ATT MOTO SUZUKI Split

Evo, pri kraju je i nadstrešnica  :D ..Još samo pano za reklame iza i nešto malo betoniranja oko stupova...
 

Attachments

  • 20181009_114920.jpg
    20181009_114920.jpg
    1,002.4 KB · Views: 247
Novu Katanu, predstavljenu nekidan na INTERMOT sajmu, očekujemo oko 4-5 mjeseca 2019... Čim bude dostupna, imati ću je u salonu  (y)
Tehnika je poznata iz modela GSX-S 1000, a ruho je novo  :) ..Više slika i informacija iz prve ruke, ubrzo od mene sa EICMA sajma..
 

Attachments

  • KATANA_M0_YMD_Diagonal.jpg
    KATANA_M0_YMD_Diagonal.jpg
    32.3 KB · Views: 168
  • KATANA_M0_Fuel_Tank.jpg
    KATANA_M0_Fuel_Tank.jpg
    32.2 KB · Views: 127
  • KATANA_M0_Seat.jpg
    KATANA_M0_Seat.jpg
    22.6 KB · Views: 123
  • asuzuki-katana-gsxs1000s-2019-titel-1024x577.jpg
    asuzuki-katana-gsxs1000s-2019-titel-1024x577.jpg
    397.4 KB · Views: 130
  • KATANA_M0_YMD_Diagonal_2-1024x682.jpg
    KATANA_M0_YMD_Diagonal_2-1024x682.jpg
    232 KB · Views: 162
Kas je Ljubo Itom doveo novu u Split 81. mislija sam da se Enterprise spustija na Rivu  :LOL: :LOL:

Osobno mi se svidja ali ce opet biti i kao sa prvom ili je volis ili je mrzis  (y)
 
Teško će ovaj dizajn pobrat simpatije širokih masa i bit prodavan u nekom značajnom broju.
Živi bili pa vidili
 
Napier said:
Kas je Ljubo Itom doveo novu u Split 81. mislija sam da se Enterprise spustija na Rivu  :LOL: :LOL:

Osobno mi se svidja ali ce opet biti i kao sa prvom ili je volis ili je mrzis  (y)


Upravo tako  (y) ..Ili je voliš, ili je mrziš! Neka, nema sredine...Poštujem hrabar dizajn..
 
Bob Rock said:
Upravo tako  (y) ..Ili je voliš, ili je mrziš! Neka, nema sredine...Poštujem hrabar dizajn..

Takva stvar je bila i sa Hayabusom u pocetku su mi se svidjale jedino performanse a izgled nikako.

Isto tako i sama prodaja je pocela cudno i u prvoj godini prodaja nije bas bila obecavajuca jer jednostavno
motor radi avangardnog dizajna nije postao instant hit.
Medjutim polako ljudima se oblik i karizma doslovno usao pod kozu i zato ih se i prodala gomila (a o custom dodacima necu niti govoriti) pa je na kraju i meni dosla u garazu  :mrgreen:

Sta se tice Has Muth-a i njegovog dizajna on je prvo slozio BMW R65LS ( kojeg sam htio kupiti u Katica ali je on kao i uvik trazio vise nego sta sam ja moga onda dati ) a posli je prsao u Suzuki-a i dizajnira Katanu.

Evo ovo su njegovi radovi:

http://raresportbikesforsale.com/tag/hans-muth/

Ovo je njegov zadnji projekt za koji znam

http://www.bikeexif.com/suzuki-bandit

Inace za novu mi je jedino zao sta nije jos avangardnija  :mrgreen:

Cekaj na ovo sam bija skroz zaboravija ( jebi ga senilni stari covik ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

https://www.cycleworld.com/2015/09/17/suzuki-stratosphere-six-cylinder-concept-motorcycle-from-tokyo-motorcycle-show
 
 
Napier said:
Kas je Ljubo Itom doveo novu u Split 81. mislija sam da se Enterprise spustija na Rivu  :LOL: :LOL:

Osobno mi se svidja ali ce opet biti i kao sa prvom ili je volis ili je mrzis  (y)

+1  (y) 
 
Stara katana je spomenik kulture.



