Best Buy jakne za motor

damarko

New member
Pozdrav ljudi, trebam savjet za best buy jakne za motor. Trebao bih si kupiti neku jaknu, da nije smece, a opet, da je u nekom ok cijenovnom razredu.

Nekada sam htio Bering, ali koliko sam skuzio, vise ih u hr nema, bio sam u Vel. Gorici, u motormaniji il kak se vec zove, ali nemaju vise, odnosno, imaju par komada kaj su ostale, il su ruzne, il nema broja.

Htio bih da bude tekstilna, po mogucnosti, da nije onak iznad remena, nego ispod, da pokriva i dio guzice, da se mogu provesti i po kisi, ali da me sluzi i po lijeti, da je crna i da nema po sebi natpise u stilu Probiker, R1, itd... uz to, da kosta 100 kn (sala naravno, ali sto manje )


Ajde, savjetujte pls, hvala
 
Odi do Šepića, po opisu trebaš lakšu enduro jaknu a on ima odličan izbor. Obzirom da si s Kustošije možeš i do Deana u Moto opremu.
 
Baš tako, odi do Šepića. Ako tamo ne nađeš jaknu onda nemoj više ni tražiti he he.
Ja sebi prije 10 dana uzeo IXS Nerva. Znači Touring jakna, ne ova sportska iznad remena i odlična je. 1300 kn.
 
Ajde u Šepića. :misli:
 
damarko said:
Pozdrav ljudi, trebam savjet za best buy jakne za motor. Trebao bih si kupiti neku jaknu, da nije smece, a opet, da je u nekom ok cijenovnom razredu.

Nekada sam htio Bering, ali koliko sam skuzio, vise ih u hr nema, bio sam u Vel. Gorici, u motormaniji il kak se vec zove, ali nemaju vise, odnosno, imaju par komada kaj su ostale, il su ruzne, il nema broja.

Htio bih da bude tekstilna, po mogucnosti, da nije onak iznad remena, nego ispod, da pokriva i dio guzice, da se mogu provesti i po kisi, ali da me sluzi i po lijeti, da je crna i da nema po sebi natpise u stilu Probiker, R1, itd... uz to, da kosta 100 kn (sala naravno, ali sto manje )


Ajde, savjetujte pls, hvala

Uzmi neku goretex jaknu od IXS-a ili Held-a. (y)
 
Perfektna jakna ne postoji.
Svakom normalnom covjeku, bez obzira na tip motora kojeg vozi, trebaju najmanje dvi jakne.
Jedna za svjezije dane, sa ugradjenom membranom i termo postavom, jedna za ljeto i vrucine na kojoj ima mash, po mogucnosti sa membranom koja se da skinuti.
Sve ostalo su bajke.
 
Elias said:
Perfektna jakna ne postoji.
Svakom normalnom covjeku, bez obzira na tip motora kojeg vozi, trebaju najmanje dvi jakne.
Jedna za svjezije dane, sa ugradjenom membranom i termo postavom, jedna za ljeto i vrucine na kojoj ima mash, po mogucnosti sa membranom koja se da skinuti.
Sve ostalo su bajke.

Istina. Ja po zimi koristim goretex jaknu (IXS), u kombinaciji sa goretex hlačama (Held). Spajaju se patentom i zajedno čine odlično "zimsko odijelo" (vodo i vjetro nepropusno + ugodno i na jako niskim temperaturama). Ljeti ce prebacujem na kožu (dvodijelno odijelo, Dainese), za "sportskije" đireve, ili kombinaciju kožna jakna (Spyke) i jeans ili army hlače za gradske ili touring vožnje. Naravno, i za svu ostalu opremu (rukavice, čizme, potkape, itd.) vrijedi ista podjela (zima<>ljeto), ali nije to tema rasprave...

(y)
 
  Šepić  (y)

... rasprodaje stari sve živo  :mrgreen:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,230265.msg3936362.html#msg3936362

jakna za koje je prije tražio  :misli: 1200kn  sad ide i ispod 400 ;)

index.php