Alati

Kvaliteta rucnog alata?


  • Total voters
    146
Imao i vratio nakon dva dana.. Srećom nisu previše komplicirali
 
ma da, imao sam neke kljuceve koji su bili premekani.. i onaj podizac za chopper, koji se savijao pod motorom.. ako je do budzeta, bolje cekaj akciju u lidla, sta imam od njih je ok za povremenu upotrebu
 
Ja baš danas uzeo u Lidlu aku bušilicu, 199kn.
Kao nešto povoljnije od standardne cijene.

Vidjeti ćemo koliko će trajati, ali za hobby i povremenu upotrebu mislim da će ispuniti očekivanja. :)
 
andy91 said:
Ja baš danas uzeo u Lidlu aku bušilicu, 199kn.
Kao nešto povoljnije od standardne cijene.

Vidjeti ćemo koliko će trajati, ali za hobby i povremenu upotrebu mislim da će ispuniti očekivanja. :)
Ja iman njihovu godinama I radi bez greske s tim da ima povremene izlete u profi upotrebi a ipak je nesatariva :)

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
andy91 said:
Ja baš danas uzeo u Lidlu aku bušilicu, 199kn.
Kao nešto povoljnije od standardne cijene.

Vidjeti ćemo koliko će trajati, ali za hobby i povremenu upotrebu mislim da će ispuniti očekivanja. :)
Ona je za hobiste san snova zbog LI-Ion baterije i povremene upotrebe, ali meni služi i kao profi već treću godinu bez greške (govorim o 10,8 v).
 
andy91 said:
Ova je 20V i odmah da se ispravim 299kn sam je platio. :)
Kupija ga je frend isto prije nekog vrimena I kaze da je top

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
alpine said:
ma da, imao sam neke kljuceve koji su bili premekani.. i onaj podizac za chopper, koji se savijao pod motorom.. ako je do budzeta, bolje cekaj akciju u lidla, sta imam od njih je ok za povremenu upotrebu
Hvalaza info...Izbor je sužen na Proxxon (1/2 I 1/4 cola set + kljucevi I bitevi)  ili ovaj set iz Forcha.

http://www.foerch.hr/rucni-alati/sistem-nasadnih-kljuceva/garniture-nasadnih-kljuceva-6kutni/set-alata-6kutni-14-i-12-167dijelni

Jos se ne mogu odluciti a u biti je lova slicna

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
andy91 said:
Jesi bacio oko na Lidl, upravo su jučer imali set ključeva za ok cijenu.
Vidija san ali dok san dosa sve je bilo rasprodano :(

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
zanima me ovaj aparat za varenje iz peveca einhell,jel to valja sta.

https://pevec.hr/aparat-za-elektrolucno-zavarivanje-tc-ew-150-315351.html

meni bi to samo ponekad trebalo,da si neke sitnice povarim,celicne cijevi,profile itd nista veliko,da nemoram stalno nekog drugog moliti da mi nest povari..

pa me zanima kakav je ovaj einhelov za 500kn?
 
Srednja zalost,Nenoze dvije elektrode zaredom odradit treba se hladit :).Pogledaj si aparate na faveboku stranica super goldy imas puno boljih aparata inverter za 700 kn.

Poslano sa mog ONEPLUS A6000 koristeći Tapatalk

 
jel si na ove boxer aparate mislio?

https://supergoldy.eu/proizvodi/vrhunski-inverterski-aparati-za-zavarivanje-garantirano-profi-boxerr-od-250-400



 
sa ovog linka,sto sam stavio,zanimaju me ova dva modela.

-mma 250a/220v robusan za teze i dugotrajne radove 634kn

-mma 250a/220v 764kn

i naso sam preko fb na supergoldy stranici inventer onex german mma 250,dode 379kn,meni taj izgleda isti ko i ovaj za 634kn,.

pa eto sta ti mislis o svemu tome?

jel ti imas taj aparat iz supergoldya ili si cuo od nekoga za njih?
 
meni to netreba za profesionalnu upotrebu,nego hobi.

pa reko da pitam za taj einhellov,ali ok ako se brzo zagrije nakon dvije elektrode,onda mi to netreba..

sta mi vi preporucavate od ovih sa linka,od ova dva koja sam izdvojio.

ili ak vam se da odete na fb i njihovu stranicu od supergoldya,tamo ima aparat za 379kn,taj onex german mma 250,kakav je taj jel to bolje od tog einhelovog,kazem meni to treba za neke sitnice,ali opet nebi da se brzo zagrije pa da moram cekati da se ohladi itd...

ja bih vario celicne cijevi itd,mozda ponekad neki flah,nista veliko,znaci samo hobi,zato me i ne zanimaju skupi aparati,kada znam da ce mi samo stojati,ja bih to mozda par puta godisnje koristio itd..



 
Ivanos46 said:
meni to netreba za profesionalnu upotrebu,nego hobi.

pa reko da pitam za taj einhellov,ali ok ako se brzo zagrije nakon dvije elektrode,onda mi to netreba..

sta mi vi preporucavate od ovih sa linka,od ova dva koja sam izdvojio.

ili ak vam se da odete na fb i njihovu stranicu od supergoldya,tamo ima aparat za 379kn,taj onex german mma 250,kakav je taj jel to bolje od tog einhelovog,kazem meni to treba za neke sitnice,ali opet nebi da se brzo zagrije pa da moram cekati da se ohladi itd...

ja bih vario celicne cijevi itd,mozda ponekad neki flah,nista veliko,znaci samo hobi,zato me i ne zanimaju skupi aparati,kada znam da ce mi samo stojati,ja bih to mozda par puta godisnje koristio itd..
Naruci i probaj, ako ti neodgovara vrati.
 
Kupio je kolega s posla za 600kn s fejsa. Nakon pola kutije elektroda je krepao.
S druge strane, masa ljudi je zadovoljna s njima. Ili bar tako govore..
Ja bi ih ipak preskocio.