Beverly vs Yamaha X max

joke said:
Mijenjanje ulja....ne servis. Servis je svakih 20000
Ulja i mali servisi tj pregled je cca 300 do 500kn koliko ja znam i to je sto se piaggia tice poprilicno povoljno.

Poslano sa mog SM-G955F

 
antezd said:
Ulja i mali servisi tj pregled je cca 300 do 500kn koliko ja znam i to je sto se piaggia tice poprilicno povoljno.

Poslano sa mog SM-G955F

430,80 kn je izmjena ulja sa pregledom motora, poznatiji kao "servis na 3000" za model XMax
 
Iako je stara tama da napišem i ja dojmove.Jučer išao gledati x max 250 i provozao se 10 min i nakon toga uzeo bev 350 i da ću napraviti djir.Beva sam upaija napravija 50 m i vratija se odma nazad.Imam 196 cm i na yamaha sjedim ka kralj a na bevu ajme meni ka da će mene ono malo sidalo izbaciti vani jednostavno sidalo mi je premalo i nije dobro postavljeno.Mogu reći da sam pretpostavljao da je yamaha komfornija ali nisam zano da će me bev toliko razočarati.U vožnji yamaha 250 stvarno ide dobro za tu snagu jer sam vozio prije x9 250 i yamaha je agilnija te je osjećaj u vožnji stvarno odličan i imaš filing kvalitete i komfora.Naravno ovo je moj subjektivan dojam te odsada samo yamaha u moju butigu (y) :021:   
 
AUXILIUM said:
Iako je stara tama da napišem i ja dojmove.Jučer išao gledati x max 250 i provozao se 10 min i nakon toga uzeo bev 350 i da ću napraviti djir.Beva sam upaija napravija 50 m i vratija se odma nazad.Imam 196 cm i na yamaha sjedim ka kralj a na bevu ajme meni ka da će mene ono malo sidalo izbaciti vani jednostavno sidalo mi je premalo i nije dobro postavljeno.Mogu reći da sam pretpostavljao da je yamaha komfornija ali nisam zano da će me bev toliko razočarati.U vožnji yamaha 250 stvarno ide dobro za tu snagu jer sam vozio prije x9 250 i yamaha je agilnija te je osjećaj u vožnji stvarno odličan i imaš filing kvalitete i komfora.Naravno ovo je moj subjektivan dojam te odsada samo yamaha u moju butigu (y) :021: 
Bev 350 je za Xmax 250 klasa više u svemu, 300-tka je vec tu negdje. A glede sjedala, ja sam također preko 190 cm i Bev mi više odgovara u tom smislu. Doduše, nije mi odgovarala ona pregrada kod starijih modela jer te gurne nešto naprijed, dok noviji modeli imaju sjedalo bez toga.
 
AUXILIUM said:
Iako je stara tama da napišem i ja dojmove.Jučer išao gledati x max 250 i provozao se 10 min i nakon toga uzeo bev 350 i da ću napraviti djir.Beva sam upaija napravija 50 m i vratija se odma nazad.Imam 196 cm i na yamaha sjedim ka kralj a na bevu ajme meni ka da će mene ono malo sidalo izbaciti vani jednostavno sidalo mi je premalo i nije dobro postavljeno.Mogu reći da sam pretpostavljao da je yamaha komfornija ali nisam zano da će me bev toliko razočarati.U vožnji yamaha 250 stvarno ide dobro za tu snagu jer sam vozio prije x9 250 i yamaha je agilnija te je osjećaj u vožnji stvarno odličan i imaš filing kvalitete i komfora.Naravno ovo je moj subjektivan dojam te odsada samo yamaha u moju butigu (y) :021: 

to je istina, imao x9 i usporedio ga s xmax-om i točno to, xmax je čvršći i kompaktniji u zavoju, malo eksplozivniji od x9
 
Wittmann said:
Bev 350 je za Xmax 250 klasa više u svemu, 300-tka je vec tu negdje. A glede sjedala, ja sam također preko 190 cm i Bev mi više odgovara u tom smislu. Doduše, nije mi odgovarala ona pregrada kod starijih modela jer te gurne nešto naprijed, dok noviji modeli imaju sjedalo bez toga.
Prvo pročitaj šta piše pa onda komentiraj.Nisam ja uspoređivao snagu beva jer ga nisam ni htio voziti tako da molim lipo.Rekao sam da mi položaj ne odgovara pa nema ga smisla onda ni voziti.Moj prvi izbor je bija bev 350 dok nisan sija na njega :palacdolje:
 
AUXILIUM said:
Prvo pročitaj šta piše pa onda komentiraj.Nisam ja uspoređivao snagu beva jer ga nisam ni htio voziti tako da molim lipo.Rekao sam da mi položaj ne odgovara pa nema ga smisla onda ni voziti.Moj prvi izbor je bija bev 350 dok nisan sija na njega :palacdolje:
Nisam ni rekao da si uspoređivao išta. Spomenuo si Beva, koji je dosta kvalitetniji skuter, a komentirao sam jedino kako je meni i zbog visine bio prvi izbor jer sam tada gledao oba(xmax 300). Ne moramo se oko toga slagati, naravno.
 
