Beverly vs Yamaha X max

I zbog toga je ispred Piaggia red do dna ulice, ljudi cekaju red samo da dotaknu Beverlya, a ne kao u Yamahe... Jadan Joke nema posla nista, naruci 2 Xmax 300 godisnje.... šŸ˜‚šŸ˜‚šŸ˜‚
 
I Opel se bolje prodaje od BMWa, pa ne znači da je bolji auto. Beverly 350 je 8 godina star model, pa svejedno ima bolja ubrzanja od X-Maxa.

ferrari1984 said:
Sve ovo sta si napisao je subjektivni dojam...ovisi dosta i o visni vozaca....
Nepobitna cinjenica je da Xmax bolje koci, da ima bolju ciklistiku... A to gdje tko drzi noge je osobni izbor vozaca o kojem neovise gore navedene cinjenice...

Izuzev najnovijeg modela s moto vilicom, nema bolju ciklistiku. Njega nisam joÅ” vozio pa ne mogu reći. Ali bilo bi interesantno čuti struku...
 
Bullet1275 said:
I Opel se bolje prodaje od BMWa, pa ne znači da je bolji auto. Beverly 350 je 8 godina star model, pa svejedno ima bolja ubrzanja od X-Maxa.

Izuzev najnovijeg modela s moto vilicom, nema bolju ciklistiku. Njega nisam joÅ” vozio pa ne mogu reći. Ali bilo bi interesantno čuti struku...

U svojim postovima sam i spomenu Xmax 300 tako da zna se o kojem modelu je rijec...
Moto vilica je ono sto cini razliku u ciklistici, Xmax toliko djeluje sigurnije i bolje koći da je nebulozno uopce usporediti ga sa Beverlyem...

Sta se tice usporedbe Opel vs. BMw tu je jasno da je BMW premium brend daleko ispred Opela pa sukladno tome i mnogo skuplji tj. nepristupacniji obicnim smrtnicima...
Beverly 300/350 i Xmax 300 spadaju u istu kategoriju tako da je jasno koji motor je zastupljeniji na trzistu...
Beverly 300 je i jeftinijo nekih 9000 kn pa opet ne moze parirati Xmaxu 300... Pa nije valjda da kupci zele kupiti skuplji, a samim time losiji proizvod...

 
Beverly 350 je za usporedbu s X-Maxom, 300 je 250ka s malo viŔe okretnog momenta.

Čim prijatelj s X-Maxom bude na raspolaganju, snimit ću ubrzanje pa da se vidi.
 
Bullet1275 said:
Beverly 350 je za usporedbu s X-Maxom, 300 je 250ka s malo viŔe okretnog momenta.

Čim prijatelj s X-Maxom bude na raspolaganju, snimit ću ubrzanje pa da se vidi.

Koliko Beverly 300 ima ccm3?
Ima 278 ccm3... Xmax ima 292 ccm3... To je ista klasa i to se uspoređuje...
 
da ferrari i joke budu na miru, ajmo svi skupa zaključit da je yamaha najbolji skuter/motor ikad proizveden, "kralj" jede R motore i na stazi, sve osim yamahe R1 jer je ona jedina bolja od "kralja" po pitanju ciklistike.
Zaključak priče, svi kojima je x-max bolji su u pravu, a svi kojima je beverly bolji ne znaju Ŕto pričaju.
A generalni zaključak, svima, uključujući i meni je najbolji motor/skuter koji voziÅ”, samo je bitno ne upilit sve ostale da je tvoj najbolji, a sve ostalo smeće iz jednostavnog razloga da nahraniÅ” svoj ego
 
Igor28 said:
da ferrari i joke budu na miru, ajmo svi skupa zaključit da je yamaha najbolji skuter/motor ikad proizveden, "kralj" jede R motore i na stazi, sve osim yamahe R1 jer je ona jedina bolja od "kralja" po pitanju ciklistike.
Zaključak priče, svi kojima je x-max bolji su u pravu, a svi kojima je beverly bolji ne znaju Ŕto pričaju.
A generalni zaključak, svima, uključujući i meni je najbolji motor/skuter koji voziÅ”, samo je bitno ne upilit sve ostale da je tvoj najbolji, a sve ostalo smeće iz jednostavnog razloga da nahraniÅ” svoj ego

Gdje si ti procitao da je itko spomenuo da je yamaha najbolja?
Iznesene su samo cinjenice uspoređujuci Beverly i Xmax300...
Sami podaci jasno pokazuju koji motor je popularniji, pozeljniji za kupce, bolje koci, ima bolju ciklistiku...

