Aprilia Dorsoduro - Krešin pohod na Rim :)

Za Dorsodura je već izašao podosta velik popis dodatne opreme

http://www.apriliabase.com/content/view/89/1/
 
nije baš ta dodatna oprema jeftina dapače skupa je
 
gastajbarter said:
motor bez kofera i vjetrobrana :palacdolje:

samo za omladince :mrgreen:..nije za nas u godinama i ozenjene :jesus:

od kad se to skuteri racunaju pod motore?!  :misli: :LOL:

Vi si jedan od onih koji ne čitaju pravila foruma?
Izgledno je da je odgovor potvrdan.
Nastavno na gore navedeno, imate zabranu pristupa forumu na nekoliko dana.
U pravilima piše koliko. Čak je i podcrtano.

 
Poggiali said:
ima još kakvih novosti iz prve ruke ? :)

motor mi je pre dobar... neznam kolko je pouzdan :/ :)
za sada 16000km i ide  8)
još ništa nije otpalo :mrgreen:

inače postoji jedan tehnical recall za onaj relej i software isto kao i kod Shivera  :wink:
 
Poggiali said:
raspon potrošnje min-max ? :)
4,5l-8l

Poggiali said:
tvoj top speed...
220km/h po satu računaj 10% netočnosti i dođeš na 198 km/h kako je i po testovima

Poggiali said:
voznost pri večim brzinama (autoput)?
do 150-160  (y) (y) preko toga moraš leći na motor :palacdolje: :palacdolje:

sam koncept motora nije zamišljen da bi se vozio na velikim brzinama... više voli kratke zavoje 8)


jedina zamjerka ti je taj tank od 12 litara

a ako planiraš u danu prelaziti više od 500 km preporuka promijeniti sjedalo s aprila aftermarket sjedalom :wink:

 
motor je pre pre pre pre pre ljep (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
mraqi said:
4,5l-8l
220km/h po satu računaj 10% netočnosti i dođeš na 198 km/h kako je i po testovima
do 150-160  (y) (y) preko toga moraš leći na motor :palacdolje: :palacdolje:

sam koncept motora nije zamišljen da bi se vozio na velikim brzinama... više voli kratke zavoje 8)


jedina zamjerka ti je taj tank od 12 litara

a ako planiraš u danu prelaziti više od 500 km preporuka promijeniti sjedalo s aprila aftermarket sjedalom :wink:
da ma znam da nije motor za obaranje brzinskih rekorda... nego tek tolko me zanima kad bi se koji put skoknulo na more... a sad ak sam mogo sa VXR-om do Rijeke... onda bi sa ovim to bila igra :D

Dobro... za sjedalo... uopče nisam ni znao da postoji neka druga opcija... možeš nešto konkretnije o tome... cjene, proizvođači ?
Također me zanima onaj vjetrobran (mali neki sam vidio) kolko mu je cjena ?
 
mraqi said:
a ako planiraš u danu prelaziti više od 500 km preporuka promijeniti sjedalo s aprila aftermarket sjedalom :wink:

Jebo te kaj se hvališ sa tim sjedalom već si fakat dosadan , da dobro je sjedalo , ajd sad...oladi  :mrgreen:
 
Poggiali said:
da ma znam da nije motor za obaranje brzinskih rekorda... nego tek tolko me zanima kad bi se koji put skoknulo na more... a sad ak sam mogo sa VXR-om do Rijeke... onda bi sa ovim to bila igra :D

Dobro... za sjedalo... uopče nisam ni znao da postoji neka druga opcija... možeš nešto konkretnije o tome... cjene, proizvođači ?
Također me zanima onaj vjetrobran (mali neki sam vidio) kolko mu je cjena ?
a gle do mora se može sigurno  8) :hehehe:

sjedalo ti ima od Aprilie cijena oko 1300 hrvaCkih životinjica...za vjetrobran ne znam niti sam se raspitivao...
odi na aprilijinu starnicu pa tamo imaš dodatna oprema, ako otvoriš starnicu na talijanskom dobit ćeš i okvirne cijene u eurima 8)

sad čekam da Akrap za koji dan izbaci slip-on  :wink: trenutno ima u ponudi jedino Arrow  :mrgreen:
jedimaster said:
Jebo te kaj se hvališ sa tim sjedalom već si fakat dosadan , da dobro je sjedalo , ajd sad...oladi  :mrgreen:
:eek:hne:

 
mraqi said:
a gle do mora se može sigurno  8) :hehehe:

sjedalo ti ima od Aprilie cijena oko 1300 hrvaCkih životinjica...za vjetrobran ne znam niti sam se raspitivao...
odi na aprilijinu starnicu pa tamo imaš dodatna oprema, ako otvoriš starnicu na talijanskom dobit ćeš i okvirne cijene u eurima 8)

sad čekam da Akrap za koji dan izbaci slip-on  :wink: trenutno ima u ponudi jedino Arrow   :mrgreen::eek:hne:
sta akrap nema ništa??? :misli: :misli:
 
Mraći , ajd čovjeku objasni na kojem modelu Singerice je sjedalo opšiveno  :LOL: I obavezno ne zaboravi staviti link sa apriliabase gdje ima tema samo o tvom novom sicu  :LOL:
 
k1d said:
sta akrap nema ništa??? :misli: :misli:
coming soon  8)
svaki drugi dan samo osvane nove fotka na webu  :mrgreen:
 
Eee da... kak je sa dorsodurom .. jel on isto ima ona 3 moda za vožnju... jer sma neš gledao na aprilijinoj stranici pa mi je stavio da shiver ima to a za duro nije pisalo :/
 
Poggiali said:
Eee da... kak je sa dorsodurom .. jel on isto ima ona 3 moda za vožnju... jer sma neš gledao na aprilijinoj stranici pa mi je stavio da shiver ima to a za duro nije pisalo :/
Ima mape
 
Poggiali said:
Eee da... kak je sa dorsodurom .. jel on isto ima ona 3 moda za vožnju... jer sma neš gledao na aprilijinoj stranici pa mi je stavio da shiver ima to a za duro nije pisalo :/
Ima...shiver ti je to naknadno dobio...u onoj prvoj verziji nije imao  8)
Ali to ti ne služi previše... ali se možeš kurčiti da imaš različite mape i da ih možeš mjenjati za vrijeme vožnje....jer u principu stalo voziš u jednoj mapi  8)
 
Dorsoduro samo što nije došao u našu redakciju na jedan maraton test od godinu dana. Tako će na motori.hr uskoro biti redovito i iscrpno praćen jedan motocikl u razno raznim uvjetima.