Aprilia Atlantic 2003 - retrovzori

Status
Not open for further replies.

v lady

New member
Bok

Imam mali problemčić. Razbila sam lijevi retrovizor i zanima me gdje mogu kupiti drugi u Zagrebu i okolici. Nije nužno da je novi, u paru, pojedinačno. Tak svejedno. Može web, PP, tel., adresa...

Aprilia Atlantic 500, 2003.

Thx
 
U ovlastenom servisu?! :misli:
Ako nemaju, trebali bi naruciti.
Samo, kod Piaggio se nekad zna desiti da ako nemaju na licu mjesta, a ni u ST u skladistu, da moras cekati da dođe iz Italije, sto zna potrajati (govorim iz opetovanog osobnog iskustva).
Preporuka - ako u ZG ima vise ovlastenih, obiđi ih sve, te ga probaj naci negdje gdje ga vec imaju na stanju. :misli:
Pozdrav.
 
v lady said:
Bok

Imam mali problemčić. Razbila sam lijevi retrovizor i zanima me gdje mogu kupiti drugi u Zagrebu i okolici. Nije nužno da je novi, u paru, pojedinačno. Tak svejedno. Može web, PP, tel., adresa...

Aprilia Atlantic 500, 2003.

Thx

Ako nije važno da je "original" ima jih u Louisu u Gradz puno. Šalju i na kučnu adresu.
http://www.louis.de/_1014719ebb4e9a9626644abd0f7ad72015/index.php?topic=wgr&article_context=list&grwgr=465&wgr=401&list_total=56&new_step=36
Valda češ pronači nešto što neče narušiti izgled Aprilije.
 
neznam kakvi su ali ako su kao moji onda originali dođu oko 600kn
moj desni je naime otpao sam od sebe
 
evo ti link jednog ljepuškastog i zgodnog forumaša.  :vaga:  njemu se javi sa upitom za louis.  (y) http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=5548
 
kad bi ona znala veličinu navoja da ne dobije premali ili preveliki pa bu  :chainsaw: :eek:pakoljut: :punk: :pandur: :ubikomp:
 
mrcina said:
kad bi ona znala veličinu navoja da ne dobije premali ili preveliki pa bu  :chainsaw: :eek:pakoljut: :punk: :pandur: :ubikomp:
meni se vidi da bi ritmični to mogo doć sam izmjerit  :wink:                .. :LOL:
 
pa bu bilo :cijpadrva: :chainsaw: :nasilni: :bonk:  :pandur: :skriven:
 
ha, onda u motormaniju preko puta velesajma. to je od Kajzerice tristotinjak kilometara, pa .. sendviče i sokiće pod sic i drito u šoping.  (y)
 
sad sam gledao malo slike atlanitca i ja nemam pojma kako bi se ovi iz louisa ušarafili jer atlantic ima retrovizore na plastikama, gle
main_APRILIA%20Atlantic%20125.jpg


preostaje to origigi znači ispod 500kn teško tj možda i bude jer nemaju žmigavce u sebi kao moji
 
ona ima atlantica 500 )onaj prije redizajna) a ne mogu se sjetiti kako su retrovizori kod njega:

e da ovako

http://www.cyberscooter.it/modelli/aprilia/redazione/atlantic500_2.htm

tako da neće biti problema sa zamjenskim (y)
 
evo problem možeš riješiti! original ima na stanju dođe mpc 452 kn komad imaš oba pa ako hočeš možeš oba dva naručiti.
dostava hp expresom!
 
o jebem vam sunce..
kad žensko nešto pita, svi se svale pomoć..

da je neki lik postavio ovo pitanje, ili ne bi odgovorili, ili bi dobio bann zato jer nije postavio pitanje u TEHNIČKIM PITANJIMA

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

 
Ovak ljudi,

moj Atlantik je iz 2003, što znači da izgleda ovak s retračima na ručkama...
 
wingman said:
ha, onda u motormaniju preko puta velesajma. to je od Kajzerice tristotinjak kilometara, pa .. sendviče i sokiće pod sic i drito u šoping.  (y)

hvala na preporuci, ali nemaju trenutno niš slično, jedino da naručuju
 
v lady said:
hvala na preporuci, ali nemaju trenutno niš slično, jedino da naručuju

evo ti retrovizori par postova gore imaš originalne,poslat če ti moj kolega hp expresom i problem rješen kod tebe su za 24 sata
 
Status
Not open for further replies.