Aprilia Shiver 900

Pa i sama Aprilia je ista. Htio sam si kupiti Aprilia aftermarket sjedalo iz kataloga za DD750 (identično je i za DD900) i nemaju ga ni u skladištu u Italiji.
 
Hidraulicni spaner faznog lanca za tuono trazio 2mj po cijeloj eu, na kraju narucio od af1 iz usa ko i prije dijelove za shivera. Givi po katalogu uopce nije imao nosac kofera za moj model, narucio na rizik za noviji jer mi se cinilo da pase i pasalo je, ali meni dosta takve (ne)podrške
Zalosno je da af1 u Texasu sve zivo ima na lageru i ubijaju s podrškom a mi tu 400km od tvornice nemremo nis nabavit tjednima ili mjesecima
 
Spaner,, ima za dan 8) :jesus:

Znaci sutraaa...


Inace najveci problerm aprilie je ta nabava dijelova i lager dijelova... to je STRASNO.
 
Za taj spaner sam zvao valjda 10 ducana u ita u dosegu 400tinjak km od zg jer mi je motor stajao otvoren i bio sam spreman te sekunde sjest u auto i otic po to i mortadelu [emoji14] nigdje ali nigdje, da ordinare, 14 giorni... Reko jebte se za 14 đorna ga imam iz teksasa, jbt od tam sam narucio pol shivera, rsv i tuona, kaj god sam trebao ima odmah za slanje
 
BM0021 said:
Hidraulicni spaner faznog lanca za tuono trazio 2mj po cijeloj eu
ti se čudiš oko španera, a ja sam dva tjedna tražio semeringe vilica i filter zraka :LOL:

tokić ima veeeeliki lager na webu, sve zeleno, a ustvari nemaju apsolutno ništa i što god naručuješ moraš ostaviti polog i čekati 2 tjedna :shock: čak i usrani allballs i athenu od 100 kuna koji propišaju nakon prve zime..

na kraju slučajno naletio na pipercross kod noveme u trećinu cijene (160 kn, na ebayu su 60ak eura), slučajno jer ga nisu imali po modelu motora, nego po šifri artikla :LOL: a semeringe uspio nabaviti od prijatelja kolege forumaša, a i tu je bilo par pokušaja i promašaja jer se u katalozima ne poklapaju šifre i modeli :LOL:

tak je to s našim dragim talijanima :0648:
 
Sip said:
Spaner,, ima za dan 8) :jesus:

Znaci sutraaa...


Inace najveci problerm aprilie je ta nabava dijelova i lager dijelova... to je STRASNO.
Frend je kupovao za Scarabeo 500 klip, karike...čak su mu rekli do tri tjedna isporuka...Piaggio HR je dno dna...preko nekog njemačkog web shopa naručio ujutro, prekosutra došlo dhl-om i čak po nešto manjoj cijeni...
 
Kunplug za Beverly 350 - mjesec dana u srcu sezone.

Kao da se radi o najvećoj talijanskoj egzotici, a ne jednom o najprodavanijih skutera.

Sramota....
 
MOONSHIELD said:
ti se čudiš oko španera, a ja sam dva tjedna tražio semeringe vilica i filter zraka :LOL:

semeringe na stanju ima 8)
 
Sip said:
semeringe na stanju ima 8)
zato si ih i promijenio dok je 10ak dana motor bio kod tebe..i kasnije mi se javljao na mob dok sam po dogovoru sam skinuo štapove i nosio ih ko budala sa sobom u viroviticu (y)
no svako zlo za neko dobro; barem sam ih sam napravio i uvjerio se na vlastite oči da ništa nije slagano, ravnano ni kemijano, a nije ni tako komplicirano kako si mi ti prezentirao..
 
Ajde da to nekom drugom pricam koji ne vidi kolika je guzva nego tebi :?

A kad uvatim vremena pokazem koliko "majstori" jednostavno naprave ovjes :wink:
 
10 dana?????????
znači, ja posudim od frenda auto i prikolicu da ti dofuram motor, da ti olakšam, da ti imaš 10 dana da riješiš što smo se dogovorili, i to taman dok ti je počelo ferije, usput ni jednom rječju ne spomeneš gužvu ili da ti ne vozim motor jer nemaš volje/vremena, a ti u 10 dana promijeniš ulje koje sam ti ja donio (pretpostavljam da si ga promijenio jer je bilo 2 prsta iznad max)

i još se nakon svega toga, naivan kakav jesam, dogovorim da ću ti ja skinuti štapove, vozim ih u vtc i onda mi se ti ne javljaš jer si valjda u gužvi..

nisam majstor, niti blizu, nemam skoro nikakav alat, ali znam zguglati manual s tvorničkim postavkama ovjesa i izvrtiti 3 šarafa napred i dva iza da ga postavim kak je izašao iz tvornice, ako je to neko sveto pismo onda nek ide sve u krasan kurac

ne smeta meni toliko što se ti ne držiš dogovora, ni prvi, ni na žalost zadnji u ovoj državi, niti bi to spomenuo javno da me nisi povukao za jezik, ali smeta to kurčenje po forumu da imaš sve na lageru i sve radiš "s pol gasa"..uostalom, ako imaš toliku gužvu se ne moraš reklamirati po forumu
 
Jedno si upravu,, stvarno mi netreba (y)
 
ja uzeo... pa eto...
d5a755461b40cd68eb561c26d1f951a4.jpg


Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

 
je taj iz linka od 57tkn...

zasad sam ugodno iznenadjen...

thx svima (y)

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
 
Zajebi cestitke...radije ti nama daj neki izvjestaj o voznji,neki video  (y)
 
Čestitke! Puno sretnih km!
U 9. mjesecu je Aprilia meet, dobrodošao si.
 
dajte mi malo vremena da skuzim sve oko ovog motora pa cu napisat recenziju kao biker4life

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk