ATT MOTO SUZUKI Split

a jedini će mu cilj biti brži od kawasakia H2,
eee sad oće li u tome uspiti dr,je pitanje  :021:
 
DA-IM said:
a jedini će mu cilj biti brži od kawasakia H2,
eee sad oće li u tome uspiti dr,je pitanje  :021:

A spremaju je ima 5 godina pa onda ako ne uspiju mislim da ce biti kolektivno samoubojstvo  :mrgreen: :mrgreen:
 
^^prika kavu ti buniku dimiš jbt,
kakve veze ima joke sa suzukijem  :LOL: :LOL:

Napier said:
A spremaju je ima 5 godina pa onda ako ne uspiju mislim da ce biti kolektivno samoubojstvo  :mrgreen: :mrgreen:

zar se već godina slaže,otkud ti sad taj podatak ?
 
josko said:
Bio sam danas do Joke u salonu, nažalost samo kratko, sve pohvale  (y)

I ti si ka ono Joke? :misli: :shock:, ima san fibru jučer ali da će ostavit ovakve posljedice....... :no:
 
DA-IM said:
^^ahaaa,vidi ima više jokana,kikaša,matana i sl,  :LOL: :LOL: :LOL:


Dakle..Prije svega da kažem da nemam ništa protiv vlaja, kikaša ili matana, kako ti kažeš......
Moje ime je Joško, po didi Josipu, a zovu me Joke. Dida mi je sa Čiova doša u Split oko 1910-te god...U Splitu mi se je i ćaća rodija, a zatim i ja..Zamisli, svi smo u istom stanu sve te godine, na Matejušci...Materina familija su porijeklom Talijani, a u varoš su došli još prije 1900-te sa Dugog otoka, iz mista Sali..
Žaj mi je šta nemam vlaške krvi, jer bi onda ima di poć priko vikenda, ili kad sam na godišnjem.. Ovako, ni sela, ni otoka..
Ovo sam napisa samo da se zacrveniš malo..
Ajde, laku noć  :jesus:
 
Bob Rock said:
Dakle..Prije svega da kažem da nemam ništa protiv vlaja, kikaša ili matana, kako ti kažeš......
Moje ime je Joško, po didi Josipu, a zovu me Joke. Dida mi je sa Čiova doša u Split oko 1910-te god...U Splitu mi se je i ćaća rodija, a zatim i ja..Zamisli, svi smo u istom stanu sve te godine, na Matejušci...Materina familija su porijeklom Talijani, a u varoš su došli još prije 1900-te sa Dugog otoka, iz mista Sali..
Žaj mi je šta nemam vlaške krvi, jer bi onda ima di poć priko vikenda, ili kad sam na godišnjem.. Ovako, ni sela, ni otoka..
Ovo sam napisa samo da se zacrveniš malo..
Ajde, laku noć  :jesus:

Onda znaš Mojtiće. :misli:
 
Bob Rock said:
Dakle..Prije svega da kažem da nemam ništa protiv vlaja, kikaša ili matana, kako ti kažeš......
Moje ime je Joško, po didi Josipu, a zovu me Joke. Dida mi je sa Čiova doša u Split oko 1910-te god...U Splitu mi se je i ćaća rodija, a zatim i ja..Zamisli, svi smo u istom stanu sve te godine, na Matejušci...Materina familija su porijeklom Talijani, a u varoš su došli još prije 1900-te sa Dugog otoka, iz mista Sali..
Žaj mi je šta nemam vlaške krvi, jer bi onda ima di poć priko vikenda, ili kad sam na godišnjem.. Ovako, ni sela, ni otoka..
Ovo sam napisa samo da se zacrveniš malo..
Ajde, laku noć  :jesus:

iz ovoga vrišti i da si jako mlad kad se na ovo kačiš, :shock:
neko je spomenija joku,ja mislio da je mislija na joku iz yamahe !!!?
kakve crne veze imaju vlaji sa svim ovim,
zato ono,ahaaa ima još joka,matana i kikaša  (y)
ja san jednim dijelom vlaj i ne dirajte mi te vlaje zajebani smo  :jesus:
 
DA-IM said:
^^prika kavu ti buniku dimiš jbt,
kakve veze ima joke sa suzukijem  :LOL: :LOL:

zar se već godina slaže,otkud ti sad taj podatak ?

