6.Utrka WSBK Kyalami

joke said:
Yamaha je još uvjek Prvak SBK-a, 2-3 utrke ne čine pravu sliku, trebaju se dečki prilagodit, nisu već drugu sezonu na istom motoru  :mrgreen:

Gdje je ono yamaha :misli:

ahhhh i drugi aprilin vozac ih uredno dere :joy: :joy: :joy: :joy:
 
Mocippaldi said:
Sto se tice voznje jedino Rea zasluzuje da bude prvak  (y) a ostali cekaju kad ce neko gresku napravit da prodju  :palacdolje:
Najgori mi je Haslam oce da bude prvak a samo se vozi iza drugih a brzi je i on i motor od drugih  :palacdolje:

Gledao Reau prosle godine, i napisao on jednostavno ne da da ga se pretekne :shock: :shock: :shock: :shock: Ludo vozi (y) (y) (y)
 
Sip said:
Gdje je ono yamaha :misli:

ahhhh i drugi aprilin vozac ih uredno dere :joy: :joy: :joy: :joy:

Otiso im rotor na dinami  :LOL:
 
Pa Toseland je štopo kolonu...... kakva yamaha i vrag bog...... nisu se sabrali još (a ak ovak nastave, onda se neće stić ni sabrat do kraja)
 
Mocippaldi said:
Sto se tice voznje jedino Rea zasluzuje da bude prvak  (y) a ostali cekaju kad ce neko gresku napravit da prodju  :palacdolje:
Najgori mi je Haslam oce da bude prvak a samo se vozi iza drugih a brzi je i on i motor od drugih  :palacdolje:

Rea je ludi Irac :mrgreen:.,stvarno kapa dole za onaj potez pretjecanja i stizanja one grupe vozača (y).,ostali ne riskiraju toliko,više taktiziranje.,Camier se isto trudio pretjecati :mrgreen:,ajde uspio je Toselanda ali Rea.,faca (y)
 
Vidim sve Japanci medju prvih sest.  :LOL:
 
Samo da napomenem ko opet najbrze ide 8)
 
Kakv je pad Toseland imo prosle nedjelje dobro ikako vozi  8)
 
bullitt said:
Dobro ih je zaštopa ovaj Toseland :mrgreen:

Koljaža.,Toseland,Camier,Rea,Crutlow...Rea :naklon: 8) (y)

Mocippaldi said:
Kakv je pad Toseland imo prosle nedjelje dobro ikako vozi  8)

Je istina,i dobro je štopa ostale,vrlo dobro branio svoju poziciju ali ipak mi je žao što je previše uštopa Biaggija a onako greškom jeftino propustio Haslama,tako je izostao direktan duel Haslam-Biaggi.,šteta :?
 
jedimaster said:
Haslam , Rea  :wink:

Mislim prvenstveno na Jamajku. Ovi se ionako slazu u Italiji.  :LOL:
 
Pa ispada da je Mocci bio u pravu. Ducatiju paše staza a Yamahe ko da su bile na drvenim gumama od kampera. Jako su se sklizale. Haslam mi je bio odlićan s obzirom kak mu je prednja guma puštala . Rea je kenjao skoro cijelu trku i uspio sačuvati gume i nije nikakvo čudo kak ih je onak prošao. Vjerojatno je imao tvrđe gume koje su potkraj proradile. Opčenito sam više očekivao od trke ali izgleda da su neki previše mudrovali oko guma i setinga . Vidjet čemo u drugoj trci dal su nekaj naučili.
 
joke said:
Prist, where are you  :misli:

:LOL:

Biaggi, Camier i ja ispred Yamahe.  :mrgreen:
 
velika steta je sto nema Suzukia,Yamahe,Ducatia,Aprilie i BMW u klasi 600...
 
rekoše srbijanski komentatori da je yamahaha priopćila da je na posljednjoj utrci kamen probio uljni kiler i da je haha motor zato stao... baš me zanima šta će sad biti opravdanje  :LOL:

ipak je Priest bio u pravu, to mora da je Bjađi ispustio... :mrgreen: :D :D :D
 
Pa kako taj Rea voziiii :shock: :shock: :shock: :shock:

Prvi ako nerezne :?