Aprilia Pegaso 650 strada

Tražim utege volana za stradu.
Da pašu na orginal volan.
Gdje ima kod nas za kupiti?
EBay ili nešto sl.
Hvala
 
miš. said:
Moze neka preporuka za mehanicara? Zagreb ili okolica
Klasicni servis potreban
Moto Markez ili Moto Mondo makar sam ja sa Markezom bio nekako vise zadovoljan.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

 
Pozdrav, pripremam se za ukidanje izolacije, pa mi se čini kao savršeno vrijeme za naručiti gume :) Vozim  se većinom 60-110 po sporednim cestama, koje znaju biti svakakve, sa možda 5% makadama i 10% autoceste. Koje gume preporučate? Gledam ove Metzeler Roadtec 01 i čine mi se u redu, dolaze u veličinama za pegaso i navodno da su u redu na vlažnoj podlozi...
 
Još jedno servis pitanje... Da li ima tko za preporučiti mehaničara za servis u Rijeci ili okolici? Trebam obaviti redoviti servis, ništa posebno, možda mapirati na novo zbog killera, itd.
 
Last edited:
je, master moto nautika, za osnovni servis su i više nego korektni, kod njih radio provjeru ventila na shiveru, mjenjao lanac i lancanike, a od kad me vulkanizer nazivcirao, mjenjam i gume :)
 
  • Like
Reactions: DarkBoshkarin
Ekipa...jel ima tko mozda ove sitnarije?...
obadva su metalna
 

Attachments

  • 20220201_093952.jpg
    20220201_093952.jpg
    2.3 MB · Views: 0
  • ap8221129.jpg
    ap8221129.jpg
    6.2 KB · Views: 0
  • 20220201_094312.jpg
    20220201_094312.jpg
    2.1 MB · Views: 0
Last edited:
Pozz...
Danas rjesavam nesto po gradu...leti vamo-tamo...pali...gasi...i zadnje paljenje upali normalno i da cu krenuti ugasi se...
Na displeyu brzina 199km/h 😱...ECU disconnect greska neki znak... SERVIS gori...i crvena trokut lampica.
Pokusam opet i ne pali....vergla samo.....malo po ECU kontakte promrdam, probam jos par puta....upalim ga i pravac doma.
Nema nikakve greske zabiljezene na ECU dijagnostici...niti na dashboardu.
Jel imao tko slicnu situaciju???
 
Meni se ugasila dva puta u vožjni, dok sam ju vozio prije nekoliko godina, kablovi tj, instalacije su bile problem.
Odvezao ju električaru i promijenio problematične vodove i sve bilo ok dalje.
 
  • Like
Reactions: Pletikosa34
Meni se ugasila dva puta u vožjni, dok sam ju vozio prije nekoliko godina, kablovi tj, instalacije su bile problem.
Odvezao ju električaru i promijenio problematične vodove i sve bilo ok dalje.
Vozim taj motor od 2006. i nikada nije bilo problema slicnih....znao se ponekad ugasiti (jako rijetko) ali ovo da izbaci takvu gresku prvi puta....
Promijenio akumulator, svjecicu...i za sada ok....sumnjao sam na aku...jer je full star iako sam ga dopunio....nisam rastavljao kontakte od ECU, mislim da su dobro zasticeni....koliko se moglo ocistio kontakt sprejem.