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Napier said:
Kas je Ljubo Itom doveo novu u Split 81. mislija sam da se Enterprise spustija na Rivu  :LOL: :LOL:

Osobno mi se svidja ali ce opet biti i kao sa prvom ili je volis ili je mrzis  (y)

vaka
 

Attachments

  • 2014-12-31 08.52.25.jpg
    2014-12-31 08.52.25.jpg
    1 MB · Views: 303
Ljubo je ima srebrenu, a bila je i jedna crna 750 ili 650 od Buljanovića.

Poslano sa mob

 
Zog said:
Ljubo je ima srebrenu, a bila je i jedna crna 750 ili 650 od Buljanovića.

Poslano sa mob

Znaci ovako

Ljubo je ima srebrnu 1100

Jezek ( vojno lice koji je dao petama vetra 91. ) je ima srebrnu 750

Boro Santic je ima 1100 ali tek tamo 95-96 koja je bila uvezena iz Italije ( zavrsila meni u prijatelje i nije bila najurednija )

I jos jedna 1100 koja je bila u Kineza ali posto je bila uvezena na pomorsku povlasticu carina mu je zakucala na vrata
i plombirala motor pa su je zvali Katana-Katanac  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bilo je jos par 550 i 650 po gradu


   
 
prpa said:

Srebrna

Ali malo mi izgleda ovako metrosexualno sa dignutom majicom  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Inace motor je isto bija bomba u ovoj boji  (y)


Bob Rock oprosti necu vise  :021:
 
Samo ti piši :)...Sitija si me na momačko doba... Pokojni Boro Šantić je bija dobar prijatelj s mojin ocen, a ja san vozija dosta njegovih motora...Tu Katanu sam vozija u Piccila na štelovanje karburatora...Srebrena...Sto puta san to prepričava, koliko me se je dojmila..Tada su mi Katana i Z900 bili san...Lipo vrime..Sad je sve nekako dostupno, pa nima čovik o čemu sanjat...

Ostala ekipa...Skužajte..Malo smo po splitski..Ponilo me.. :wink:
 
Bob Rock said:
Samo ti piši :)...Sitija si me na momačko doba... Pokojni Boro Šantić je bija dobar prijatelj s mojin ocen, a ja san vozija dosta njegovih motora...Tu Katanu sam vozija u Piccila na štelovanje karburatora...Srebrena...Sto puta san to prepričava, koliko me se je dojmila..Tada su mi Katana i Z900 bili san...Lipo vrime..Sad je sve nekako dostupno, pa nima čovik o čemu sanjat...

Ostala ekipa...Skužajte..Malo smo po splitski..Ponilo me.. :wink:


Ne bih se bas slozio sa ovom izjavom. Dostupno je ali ne za normalne novce. :skriven:
 
singlica said:
Ne bih se bas slozio sa ovom izjavom. Dostupno je ali ne za normalne novce. :skriven:


Replika molim  :mrgreen:

I ono malo sta je onda bilo dostupno je kostalo bogastvo
Motor koji je u recimo Njemackoj kostao 12000 DM najprije si treba naci naci kako uvesti ( pomorska, povratnicka ili baba invalid povlastica koju bi mano platija ) i onda jos jedan si treba uz cilu povlasticu kupit drzavi..

Ljudi su placali motore ka dvosobne stanove u to doba
Danas nije jeftino ali je ipak puno bolje
 
Ok to stoji bilo je komplikacija sa uvozom i birokracijom dok je danas sistem plati pa se vozaj. Ali  i danas prave pile dodu kao stanovi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, ali sada možeš s nekim malim nenamjenskim kreditom kupiti dobar polovni motor star 5-6 godina..Ili novi, ako ti je dovoljno 600-650 cc...Za 50-60.000 kn, imaš sasvim dobar izbor...
Ali eto, svi smo mi isti... Ja sam namjeravao kupiti SV650, koji bi mi bio i više nego dovoljan, a na kraju sam kupio GSX-S 750...Vozim ga po gradu istom brzinom kao i ženinu Vespicu, ali eto...Guštam  :0648: