636 uzivancija ili problem?

2 darq.
nikakve istrosenosti nije bilo ni kod jednog motora.
 
O.k. jel' može meni sad netko objasnit kako to ulje može prolaziti kraj izduvnog ventila?

Loše gumice ili loša tolerancija vodilice i samog ventila!?
 
taj problem se javljao samo na 03-04 sesticama i bas slucajno se desio vecini ljudi koje znam i koji imaju taj motor i to mi ga je zgadilo fest  :palacdolje: sa novim nisam imao susrete ali kazu da je svjetlosnu godinu bolji
 
tomee said:
striček kaj se pjeniš rađe me nauči vozit po zadnjem :mrgreen:
Evo dolazi vikend , ceste su mokre i vlažne , kaj ostaje ???  Kak bi mainHeadman Mate rekel  "semaforašenje" 
je jedini izbor , znači trening , dojdi ,  , sam sad smo se odali , bu nas murja sklepala ... ili nam buju progledali kroz prste ???  :misli:      :mrgreen:
 
101 said:
Evo dolazi vikend , ceste su mokre i vlažne , kaj ostaje ???  Kak bi mainHeadman Mate rekel  "semaforašenje" 
je jedini izbor , znači trening , dojdi ,  , sam sad smo se odali , bu nas murja sklepala ... ili nam buju progledali kroz prste ???  :misli:      :mrgreen:

kad sam ja s tobom ne brini :mrgreen:
 
Znači od izmjene do izmjene 5l ulja  :misli: preko 700kn ulja jebote pa to je gore nego cvajo  :palacdolje:
 
Enduro fan said:
taj kawasakli je teška krama jako su loše izrade z 1000 je katastrofa  :mrgreen:

bravo biSERU :LOL:
 
Enduro fan said:
kad budeš radia stunt sa motorom a ne s tim usisavačem javi se :mrgreen:

ajde molinte a ko kaže da neradin  :misli: :jesus:
 
Ja sam primjetio da mi motor vise trosi ulja po gradu nego na grobniku, a i mjenjac sam vec mijenjo
 
paky said:
ajde molinte a ko kaže da neradin  :misli: :jesus:

ja sam vidio pakicu na "pravom" motoru (y), a ti kad budeš na tom usisivaču radio šta i on...
 
Gledam da ne pređem sedam. Zapravo, obično tu negdje počinjem glasnije čut mašinu , šaltanje nije više meko i tak :neznam:
Prosječni sam vozač, ne dižem na zadnji, ne sviram i ne vrtim često u crveno ;)
 
Model 2004. Vozija 2 god. Ide odlicno, dobro lezi, nikakvih problema nisam imao, ne trosi ulje a nisam ga stedija :)
Mane, pre tvrd ovijes, doziranje prednje kocnice, i cesto bi mi znali utrnit prsti desne ruke da bi se boja ocu li moc stisnit brenzu ako zatriba.
 
stipe_zxr said:
I ja gledam da neprođe sedam.... litara..  :LOL: al mi neide  :mrgreen:

meni uspije, ak neidem s banditima  :LOL:

Dragon Racing said:
Model 2004. Vozija 2 god. Ide odlicno, dobro lezi, nikakvih problema nisam imao, ne trosi ulje a nisam ga stedija :)
Mane, pre tvrd ovijes, doziranje prednje kocnice, i cesto bi mi znali utrnit prsti desne ruke da bi se boja ocu li moc stisnit brenzu ako zatriba.

je, ja imam drugi problem, prelagana sam i najviše se, na našim cestama, vozim po prednjem kotaču
neda mi se ulagat u posebne amortizere, prilagodila sam se , i imam uvijek dobre gume  :mrgreen:

moj je 2006 i kuc kuc, zasad sve po ps-u , 70 000 ima ;)