BMW K1200/1300 S/R/Sport

mislim da na još nekoliko treba utvrdit gradivo  :mrgreen:

:LOL:
 
ako ćemo ponavljat, slobodno  :0648: 

samo neznam ko će mi pare dat  :LOL:
 
Malo novosti  8)

Magare je bilo danas na dijagnostici lambda sonde, nema prijavljene greške u ECU, radi unutar ispravnih vrijednosti i ispravno se kalibrira ali u radu pokazuje vrijednosti prema kojima se smjesa obogaćuje  :mrgreen:

Druga vijest je da je ukinuta obustava instalacija software-a pa moje magare upravo dobiva posljednju verziju :0648:
Budemo natrag "otvorili" sondu da vidimo kak bude sad radilo, trebalo bi biti uffff.... :slinavac:
 
Skripter said:
Baš lijepo kad imaš samo svoju temu... :mrgreen:

Uglavnom, vozilo se za vikend, 1250km, 16,5 sati vožnje u dva dana, krug do Praga preko Slovačke pa kroz austrijske brege natrag, prosječna brzina 76km/h uz 250km autoputa, bilo bi i brže da nije bilo gužvi, zastoja i proloma oblaka 8)

Dakle... kaj da velim... motor je savršenstvo bez mane na svim vrstama cesti :0648:

5ab6edce60e178726351a2b2562f2105.jpg

Lijep ti je motor.
Ako se dobro sjećam,želio si taj motor i baš mi drago što ti se želja ostvarila.
Puno sretnih kilometara ti želim !  (y)
 
Novi software od 6. mjeseca ove godine učitan  :0648:

Nakon 6km gradske gužve i "normalne" sonde, nema nikakvog nacukavanja, ler miran i stabilan malo preko 1000 okr/min, vožnja s konstantnim slabim gasom uglađena, 30km/h ide u prvoj, drugoj i trećoj brzini glatko, vuče iz podruma (1. iz lera, druga i ostale od 1500 okr/min). Kretanje prvom bez gasa, drugom uz čisto malo gasa i kuMplunga.  :mrgreen: 8)

Ustvari... sad je sve kak bi i trebalo biti  (y)

Sekta! Sekta! Sekta!  :jiggie:  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Skripter said:
Novi software od 6. mjeseca ove godine učitan  :0648:

Gdje si mjenjao software? Imam nekih problema na mom BMW-u, a u Rijecu u Tomića mi nisu htjeli/znali staviti novi software...
 
Skripter said:
Baumgartner, Čakovec, BMW servis, dečki su  (y) (y)

Inače je bila aktivna "globalna" obustava instalacija jedno vrijeme, sad je ukinuta  :wink:

Hvala na info  (y) (y)
 
Skripter said:
Skripter wants, Skripter gets  :franky:

:mrgreen:

Znaci..otprilike ovako : zazelio si takav motor,trazio,pronasao,uzeo ga u vizir,kupio - evo ga !  :wink:
 
Eto..u par klikova,riješeno.
Nisam znao dal si ti radio fotku..inače bih tebe potpisao  (y)
 
Koliko znam, nema servisne akcije.
Ja sam imal dogovoreni termin jer sam htel sondu testirati i tražil update software-a pa je ceh bil 217kn. stavka za update je 100kn+PDV :misli:

Inače bi trebalo biti besplatno ako je u sklopu redovnog servisa :neznam:
 
Znači ak dogovorim servis(redovan godišnji)može se odraditi i update.
Ajd baš ih bum kontaktirao. Taman mi je vrijeme za servis,a VŽ mi je bliže od Rijeke.
S ovima u Zg ne kontaktiram(princip/loša iskustva :angry:)
Znači osjeti se razlika kad da upucaju, nije da imam prigovor,ali ak je ovaj zadnji,a više nam ne proizvode motor(K13R) onda mi se čini ok puknuti sad šta imaju još za njega.