56. ELEFANTENTREFFEN 2012. IM BAYERISCHEN WALD

Prije pola sata, francuz i lopata! (y)
 
Evo ja se vratio sa ovogodišnjeg elefantena, bio sam prvi puta i bilo mi je odlično! Ekipa uvijek nabrijana, snijega bilo dovoljno,jucer je vec od jutra lagano padao...Vise napisem kada dodjem malo k sebi...
 
biker-mb said:
Evo ja se vratio sa ovogodišnjeg elefantena, bio sam prvi puta i bilo mi je odlično! Ekipa uvijek nabrijana, snijega bilo dovoljno,jucer je vec od jutra lagano padao...Vise napisem kada dodjem malo k sebi...
Ajde Ivek samo se ti odmori pa stavi koju slikicu  (y)
 
Evo stigli ja i Sale, bilo je fantastično i nezaboravno, vespe su izdržale bez ikakvih problema, moj prijatelj Zoki iz Sinja je krenuo jutros sa nama oko 8:30 i stigao oko 7 sati u Sinj 1000 km  (još jednom svaka čast Zoki) ali nismo ni mi za bacit danas 560 km sa vespinama po snjegu i jakom vjetru... Uskoro slike  (y)
 
Dakle, svi ste stigli doma bez problema. To je bitno, super!  (y)

Pozdrav, i čekamo slike!  :mrgreen:
 
Zlatko said:
Dakle, svi ste stigli doma bez problema. To je bitno, super!  (y)

Pozdrav, i čekamo slike!  :mrgreen:
Vidli smo tvoje tokom godina tak da sve više manje znamo,snijeg do koljena i smrzavanje ,zar ne  :LOL:
 
Zlatko said:
Dakle, svi ste stigli doma bez problema. To je bitno, super!  (y)

Pozdrav, i čekamo slike!  :mrgreen:
Boldano je najbitnije  (y)
 
anterr said:
Evo stigli ja i Sale, bilo je fantastično i nezaboravno, vespe su izdržale bez ikakvih problema, moj prijatelj Zoki iz Sinja je krenuo jutros sa nama oko 8:30 i stigao oko 7 sati u Sinj 1000 km  (još jednom svaka čast Zoki) ali nismo ni mi za bacit danas 560 km sa vespinama po snjegu i jakom vjetru... Uskoro slike  (y)
svaka cast. (y)
 
bome, svaka čast svima na ovakvim poduhvatima. Treba izdurati tu zimulju, pogotovo na motoru.  (y) (y)
 
Zanimljivih fotki iz bavarske sume nikad dosta :wink:. Cekamo... (y)
 
Evo, dok dečki malo ne dođu k sebi, par "riješenja" za susret..

 
Grunf bi bio izuzetno ponosan sljedbenicima! (y)  :naklon: :LOL:
 
mene najviše zanima spavanje i to. kakve ste vriče i šatore nosili ili ipak ima nekih bungalova
 
Evo i slika. :)

Ujutro pokret oko 8 sati, prijatelj Boško nam je došao dati podršku (udjelio nam je litru Dujmovače (rakije) koja nas je ljepo grijala putem i gore) hvala Boško.
 
Tankiranje, vespe su trošile na 100 km oko 5L, prosjek brzine od 60 do 80.  :D