Kad nemate sta cinjenicno napisat onda pocne trolanje i vrijeđanje...

Ugodan Vam dan zelim...
 
ferrari1984 said:
Iznesene su samo cinjenice uspoređujuci Beverly i Xmax300...
Sami podaci jasno pokazuju koji motor je popularniji, pozeljniji za kupce, bolje koci, ima bolju ciklistiku...
Kad nemate sta cinjenicno napisat onda pocne trolanje i vrijeđanje...

PiŔeŔ svoje "činjenice" i subjektivno miŔljenje i želiŔ svih uvjerit u to
Koji podaci i di, Å”ta prodaja u Splitu je relevantna za cijeli svijet, evo kad već pričaÅ” o prodaji neki dan u jednoj drugoj temi, prodaja skutera u Italiji:
3Ā  PIAGGIOĀ  BEVERLY 300 ABSĀ  5.109
6Ā  YAMAHAĀ  XMAX 300Ā  2.942

Di sam ja to tebe uvrijedio i trolao
 
Igor28 said:
PiŔeŔ svoje "činjenice" i subjektivno miŔljenje i želiŔ svih uvjerit u to
Koji podaci i di, Å”ta prodaja u Splitu je relevantna za cijeli svijet, evo kad već pričaÅ” o prodaji neki dan u jednoj drugoj temi, prodaja skutera u Italiji:
3Ā  PIAGGIOĀ  BEVERLY 300 ABSĀ  5.109
6Ā  YAMAHAĀ  XMAX 300Ā  2.942

Di sam ja to tebe uvrijedio i trolao

Molim te pronađi podatak za Japansko tržiÅ”te...šŸ¤©šŸ¤©šŸ¤©
 
Igor28 said:
da ferrari i joke budu na miru, ajmo svi skupa zaključit da je yamaha najbolji skuter/motor ikad proizveden, "kralj" jede R motore i na stazi, sve osim yamahe R1 jer je ona jedina bolja od "kralja" po pitanju ciklistike.
Zaključak priče, svi kojima je x-max bolji su u pravu, a svi kojima je beverly bolji ne znaju Ŕto pričaju.
A generalni zaključak, svima, uključujući i meni je najbolji motor/skuter koji voziÅ”, samo je bitno ne upilit sve ostale da je tvoj najbolji, a sve ostalo smeće iz jednostavnog razloga da nahraniÅ” svoj ego

To nije samo zaključak, to su činjenice. :LOL:
Volim kod ovih rasprava kad se i Joke iza tipkovnice crveni kakvi ga znalci brane. A volim i kad spomene red u Piaggia do dna ulice... one ulice gdje Joke nosi zastavu. :LOL: :jesus: Istina, to je bilo skoro prije nego Ŕto se branitelj rodio ali nema veze. :mrgreen:
 
mate said:
To nije samo zaključak, to su činjenice. :LOL:
Volim kod ovih rasprava kad se i Joke iza tipkovnice crveni kakvi ga znalci brane. A volim i kad spomene red u Piaggia do dna ulice... one ulice gdje Joke nosi zastavu. :LOL: :jesus: Istina, to je bilo skoro prije nego Ŕto se branitelj rodio ali nema veze. :mrgreen:

Alo guzda, sukladno prodajnim rezultatima pjađa isti je propao na viÅ”e lokacija pa i na toj koju spominjeÅ”. Trenutno je udaljen 30 metara od mjesta gdje radim, a to je 4. novi dealer od razdoblja moje "vladavine" koja je bila aktualna prije viÅ”e od desetljeća
 
mate said:
To nije samo zaključak, to su činjenice. :LOL:
Volim kod ovih rasprava kad se i Joke iza tipkovnice crveni kakvi ga znalci brane. A volim i kad spomene red u Piaggia do dna ulice... one ulice gdje Joke nosi zastavu. :LOL: :jesus: Istina, to je bilo skoro prije nego Ŕto se branitelj rodio ali nema veze. :mrgreen:

