Alati

Kvaliteta rucnog alata?


  • Total voters
    146
BikerHR said:
Slabašan je taj iz Lidla, max. struja svega 80A.. Nakon par elektroda 2,5mm taj će se pregrijati i isključiti, a deblje elektrode od 3,25 neće moći niti započeti..
pa neće tračnice varit  :misli:
 
gledajte,to sto bi mi se aparat brzo ugrije,pa ga treba ostaviti da se ohladi meni nesmeta,kazem meni to treba za neke sitnice,kao naprimjer sada sam u izradi stendera,naletio na temu od strasila,i sada nemam mira moram si napraviti stender,pa bih si ja to sam volio zavariti,znaci cijevi su fi 28mm,stijenka 2mm,znaci meni za takve stvari treba aparat,znaci samo hobi,pa sa ovim iz lidla bih to mogao bez problema variti sa elektrodom 2-2.5mm...

ak nist drugo,po meni nije los toliko parkside alat,a i dobijem garanciju,eto mozda si njega uzmem,kako god okrenes,bolje parkside,nego ti aparati iz supergoldya...

ugl hvala svima na pomoci,dobio sam informacije koje trebam,pa cu jos odluciti,sta cu uzeti,al et kazem ovo iz lidla,nije lose,za moje potrebe...
 
može dva pitanja?

jeli ti znaš varit?
jesi li ikad vario?
 
jesam vario nest sitno,na praksi dok sam iso u skolu,hehe..

al da zakljucimo,onak generalno,odgovor bi bio ne.

 
eto to bi mogao bit problem jer ti aparati od par stotina kuna su samo problem. i iskusniji varioci nemogu povuć var od 5cm kako spada. ne topi kako bi trebalo,ljepi,prska i kad nešto zavaris nisi siguran na to popet motor od +200kg da budes siguran hoće li ostat ili će past.

 
da bi riječ reko :mrgreen:

nego me to podsjetilo na one dobre stare forumske dane kada je to pisao gosparu Aureliju :LOL:
 
tibor said:
da bi riječ reko :mrgreen:

nego me to podsjetilo na one dobre stare forumske dane kada je to pisao gosparu Aureliju :LOL:
i mene, i mene..

Nego di je Aurelije, jel zavrsio Cbrku za Grobnik
 
ROMANISTA said:
Ti su zakon. Samo ne znam ima li novih  Ja se zajeba kad sam Uljanik proda ima 2 g. I za sicu
Evo ja prodajem Uljanikov aparat za zavarivanje IRA 400.
098/9828499

 
Danijel 23 said:
Evo ja prodajem Uljanikov aparat za zavarivanje IRA 400.
098/9828499
ako je ok ovo ti je prilika,jebes kratkotrajne goldieve I slicne aparate!
Mada je malo prevelik😀
 
Aurelije nije gospar nego primorac/seljak :wink: sad ganja nekog quad po selu a cbr je samo daleki san