Beverly kvalitetniji od Xmaxa
A dobro......
Sta se tice sidenja.....ima san beverlija 500 i mislia OK je polozaj jer san prije vozia vespu.....
E onda dosa na Kralja......jedno misec dana
Posto san jos ima beverlija oden ga provozat....
Ajme meni koje sranje....uzas.....niti drzi putanju,niti koci a polozaj sidenja katastrofa

Ocu rec kad probas sta valja kako se lako naviknit a isto tako tesko opet na losije....



Sent from my internet mobile device
 
To da netko kaze da je beverly kvalitetniji, a pogotovo da kaze da je udobniji od Xmaxa taj ili laze ili nije vozija Xmaxa...

Vozija sam Beverlija nekih 6 mjeseci i kad sjednes nakom toga na Xmaxa osjecaj je poseban... Xmax je toliko vozljiviji, bolje koci, malo bolje ima srednja ubrzanja... Sveukupni dojam je ne usporediv...
Dakle Xmax je kralj u toj kategorijo oko 300 ccm...
 
Da, Beverly 350 mi je duplo udobniji a vozio sam sve Maxove. O položaju tijela da ni ne govorim, kao da su ciljali na one klince što drže noge skroz iza kao na R-u. :mrgreen: U biti, kad vidim ove komentare onda brijem da fakat jesu. :LOL:
 
Izmedu tmaxa i beva 350...izabra sam beva. Znaci za zaletit se do Kastela, po gradu... u tmaxa mi kolina deru u timun.
 
mate said:
Da, Beverly 350 mi je duplo udobniji a vozio sam sve Maxove. O položaju tijela da ni ne govorim, kao da su ciljali na one klince što drže noge skroz iza kao na R-u. :mrgreen: U biti, kad vidim ove komentare onda brijem da fakat jesu. :LOL:

Sve ovo sta si napisao je subjektivni dojam...ovisi dosta i o visni vozaca....
Nepobitna cinjenica je da Xmax bolje koci, da ima bolju ciklistiku... A to gdje tko drzi noge je osobni izbor vozaca o kojem neovise gore navedene cinjenice...
 
Aha.. znači kad je moje mišljenje onda je subjektivo ili laž a kad je tvoje onda je činjenica. Zanimljivo. :mrgreen:

U biti sam samo reagirao zbog tog posta, ionak nemaš pojma. :LOL:
 
mate said:
Aha.. znači kad je moje mišljenje onda je subjektivo ili laž a kad je tvoje onda je činjenica. Zanimljivo. :mrgreen:

U biti sam samo reagirao zbog tog posta, ionak nemaš pojma. :LOL:

Zato ti imas pojma...
A druga stvar je da se trebas nauciti kulturi i ne vrijeđati ljude, jer forum ne sluzi za to... 😍
 
ferrari1984 said:
Zato ti imas pojma...
A druga stvar je da se trebas nauciti kulturi i ne vrijeđati ljude, jer forum ne sluzi za to... 😍

Znaš onaj vic kad se šeikov sin potužio da on ide u svoju londonsku školu limuzinom, a ostali učenici vlakom. Pa kad je tata odgovrio da ne brine, da će i njemu kupiti vlak.

E pa mate ti je vlasnik foruma  :wink:
 
mate said:
Aha.. znači kad je moje mišljenje onda je subjektivo ili laž a kad je tvoje onda je činjenica. Zanimljivo. :mrgreen:

U biti sam samo reagirao zbog tog posta, ionak nemaš pojma. :LOL:
bitno je ko je rekao a ne što je rekao  :misli: :mrgreen:
 
joke said:
Znaš onaj vic kad se šeikov sin potužio da on ide u svoju londonsku školu limuzinom, a ostali učenici vlakom. Pa kad je tata odgovrio da ne brine, da će i njemu kupiti vlak.

E pa mate ti je vlasnik foruma  :wink:

Znam ja da je on vlasnik foruma... Zbog toga ima sposobnost prosuđivati tko ima pojma i tko nema...
☠️☠️☠️