Mozda ti mozes pronaci podatak za Japansko trziste... Ipak sam ja ne znalac pa bolje da neki znalac to pronađe...šŸ‘šŸ˜
 
Na Beverlyu izgledas dobro u odjelu. .. Xmax je za mlade rejsere... Svaki ima svoju publiku i kupce.. A za sve ostalo tu je mastercard i Vespa

ferrari1984 said:
Mozda ti mozes pronaci podatak za Japansko trziste... Ipak sam ja ne znalac pa bolje da neki znalac to pronađe...šŸ‘šŸ˜
Jedino trziste koje se ovdje priznaje je Italija.. Tako je Ajatolah odredio od dana prvog..
 
joke said:
Alo guzda, sukladno prodajnim rezultatima pjađa isti je propao na viÅ”e lokacija pa i na toj koju spominjeÅ”. Trenutno je udaljen 30 metara od mjesta gdje radim, a to je 4. novi dealer od razdoblja moje "vladavine" koja je bila aktualna prije viÅ”e od desetljeća

Nije propao Piaggio nego slučajni poduzetnici koji su sluŔali tebe i tebi slične. :mrgreen: Yamaha radi jer su te zauzdali u razmiŔljanjima. Samo lopata....ili do jučer zastava. U svakom slučaju pravi revolucionar i dobar komunista. :jesus: :LOL:
 
ferrari1984 said:
Kad nemate sta cinjenicno napisat onda pocne trolanje i vrijeđanje...

Stari, nemoj jest govna kad je burek 14kn.
PričaÅ” o "činjenicama", ja ti dam činjenicu o prodaji, a sve Å”to imaÅ” pametno za reć je: "prodnađi podatke za japansko tržiÅ”te"
I onda imaÅ” obraza pričat o tome da se tebe vrijeđa i trola.
 
Igor28 said:
Stari, nemoj jest govna kad je burek 14kn.
PričaÅ” o "činjenicama", ja ti dam činjenicu o prodaji, a sve Å”to imaÅ” pametno za reć je: "prodnađi podatke za japansko tržiÅ”te"
I onda imaÅ” obraza pričat o tome da se tebe vrijeđa i trola.
Prijatelju ako ti zivis u Italiji onda gledaj talijansko trziste... Zbog toga sam ti i napisao da pogledas podatak za japansko...
Da ti bolje pojasnim, Yamaha je japanski proizvođač... Mislim da ti je trebalo to pojasniti s obzirom na IQ cijene bureka...
 
Obzirom da smo utvrdili relevantno trziste od strane samog ajatolaha prodaje.. Druga su nebitna. Sad nastavite o nedostacimaĀ  sjedala iĀ  prednostima kod prijevoza kaÅ”ete na oba skutera
 
ferrari1984 said:
Gdje si ti procitao da je itko spomenuo da je yamaha najbolja?
Iznesene su samo cinjenice uspoređujuci Beverly i Xmax300...
Sami podaci jasno pokazuju koji motor je popularniji, pozeljniji za kupce, bolje koci, ima bolju ciklistiku...

Kad nemate sta cinjenicno napisat onda pocne trolanje i vrijeđanje...

Ugodan Vam dan zelim...

Koje su to činjenice kojima si dokazao superiornu ciklistiku?

Test Riva-Baće? Jer, izuzev prodajnih rezultata, ničim drugim nisi argumentirao napisano.
 
Bullet1275 said:
Koje su to činjenice kojima si dokazao superiornu ciklistiku?

Test Riva-Baće? Jer, izuzev prodajnih rezultata, ničim drugim nisi argumentirao napisano.

Moto vilica je bolja solucija od perun vilice...
Testirao sam to skupa sa VR46... On je sjeo na Beverlya i ja sam ga odera... Eto ti dokaz...
 
Bullet1275 said:
Koje su to činjenice kojima si dokazao superiornu ciklistiku?

Test Riva-Baće? Jer, izuzev prodajnih rezultata, ničim drugim nisi argumentirao napisano.

Pa i Ray Charles bi vidio razliku između klasične moto i klasične skuter vilice, čije razlike su ogromne. Tu je joÅ” i poveća razlika između prednjeg i stražnjeg kotaća kod Beva, te ogromna razlika u snazi(+25%) a sve to začinjeno većom težinom.