BMW K1200/1300 S/R/Sport

Skripter said:
Koliko znam, nema servisne akcije.
Ja sam imal dogovoreni termin jer sam htel sondu testirati i tražil update software-a pa je ceh bil 217kn. stavka za update je 100kn+PDV :misli:

Inače bi trebalo biti besplatno ako je u sklopu redovnog servisa :neznam:

Super. Hvala na info.
 
Evo ako nekoga zanima frend prodaje moj bivši K 1200 RSport. Ne komentiram cijenu, to se treba s njim dogovoriti, ali motor je stvarno odličan, bez najmanje greškice.
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/bmw-k1200-rsport-oglas-20046252
 
Jučer odvozil cca 150km bez DB-killera na Akrapu... lijepo vuče u svim okretajima, nisam primjetil nikakvu razliku osim buke. Bila su mi puna uha auspuha. Izgleda da su godine učinile svoje.  :? :LOL:

Ali moram priznati da je bilo lijepo voziti, svi okretali glave, nitko se nije gural na cestu, svi na cesti su "bili spremni i svijesni" da dolazimo. Situaciji su sigurno pomogli Žučo (K1200R) i Dukac, oba s otvorenim spuhima  :mrgreen:
Uglavnom "Loud pipes save lives"  (y)
Ali čepići za uha obavezni :oops:
 
Jedna slikica od malog Žuće :0648:

fe299b20df7ecb2c6021fbf82f40f3cd.jpg
 
Razmišljam o kupovini K 1300 S.

Interesira me pouzdanost, zaštita od vjetra i udobnost pa bi bio zahvalan da dečki koji su ga vozili prokomentiraju.
 
Nemaš se tu šta omišljat.
Kupuj i guštaj.
Pouzdan, udoban, a opet dovoljno sportski motor.
Performanse top, oprema top, zaštita od vjetra ok ako nisi 2metraš.
 
Skripter said:
Pitanjce  :mrgreen:

Da li je netko mijenjal bravice na bočnim koferima da odgovaraju na isti ključ kao i motor?
original bmw koferi?
ako da... pogledaj ovo:  http://www.mototrip-tours.com/blog/workshop/rekeying-bmw-case-locks/
 
Da, za originalne BMW kofere pitam. (y)

Znam proceduru na ovome linku, Booky je izmijenil svoju bravu na topcase-u pa čak postoji i neko iskustvo.

Mene konkretno zanimaju ovi listići za postavljanje uzorka brave, jer mi se čini da su isti kakvi se koriste i u BMW automobilima (npr. za suvozačev pretinac)  :wink:
 
Sve te bravice se prilagođavaju pomoću tih listića iliti platica.....
 
Konačno i ja obavil prvu vožnjicu ove godine. Istina, uz pomoć Ketonala ali je motorić još dobaR kak ga se sjećam od lani :0648:

Bravice na kuferima rješene, prozirni žmigavci na dupetu, prednji se još čekaju 8)

5b7a00a2f4151c3de99342904533e1c6.jpg
 
Samo plastike se mijenjaju. Ostatak ostaje stock.