Znam jer imam i ja Insider-e
Poceli su vec 2014 i cilo vrime je naglasak na smanjenju kila i vise sportskim voznim osobinama
Sta se tice masine to ce Bob znati vise od mene jer ima glasina dva vagona ( Turbo - nije turbo 1500 kubika itd )
Eto sta znamo to je za sada ovaj mjenjac i drze sve ostalo dobro u tajnosti
Jebi ga zelenko je dobro diga letvicu 231 a sa ram air-om ima 243 konjica a to je stvarno gomila.

Ajmo vidit sta ce bit i moram reci da odavno nisam bio ovako znatizeljan  (y)

 
Sve je to lipo hayabusa i tako to
Ali zasto ne naprave upgrade Vstroma na 1200 ccm ili Ride by wire sa modovima voznje ili eletronskim ovjesom mozda....., kardan??? a sa popularnom cijenom.kao sad Vstrom1000( koji se vjerujem ne prodaje bas u velikim kolicinama za razliku brata od 650 ccm koji je 40% jeftiniji)
Ako moze Aprilia Caponord ne vidim zasto to ne moze Suzuki.a Suzuki je ipak japanac
Jer tu je lova....BMW zaraduje cudo na GS-u
Super Tenera je preskupa za sta nudi u odnosu na konkurenciju
Multistrada i KTM 1290 sasvim solidno stoje....bar mi se cini....






Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
Sve je to lipo hayabusa i tako to
Ali zasto ne naprave upgrade Vstroma na 1200 ccm ili Ride by wire sa modovima voznje ili eletronskim ovjesom mozda....., kardan??? a sa popularnom cijenom.kao sad Vstrom1000( koji se vjerujem ne prodaje bas u velikim kolicinama za razliku brata od 650 ccm koji je 40% jeftiniji)
Ako moze Aprilia Caponord ne vidim zasto to ne moze Suzuki.a Suzuki je ipak japanac
Jer tu je lova....BMW zaraduje cudo na GS-u
Super Tenera je preskupa za sta nudi u odnosu na konkurenciju
Multistrada i KTM 1290 sasvim solidno stoje....bar mi se cini....






Sent from my internet mobile device
Caponord se više ne proizvodi, a doveli su ga godinama do odličnog proizvoda. Jednostavno nije se prodavao.
 
seki22 said:
Sve je to lipo hayabusa i tako to
Ali zasto ne naprave upgrade Vstroma na 1200 ccm ili Ride by wire sa modovima voznje ili eletronskim ovjesom mozda....., kardan??? a sa popularnom cijenom.kao sad Vstrom1000( koji se vjerujem ne prodaje bas u velikim kolicinama za razliku brata od 650 ccm koji je 40% jeftiniji)
Ako moze Aprilia Caponord ne vidim zasto to ne moze Suzuki.a Suzuki je ipak japanac
Jer tu je lova....BMW zaraduje cudo na GS-u
Super Tenera je preskupa za sta nudi u odnosu na konkurenciju
Multistrada i KTM 1290 sasvim solidno stoje....bar mi se cini....






Sent from my internet mobile device



U Suzukiju su veliki tradicionalisti... Ne vole nagle promjene, drže se provjerenih sistema i tradicije.. Nema kod njih kardana na enduro motorima, ne vjerujem da će ih uvoditi. A te dvije V mašine od 650 i 1000cc su im pun pogodak, nema potrebe za još 200 cc.. Taj tradicionalni pristup se vidi i u dizajnu motora i skutera.. U svemu se mora osjetiti dašak povijesti.. Takva je to marka.. Sve je to isplanirano i svako ima svoj dio tržišnog udjela.. Yamaha ima super moderne linije, koje malo brže stare. Kawasaki je najsportskiji od svih japanaca, sa morem Ninja modela, a i Z serija je sportiva... Honda je dosta klasična, iako ima svoje posebnosti i čudnovatih motora i skutera. Suzuki se više drže klasike i tradicije, uz naglasak na sportsku povijest GSX-R modela..
 
20 godisnjica  :mrgreen:

To smo i ocekivali

Malo ih je zelenko zeznija jer nisu ocekivali ovoliki prirast snage  :mrgreen: :mrgreen: