabavi!  (y)
 
Stigli i mi sretno kući  :wink: Odličan party(ne može čovjek vjerovat da se piva dobije za desetak sekundi,bez čekanja u redu) što je inače nemoguča misija na 90% motorijada...Pohvale organizatorima i vidimo se dogodine (y)
 
Puno pohvala na trudu i organizaciji susreta, sve u svemu bilo je jako lijepo.  (y)
Bio sam jučer popodne, cijene klope i pive prihvatljive.  (y)
Najveća zamjerka na učestalom iritantnom pucanju auspuha i bespotrebnom jurcanju djece na skuterima i dokonih bikera među pješacima. :palacdolje:
Pozdrav i uz male korekcije samo tako dalje! Vidimo se i nagodinu. (y) 8)
 
Bili, popili pivo, pojeli voletine, napravili dobar đir!  (y) Ako vol bude dobar kao ovaj put eto nas i nagodinu! I još jedna stvar, moram pohvaliti defile, skoro svi kacige, bez divljanja i sl., bar koliko sam primjetio, puno ugodnije nego kod nas  (y)
 
kameni said:
Puno pohvala na trudu i organizaciji susreta, sve u svemu bilo je jako lijepo.  (y)
Bio sam jučer popodne, cijene klope i pive prihvatljive.  (y)
Najveća zamjerka na učestalom iritantnom pucanju auspuha i bespotrebnom jurcanju djece na skuterima i dokonih bikera među pješacima. :palacdolje:
Pozdrav i uz male korekcije samo tako dalje! Vidimo se i nagodinu. (y) 8)
pa jel moto susret il misa
 
  dragi naši gosti. evo nakon odrađenog još jednog moto susreta dozvolite da vam svima zahvalim u ime MK "Big Chief" u Petrinji. Susret je prošao, sa manjim ili većim zamjerkama, ali priznajte da nigdje nije savršeno pa mislim da se nemam potrebe nikom isprićavati. (y)

  Nakon  dana čišćenja i spremanja gomile ostataka, kraći je rezime da se prijavilo ukupno 64 kluba, u defileu je sudjelovalo 350 motora :LOL: a količine ispijenog piva se kreću oko 6000 litara. (y)

  Još jednom, "Big Chief" vas pozdravlja, zahvaljuje vam na posjeti i poziva i iduće godine na naš 5.moto susret, na kojem će biti još bolje.
 
Evo da i ja pošaljem riječi hvale...

Odaziv super, aivo akrobacije super, vol mrak, piva vodena, ali dobra, te dobrih teta... Živili... (y)
 
bile i ČAPLJE, ugidna vožnja pa na vola koji je sjeo pravo dobro, sokovi..sve istina...super mjesto
vidimo se kod nas, ili negdi prije