ABS za i protiv

Incredible said:
pa valjda mu je čudno to što se ovaj zog gore vozio s uključenim abs-om po istom takvom terenu :jesus:
a to je još jedna potvrda da je T max nadmoćan čak i BMW-ovom GS-u (y)
 
Grangers said:
a to je još jedna potvrda da je T max nadmoćan čak i BMW-ovom GS-u (y)

Ova ti je dobra. :mrgreen: (y)
 
Vjerovatno je Massa tija rec da je na skliskoj podlozi ka sta je makadam, salbun...preporucljivo iskljucit abs, jerbo bidan mozak tog uredjaja ne razumi kc tebe u takvoj situaciji i ozbiljno kocenje postaje nemoguce. Ja sam ga na tom gs-u iskljucija jer iritira konstantno vibriranje polugica po ST prometnicama. Odatle vjerovatno paralela izmedju makadama i prasnjave skliske prometnice.
 
ajd sad razmisli i reci zasto u dubljem snjiegu prije stanes s iskljucenim ABSom nego s ukljucenim,

pa usporedi s makadamom i kliskom cestom
 
sid said:
ajd sad razmisli i reci zasto u dubljem snjiegu prije stanes s iskljucenim ABSom nego s ukljucenim

Zato jer guranje snijega ispred sebe efikasniej zaustavlja nego kotac koji se vrti i gazi po snijegu  :mrgreen:
 
3alfa3 said:
Zato jer guranje snijega ispred sebe efikasniej zaustavlja nego kotac koji se vrti i gazi po snijegu  :mrgreen:

  Tko vozi po snjegu, dobre gume i dobre kočnice i ne treba ti ABS, osobito ako nije dobro napravljen...
 
Evo danas sam prvi put vozija otkad sam kupia svojega maxa probao vozit od člana Denbe maxa bez Abs i moram da kažem odmah prvi zavoj lagano kočenje i ode zadnji kraj  :palacdolje:  što je na mom nemoguče.
Više ga se nisam ni usudia stisnit preko 100 km/h  ;)


Tek sad vidim koliko sam dobar posa učinija što sam kupia maxa s  absom  vjerovatno bi bija koji put izletia s ceste da ga nisam ima pošto ja ga vozim podosta brzo.
U  jedno sam siguran ako budem kupova drugi skuter il motor nema šanse da uzmem bez Abs
Ovaj abs od t max 2008  je strava aktivira mi se točno kad treba  bilo kiša,suho il šljunak  (y)
 
banley said:
Evo danas sam prvi put vozija otkad sam kupia svojega maxa probao vozit od člana Denbe maxa bez Abs i moram da kažem odmah prvi zavoj lagano kočenje i ode zadnji kraj  :palacdolje:  što je na mom nemoguče.
Više ga se nisam ni usudia stisnit preko 100 km/h  ;)


Tek sad vidim koliko sam dobar posa učinija što sam kupia maxa s  absom  vjerovatno bi bija koji put izletia s ceste da ga nisam ima pošto ja ga vozim podosta brzo.
U  jedno sam siguran ako budem kupova drugi skuter il motor nema šanse da uzmem bez Abs
Ovaj abs od t max 2008  je strava aktivira mi se točno kad treba  bilo kiša,suho il šljunak  (y)
Nije bilo bas lagano, vec pretjerano. :mrgreen:  Feeling bejbe... Nedostatak istog vam je ABS
ostavija u nasljedje.  :mrgreen: :jesus:
 
cosmic said:
Nije bilo bas lagano, vec pretjerano. :mrgreen:  Feeling bejbe... Nedostatak istog vam je ABS
ostavija u nasljedje.  :mrgreen: :jesus:
Da pretjerano tako mi je uteka, tako nelagodan osječaj škripanje Metelzera da sam jedva čeka da stanem i skinem se  (y)


Ma meni nema večeg gušta kad stisnem obe kočnice koliko mogu i ne mogu(bilo mokro il suho) a on staje i ne proklizava  ;)




 
gduric said:
  Tko vozi po snjegu, dobre gume i dobre kočnice i ne treba ti ABS, osobito ako nije dobro napravljen...

aha, u kari do asa
 
A kad skreces u neku sporednu ulicu sve onako u drift-u...SM stil...mhh...najezim se... :mrgreen:
 
Niks...to mi je njesra. koliko to god rijetko ili cesto bilo...sa ABS-om je nemoguce... Kad me jednom prodju ti momenti onda cu kupit VW dizela sa automatskim mjenjacem  :mrgreen:
 
milanche said:
Pa bas je to gust kad stisnes malo jace zadnju pa malo zaplese...  :021:
milanche said:
Jel i nogu izbacis u SM stilu??  8)
cosmic said:
A kad skreces u neku sporednu ulicu sve onako u drift-u...SM stil...mhh...najezim se... :mrgreen:
Meni se taj Sm stil gadi nevolim kad mi kolo it malo biži i nevolim kad moram pazit koliko ču stisnit da mi ne uteče stražnji kraj.  (y)  zato je za mene ABS za moj stil vožnje idealno tj najbolje rješenje  :D
A ti Sm su redovno mi gledaju u guzicu koliko god imali KS više od mene  ;)

 
milanche said:
Ko da ja SM stil volim,ali volim često zablokirati zadnji,i jbg!
I... koji je gušt u tome?

Ja san to radija u osnovnoj, dok san vozija ponicu, s vrimenom me pustija taj đir.

:mrgreen:








Dobro aj... lažem.
 
i meni je gust kocit "pandurski".. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: ............zato mi ABS nije bas po mom gustu, ali nakon sto sam provao tmaxa od banleya, moram priznati ga puno bolje radi nego na starijem modelu tmaxa sto sam provao......... (y)