Akcija "Motor za Ivu" počinje!!!!

Ljudi koji stanuju bliže Ivi i koji ga znaju trebali bi mu pomoči tako da uzmu malo vremena i otiđu s njim do ureda državne uprave u mjestu gdje stanuje i raspitati se dali čovjek možda ima pravo na vojnu opskrbninu do mirovine.
Koliko sam shvatio Ivo ima problema s bubregom a bio je u ratu, znači treba zbrojiti 2 i 2 da se bolest poveže s posljedicama rata. Mislim da tu ima osnove i trebalo bi probati.
 
Conte said:
Ljudi koji stanuju bliže Ivi i koji ga znaju trebali bi mu pomoči tako da uzmu malo vremena i otiđu s njim do ureda državne uprave u mjestu gdje stanuje i raspitati se dali čovjek možda ima pravo na vojnu opskrbninu do mirovine.
Koliko sam shvatio Ivo ima problema s bubregom a bio je u ratu, znači treba zbrojiti 2 i 2 da se bolest poveže s posljedicama rata. Mislim da tu ima osnove i trebalo bi probati.
Na žalost kasno je za tako nešto.. rvi sam i znam kakva je to jeba!
 
oracle said:
Gato, situacija nije tako jednostavna....ta agencija preko koje je on radio je propala a Vinkovčani su probali riješiti zaposlenje u Hrvatskim šumama, no kao što znamo, Ivo je dosta bolestan čovjek i teško je čovjeku od 58 god. naći stalno zaposlenje a da nije teško, pogotovo što je 20 godina rušio drva u šumi...
Ako bude i najmanja mogućnost, ja vjerujem da će se nešto riješiti (y)
Uopce ne sumnjam u to! (y)
Conte said:
Ljudi koji stanuju bliže Ivi i koji ga znaju trebali bi mu pomoči tako da uzmu malo vremena i otiđu s njim do ureda državne uprave u mjestu gdje stanuje i raspitati se dali čovjek možda ima pravo na vojnu opskrbninu do mirovine.
Koliko sam shvatio Ivo ima problema s bubregom a bio je u ratu, znači treba zbrojiti 2 i 2 da se bolest poveže s posljedicama rata. Mislim da tu ima osnove i trebalo bi probati.
Mislim da bi ovo boldano moglo proci, jer je Ivo bolesni nezaposleni branitelj, a opskrbnina se uglavnom dodjeljuje bas takvima. Istina, treba prikupiti hrpu papira + med. dokumentaciju i cekati dosta dugo dok te pozovu na lijecnicku komisiju, pa kad (i ako) oni odobre, jos dosta vremena dok ne pocne stizat lova, ali vrijedi pokusati jer je to onda kakvo - takvo stalno primanje...
Najgore u cijeloj toj prici je sto treba od necega zivjet do tada. :(
 
Teta Oracle...
Kaj sa mojom Nolankom? Jel da ju vadim iz ormara? Ako se ne varam, spomenuo je netko da će mu netko na nju nabaciti nekakav air-brush.
Mene nitko ne cima za kacigu a datum je, koliko vidim, visok.

Bravo za ekipu "Extreme Moto shop"-a. Vidim da za Ivu trebaju hlaće. Dakle, ne fale jer eto "extremovci" poklanjaju opremu do soma i pol. Hlaće su soma i još 5 glavi ostaje, recimo za dobre rukavice.

-----------------
za xZone, ne vidim slike na web stranici.
 
skuco said:
Na žalost kasno je za tako nešto.. rvi sam i znam kakva je to jeba!

Ma znam , i ja sam umirovljeni rvi. Samo se više ne sječam dali za opskrbninu treba imat status. Treba provjeriti pa bumo vidjeli. Ak nema pravo neka pokrene postupak za vojnu mirovinu, možda ima status dragovoljca ili je bio u gardijsoj brigadi, možda u specijalnoj policiji. sve te tri stavke bez statusa rvi-a nose solidnu mirovinu.
 
BobaCH said:
Teta Oracle...
Kaj sa mojom Nolankom? Jel da ju vadim iz ormara? Ako se ne varam, spomenuo je netko da će mu netko na nju nabaciti nekakav air-brush.
Mene nitko ne cima za kacigu a datum je, koliko vidim, visok.

