B.A.C.A.-BIKERS AGAINST CHILD ABUSE

P.S. Žao mi je da se bilo kakav upit ili pitanje kada su ovakve teme na repertoaru vidi kao nešto loše, kao pokušaj podmetanja noge ili potkopavanja. Zaista nije tako, ali realno poznavajući kako sve to funkcionira kada su klubovi ili moto udruge u pitanju, te kada se otvori tema na forumu, realno je očekivati pitanja ili nekakvu raspravu.

Moja pitanja zaista nisu bila pitana u lošoj namjeri, ali kako sam se i sam puno puta susreo sa određenim pravilima na klubskoj sceni, koja znaju biti i prilično rigorozna, morao sam pitati kako ovo funkcionira. Ne vidim zašto bi to bilo čudno ili zašto se to nebi smjelo pitati... a ispada da se puno toga NE SMIJE pitati kada smo u ovom podforumu.

(y)
 
BEŠO - SB said:
@Biker4life,kažeš mrsko ti malo progooglat,mrsko ti se malo potruditi i doći do nekih info. koje bi volio znati,vjerovatno bi ti bilo mrsko i još mnogo toga ali znam da si ok tip i nisi ti zlonamjeran,volio bi znati više tek tako jer i kada bi tako što zaživilo tebi bi bilo mrsko aktivno se uključiti pošto bi to tražilo malo truda,malo namjenski trošenog vremena pa i koju kunu troška.
B.A.C.A. funkcionira u Europi već duži niz godina,ideja se proširila iz SAD-a i nije nikakva nasilnička banda već djeluje zaštitnički u korist onih koji se ne usude zaštitit sami.Ja koji sam temu stavio nisam ekspert za istu ali me zanimalo koliko bi to bilo zanimljivo da djeluje na području HR,imam kontakt s predsjednikom za Evropu i kada bi se o tome ozbiljno htjelo popričati gospodin bi tada sve pojasnio u detalje kako bi to okvirno izgledalo i izgleda(pošto već postoji u EU),članica smo EU tako da zakonski okviri koji važe u Italiji vjerovatno važe i u HR.
Na ovom forumu ima pravnika,policajaca,odvjetnika,zaposlenika u socijalnoj službi kao i svih drugih profila,nije isključeno da neki član foruma živi i radi u državi ili selu u kojemu je viđao motoriste s obilježjima B.A.C.A. pa može pomoći s info koliko je taj projekt moguće staviti u funkciju na našim prostorima.
Ovo nije incijativa da se ,,mora" već da se malo prokomentira ideja,da netko da pametan savijet.a i u prvom postu stoji da realizaciju očekujem od nekoga pametnijeg,više educiranog i utjecajnijeg motoriste nego li sam to ja (y)