Aprilia sportcity one 50 2T kupiti ili ne?

super je, ovo sa redovnim održavanjem vozi 50tkm (y) (y)
 
ljudi sretno sa sportcityima, ja sam ga danas vidio uživo napokon neki stariji lik prošao po ulici i mogu vam reć da mi se na prvi pogled odmah svidio. Samo neznam kako bi se privikao na bubanj odiza jer moj ditech ima 2 diska pa na ništa lošije nebi mogao pristat, al mislim da je to trenutno best buy u 50ccm klasi, jer piaggio mašinu da na kvalitetnom skuteru možeš dobit to nema nigdje. Šta je netko rekao ovo 50tkm vozi, u biti ne 50tkm, al 30tkm sigurno, bez otvaranja. Svaka čast na odabiru skutera  (y) (y)
 
Mislim da je disk-bubanj sasvim uredna kombinacija za ovu vrstu skutera.... ova Aprilija je sigurno best by 2t-skut trenutno (y). Jedina če mu konkurencija u omjeru uloženo-dobiveno bit povratnik iz iste grupacije - legendarni Typhoon.
 
Za sada sam jako zadovoljan, omjer uloženo/dobiveno je odličan. Evo neka pređem još koji km pa skidam blokade:D

 
meni se svida  (y) malo mi je prevelik razmak prednjeg kraja  tj. ima ogroman hod vilice,ja bi to malo spustio :wink:
gdje su nestale slike sta si stavio :misli:
 
Evo danas izvadio blokade, stavljena veča dizna. Kazaljka dođe do 75 km/h. Nisam još mjerio GPS-om.Sad je več nešto, lijepše povuče, bolji zvuk. Jedino bih volio bolje ubrzanje.