Bravo za ekipu "Extreme Moto shop"-a. Vidim da za Ivu trebaju hlaće. Dakle, ne fale jer eto "extremovci" poklanjaju opremu do soma i pol. Hlaće su soma i još 5 glavi ostaje, recimo za dobre rukavice.

-----------------
za xZone, ne vidim slike na web stranici.
imaš mail bobach :wink:


a što se tiče rukavica, to je MMS iz Požege darovao tako da je to sređeno, hlače i čizme su još ostali za nabavit...
čekamo odgovor "Extreme Moto shop"-a pa ćemo znati što i koliko nam još nedostaje :wink:
 
BobaCH said:
Teta Oracle...
Kaj sa mojom Nolankom? Jel da ju vadim iz ormara? Ako se ne varam, spomenuo je netko da će mu netko na nju nabaciti nekakav air-brush.
Mene nitko ne cima za kacigu a datum je, koliko vidim, visok.

Bravo za ekipu "Extreme Moto shop"-a. Vidim da za Ivu trebaju hlaće. Dakle, ne fale jer eto "extremovci" poklanjaju opremu do soma i pol. Hlaće su soma i još 5 glavi ostaje, recimo za dobre rukavice.

-----------------
za xZone, ne vidim slike na web stranici.
Ili kisnjak...? :misli:
 
Ovako, paket iz ExtremeMotoShopa je krenuo put požege i u subotu će biti predan Emzi, eto neka ga i oprema i motorr služe što bolje i duže  (y)
 
DUDO said:
Ovako, paket iz ExtremeMotoShopa je krenuo put požege i u subotu će biti predan Emzi, eto neka ga i oprema i motorr služe što bolje i duže  (y)
  (y)
 
DUDO said:
Ovako, paket iz ExtremeMotoShopa je krenuo put požege i u subotu će biti predan Emzi, eto neka ga i oprema i motorr služe što bolje i duže  (y)
super dečki...svaka čast (y)
 
DUDO said:
Ovako, paket iz ExtremeMotoShopa je krenuo put požege i u subotu će biti predan Emzi, eto neka ga i oprema i motorr služe što bolje i duže  (y)
A sto reci Dudo i ekipa, nego svaka vam dala (y)! Nasem Emzi ce sve to jako dobro doci i znam sigurno da ce opremu (i novi motor!) jako cesto koristiti! :wink:
 
što se tiče ovog za vojnu mirovinu Ivo je nešto probao ganjati prije neka 2-3mj.ali je brzo odustao(prva vrata noga i čovjek odustao)
 
Munja said:
što se tiče ovog za vojnu mirovinu Ivo je nešto probao ganjati prije neka 2-3mj.ali je brzo odustao(prva vrata noga i čovjek odustao)
Lako je Ivu odjebat, on je previse dobricina i naivan.Treba mu strucna pomoc oko toga. :(
 
Munja said:
što se tiče ovog za vojnu mirovinu Ivo je nešto probao ganjati prije neka 2-3mj.ali je brzo odustao(prva vrata noga i čovjek odustao)
Vojnu mirovinu je teško sada dobiti, treba vidjeti za civilnu pa preći na braniteljsku koja je svakako veća od Ivine plaće kada radi.mislim da je sada 2200 kn. Ivo se sam nikada neće uspjeti izboriti sa birokracijom, daj mu da kopa nema problema ,ali papiri... :palacdolje:
 
Sve pohvale akciji stvarno neman riči  (y)

Samo triba zapamtit, lipo je nekog darivati, ali s obzirom na njegova primanja sumnjam da će moći sam održavati motor, te plaćati registraciju...
Triba i tu nešto učiniti i pomoći...
 
ivan_m said:
Sve pohvale akciji stvarno neman riči  (y)

Samo triba zapamtit, lipo je nekog darivati, ali s obzirom na njegova primanja sumnjam da će moći sam održavati motor, te plaćati registraciju...
Triba i tu nešto učiniti i pomoći...
na sve smo mi mislili ne brini...motor će biti regan do 4. mjeseca 2010.g. :wink:
uz motor smo dobili i policu za još jednu godinu tako da će Ivo moći bez problema na susrete :D
a i za benz će se naći (y)
ali o tome nakon primopredaje....