Aprilia Dorsoduro - Krešin pohod na Rim :)

Saša 69 said:
Dorsoduro samo što nije došao u našu redakciju na jedan maraton test od godinu dana. Tako će na motori.hr uskoro biti redovito i iscrpno praćen jedan motocikl u razno raznim uvjetima.

odlično jedva čekam, koliko km planirate napravit??
 
Saša 69 said:
Dorsoduro samo što nije došao u našu redakciju na jedan maraton test od godinu dana. Tako će na motori.hr uskoro biti redovito i iscrpno praćen jedan motocikl u razno raznim uvjetima.
koja je to redakcija ?
 
Saša 69 said:
Dorsoduro samo što nije došao u našu redakciju na jedan maraton test od godinu dana. Tako će na motori.hr uskoro biti redovito i iscrpno praćen jedan motocikl u razno raznim uvjetima.
jesam li ja zaboravija ili je to prvo takvo testiranje jedne aprilije
 
akrapi
http://www.youtube.com/watch?v=N2it1_FoQ2g
 
mv_agusta said:
akrapi
http://www.youtube.com/watch?v=N2it1_FoQ2g
Dobro je, samo kaj žmigavci rade ko ptičica!  :mrgreen:
 
evo ga jednogodišnji test je u "bookmarks" (y) (y)

jedva čekam daljne izvještaje (y)
 
mv_agusta said:
evo ga jednogodišnji test je u "bookmarks" (y) (y)

jedva čekam daljne izvještaje (y)
pitaj što te interesira moj jednogodišnji test je danas završio na 21500km  :wink:
 
proće jedno vrijeme prije nego budem u mogućnosti izdvojit toliko novaca za motor, ali kad budem mogao biti će mi u vrlo uskom izboru :wink:

pitanja:
-koliko prosječno troši?
-servisi, koliko i gdje, svakih koliko km?
-koliko ti gume traju?
-jel bilo nekih mušica?
-kakav je za neke duže vožnje, 300+km?

da se pohvalim, i ja sam ga vozio ali jako kratko zato sam se i zaljubio u velike SM rade sve ono šta želim od motora
 
mv_agusta said:
proće jedno vrijeme prije nego budem u mogućnosti izdvojit toliko novaca za motor, ali kad budem mogao biti će mi u vrlo uskom izboru :wink:

pitanja:
-koliko prosječno troši?
7 po gradu, a vani oko 6-6,3 :wink:
mv_agusta said:
-servisi, koliko i gdje, svakih koliko km?
svakih 10000 ti je servis, s tim da na 10000 po njima bi se trebao samo provjeriti zračni filter  :LOL:
prva dva napravio u HR...a sad idem u Italiju :wink:

mv_agusta said:
-koliko ti gume traju?
qualifier 10000km
BT016 9000km
sad su gore qualifier RR vidit ćemo koliko će izdržati... :wink:
mv_agusta said:
-jel bilo nekih mušica?
imaš jedan tehnički opoziv(upgrade software-a i jedan relej se vadi) i jednom sam čistio leptire na usisu jer su bili začađeni.
mv_agusta said:
-kakav je za neke duže vožnje, 300+km?
kod mene je gel sic... i dosta pomaže što se toga tiće
s originalnim sicom nakon 700km nisam mogao sjediti 15-20 minuta  :wink: s gel sicom je malo bolje :mrgreen:


najveća primjedba je mali tank (12l)
 
super, hvala na odg (y)
da mali tank se i meni čini kao problem, pogotovo što sam navikao na sadašnjih 15L i potrošnju oko 5

ima li u dodatnoj opremi veći tank??
 
mv_agusta said:
super, hvala na odg (y)
da mali tank se i meni čini kao problem, pogotovo što sam navikao na sadašnjih 15L i potrošnju oko 5

ima li u dodatnoj opremi veći tank??
hahaha  :LOL: :LOL: :LOL: nema

samo benzin u tatrapak i na leđa  :LOL: :LOL: :LOL: i dobro znati raspored benzinskih...

ali ima još jedna fora da ti se na 4 litre pali lampica od rezerve i to ti zna dogoditi između 110-130 km ali sigurno još ima goriva za 50 km, samo što čim se pali odma na benzinsku :? psihološki ne volim gledati kako ta žuta lampica svijetli  :wink:

zanima me koliko će šokreu trošit na testu nakon 1000-2000km :)

i čekam da odvali jedan dan malo veću kilometrađu da vidim kako su mu leđa podnjela vožnu na originalnom sicu  :wink:

ono što je šokre napisao sve stoji, motor je super za zabavu, zajebanciju... pogotovo po gradu... ma i izvan grada...

@šokre kad ćeš tamo pustit komentare...
 
a kakav je servis u rijeci, neznam kako se zove misli af motori ili tako nešto :misli:
 
mv_agusta said:
a kakav je servis u rijeci, neznam kako se zove misli af motori ili tako nešto :misli:
ne znam.... više ne eksperimentiram s našim servisima jer kad sam pitao to ljude iz pjađo hrvatCke rekli su da znaju za taj problem  8)
 
a jbg možda dok ja dođem posjed aprilie se popravi stanje, optimist hehe
 
mv_agusta said:
a jbg možda dok ja dođem posjed aprilie se popravi stanje, optimist hehe
problem ti je samo dok traje garancija... neovlaštenih dobrih servisa ima...  :wink: