Akcija "Motor za Ivu" počinje!!!!

Vrlo sam ugodno iznenađen započetom akcijom "Motor za Ivu" i jako mi je žao što nisam mogao doći na feštu jer se nalazim na terenu.
Poznajem čovjeka osobno i mislim da zaslužuje našu pomoć. Najviše će mu koristiti stalno radno mjesto ali u skladu s njegovim zdravljem jer koliko znam imao je problema sa bubrezima.
Pridružujem se akciji skromnim prilogom.
Sve pohvale "čoporu".
Ponovo se pokazalo da manji (mislim brojčano) klubovi imaju dušu.
 
Ja sam več obečal nešto uplatiti ali mi je nekej iskrsnulo (četvoro djece, režije i.t.d). Ali kad sam obečal to bum i napravil do spomenutog roka. Još jemput pohvale na ovoj akciji. (y) (y)
 
akcija traje već mjesec dana a još se nije našao nitko kompetentan tko bi nas obavjestio o tome,koliko je novaca dosad prikupljeno!?!?  :neznam:
 
goc said:
akcija traje već mjesec dana a još se nije našao nitko kompetentan tko bi nas obavjestio o tome,koliko je novaca dosad prikupljeno!?!?  :neznam:
uplačeno je do sada jako malo...ako hočeš da se to promijeni slobodno uplati koliko god hočeš...možeš i nekoliko puta !!! hvala
 
zvonko situm said:
uplačeno je do sada jako malo...ako hočeš da se to promijeni slobodno uplati koliko god hočeš...možeš i nekoliko puta !!! hvala

jesam,uplatio sam još među prvima...  :wink:
...kaj se tiče uplačene svote...iako još uvijek ne znamo kolika je cifra...ljudi očito ili nemaju volje ili imaju volju a nemaju viška lovice pa to sve tak šepa... :misli:
 
DamirK said:
nije, sad ne znam da li je skupljeno 2 ili 2,8tkn  :wink:
U prijevodu: nedovoljno za solidan polovnjak ER 5, a ti pogledaj po oglasnicima koja im je cijena. Ni ja ne znam tocan prikupljeni iznos, pa me to ne sikira... :mrgreen:
 
budem vidio dal ima koja kuna u klubu pa da se uplati i od kumova koja kuna  (y)
 
Previše priče, premalo akcije. Moje mišljenje je takvo da bikeri nisu lopovi pa da se mora svaka 2 sata objavljivati kolko je love skupljeno. Bitno je da se skupi novac  za pilu  Ivi. U redu je da se nakon nekog vremena objavi kak stojimo i jesmo li blizu cilja. (y)
 
Lijep pozdrav od  mc-sokolova iz Luzerna!!!!
Pridruzujemo se donacijama za ovu stvar i pozdravljamo ju.
Budemo kontaktirali sa gospodinom terzom,pa cemo vidi ti di bi trebali donaciju uplatiti.
pozdrav!!
 
R1YAMAHA said:
Lijep pozdrav od  mc-sokolova iz Luzerna!!!!
Pridruzujemo se donacijama za ovu stvar i pozdravljamo ju.
Budemo kontaktirali sa gospodinom terzom,pa cemo vidi ti di bi trebali donaciju uplatiti.
pozdrav!!
svaka čast dečki !!! (y)
 
Gato said:
U prijevodu: nedovoljno za solidan polovnjak ER 5, a ti pogledaj po oglasnicima koja im je cijena. Ni ja ne znam tocan prikupljeni iznos, pa me to ne sikira... :mrgreen:


Imali ko kakvih informacija o uplatama ,tj.jesmo li što skupili  :misli:
 
frog said:
Imali ko kakvih informacija o uplatama ,tj.jesmo li što skupili  :misli:
Mislim da bi to najbolje znao Iko ili Terza...? :misli:
 
Iko će dati informacije,malo smo zauzeti bili sad oko ovih priprema za doček karavane...ne brinite se,sve će biti objavljeno...
Samo neka se akcija nastavi pa da uspijemo u naumu....vrijeme leti :wink:
 
Evo jedan mali update:
na računu zasad ima 12.700,00 kn koje smo skupili za Ivu....ajmo ljudi još malo (y)
 
uplatim i ja kad porijesavam sve obaveze da vidim koliko ce mi ostati  :misli:
 
al sam spor ,tek sada vidim akciju , mali prilog stiže sutra a Ivi sam već obećao na karavani šator da više ne spava na otvorenom (y)