56. ELEFANTENTREFFEN 2012. IM BAYERISCHEN WALD

sale-fantom said:
Evo ovako će izgledati moje borbeno vozilo kada krenemo u četvrtak u jutro

Je li mozda ipak nisi odmah trebao staviti neke "rapavije" gume :misli:
 
Pa kao što vidiš,na zadnjoj fotki je u pripremi guma koju sam sam napravio,i ona bi trebala biti za nekakve extremne uvjete.Kroz Austriju je autoput skoro uvijek dobro očišćen,bez obzira na količinu snijega,a to nam je većina puta.Problem bi mogao biti jedino manji dio u Njemačkoj,ali nadam se da mi ne bude trebala!
 
sale-fantom said:
Pa kao što vidiš,na zadnjoj fotki je u pripremi guma koju sam sam napravio,i ona bi trebala biti za nekakve extremne uvjete.Kroz Austriju je autoput skoro uvijek dobro očišćen,bez obzira na količinu snijega,a to nam je većina puta.Problem bi mogao biti jedino manji dio u Njemačkoj,ali nadam se da mi ne bude trebala!

Zadnju vidim i mogu ti reci da je zvjerska :mrgreen: (y)

Ali prednja mi se cini neka :? :? :? :? slik :mrgreen:
 
sretno momci i dobar provod vam želim... sami susret je avantura za sebe a još i vespama... svaka cast  (y)
jedva cekam impresije kad se vratite s puta :021:
 
biker-mb said:
Super decki! Vidimo se gore, ja krecem u petak ujutro sa XX-om, ja od dodatne opreme imam samo lance

Bila je predprošle godine jedna plava xx
 
Sip said:
Zadnju vidim i mogu ti reci da je zvjerska :mrgreen: (y)

Ali prednja mi se cini neka :? :? :? :? slik :mrgreen:
[/quote]Je,tu si u pravu,ali me to previše ne brine.Niti postižemo velike brzine,a niti bi mi kakva,rapavija,kako si ti rekao,guma previše pomogla,ako nas negdje uhvati rock n roll
 
sale-fantom said:
Je,tu si u pravu,ali me to previše ne brine.Niti postižemo velike brzine,a niti bi mi kakva,rapavija,kako si ti rekao,guma previše pomogla,ako nas negdje uhvati rock n roll

Ma sve najbolje zelje za put i cestitke za odvaznost (y) ludi ste skroz na skroz :mrgreen:

Slikajte, snimite koji filmic da nam prenesete dio atmosfere sa cijelog puta.
 
Bravo, majstori (y)! Jedva cekam da vidim kako ce to proci, kad vec sam nisam otisao nikada...
:wink:
 
biker-mb said:
Evo ove godine bude jos jedna plava  :D :D :D jedva cekam polazak  :D :D
Ivek uvijek si nabrijan  (y)
 
anterr said:
Evo još par sitnica i spreman.. :D

imam samo dv(ij)e r(ij)eči da kažem: BRAVO VESPA.
i još dv(ij)e: BRAVO VESPAŠI
 
Ništa ljudi,to je to.Sutra sa prvim zrakama sunca(nadam se), krećemo.Hvala na podršci i čekajte izvještaj.A tutto gaaaaaaaaaaaaaaaas  :021: :021:
 
Nažalost, ne mogu ići ove godine mada je sve bilo riješeno da se ide. Božja volja.. No, tko je želio ići, ove godine mu je idealna prilika jer je vrijeme dobro, temperature iznad prosjeka, nema snijega po putu.. Ceste do mjesta Loh su sigurno čiste, tako da nema nikakvih problema po putu. Na samom mjestu održavanja susreta ima oko 30 cm snijega - idealno!

Svim putnicima želim sretan put i dobar provod!

Evo i link na IP kameru na samom ulazu na susret. Nažalost, kamera nema automatski refresh, tako da morate sami raditi refresh da bi dobili novi screenshot...
http://62.68.208.44/view/index.shtml
 
sale-fantom said:
Ništa ljudi,to je to.Sutra sa prvim zrakama sunca(nadam se), krećemo.Hvala na podršci i čekajte izvještaj.A tutto gaaaaaaaaaaaaaaaas  :021: :021:

sale kod nas bi rekli "jesi fantom,svaka čast!!" imaš srce ko kuća ! sretno  (y)

anterr tebi 2  (y)  (y)