BMW R1200GS ADVENTURE

gianni said:
Nemam nista za, ni protiv fluo opreme, ali to je znak raspoznavanja za slovence :mrgreen:
Mi smo ipak rvatine  :smoke:
Rađe furam narančasto KTM odelce :D

Da mi je tebe vidjeti u fluo, onda i umrijeti mogu  :LOL: :LOL:

Đani Kekec  :LOL: :LOL:
 
Dobro, sada kad smo već usporedili puce...
je netko sta radio danas zanimljivo sa svojim GSA-om? Hejteri neka nadu drugo mjesto za patiti sto ga nemaju!

Ja sam danas prvi puta ukrcao motor na veliki trajekt. Ovako to izgleda u ovom trenutku:

 

Attachments

  • C3D29E63-6502-413A-8C3B-CE103318BA46.jpeg
    C3D29E63-6502-413A-8C3B-CE103318BA46.jpeg
    1.5 MB · Views: 259
  • 7C157F8B-98AF-44C4-85A2-C8729A87C7CD.jpeg
    7C157F8B-98AF-44C4-85A2-C8729A87C7CD.jpeg
    1.3 MB · Views: 226
  • E8A16989-8D1C-4E20-A254-C9DA904F8DA9.jpeg
    E8A16989-8D1C-4E20-A254-C9DA904F8DA9.jpeg
    1.4 MB · Views: 228
Sjever said:
Dobro, sada kad smo već usporedili puce...
je netko sta radio danas zanimljivo sa svojim GSA-om? Hejteri neka nadu drugo mjesto za patiti sto ga nemaju!

Ja sam danas prvi puta ukrcao motor na veliki trajekt. Ovako to izgleda u ovom trenutku:

Jesi ga ostavio u 1. brzini? Ili barem ručnu stisnuo?
Inače, ako ne znaš ja sam ti specijalist za trajekte :LOL: :LOL:
 
gianni said:
Slovenija je predivna za voznju motorom (y) , ne moras imati fluo lajbek, ali bmw je pozeljan :LOL:

Hahahha  :LOL:  da, Slovenci su zaljubljeni u GS ..... neki vode i ljubav sa svojim motorom :LOL: :LOL:
 
kalimero said:
Jesi ga ostavio u 1. brzini? Ili barem ručnu stisnuo?
Inače, ako ne znaš ja sam ti specijalist za trajekte :LOL: :LOL:
Da, shvatio sam do sada da si specijalista za sve...  :blahblah:
 
Sjever said:
Da, shvatio sam do sada da si specijalista za sve...  :blahblah:

Pa, nisam baš za sve.... npr. ne znam ništa o vrtlarstvu, cvjećarstvu, manikuri, bojanju kose i pomaganju ženama u kućanskim poslovima, ali o svemu ostalom si potpuno u pravu  :LOL: :LOL:
 
Vozim se po auto cesti, od jutra i razmišljam:
J....te se svi vi hejteri, GS wanna be klinci koji nemate ni svog foruma (ili nije u upotrebi zadnja 3 mjeseca) nego ovdije nešto kenjte cijelo vrijeme i pokušavate zaliječiti svoje frustracije.
Gledam kako se GS sa svojim novim led svjetlima i pomoćnim svjetlima vidi na 300 i vise metara, daleko bolje čak i od autiju. Kakav xenon, kakva halogena svjetla, to je jedva vidljivo u retrovizoru ali zato kad vidim tri jaka bijela svijetla u retrovizoru koliko su vidljiva, onda znam da sam i ja drugima vidljiv.
Maloumnici koji su jedva prihvatili da moraju kacigu nositi te voze u japankama, nikada neće shvatiti pojam razmišljanja o svojoj sigurnosti i uvijek će to miješati sa strahom. I onda će se pitati zašto toliko ginemo (mi motoristi) po cesti.
Dečki, upalite ta j....na svijetla neka vas svi vide i neka svi znaju sta vozite!!

Vozite sigurno!
 
Sjever said:
Vozim se po auto cesti, od jutra i razmišljam:
J....te se svi vi hejteri, GS wanna be klinci koji nemate ni svog foruma (ili nije u upotrebi zadnja 3 mjeseca) nego ovdije nešto kenjte cijelo vrijeme i pokušavate zaliječiti svoje frustracije.
Gledam kako se GS sa svojim novim led svjetlima i pomoćnim svjetlima vidi na 300 i vise metara, daleko bolje čak i od autiju. Kakav xenon, kakva halogena svjetla, to je jedva vidljivo u retrovizoru ali zato kad vidim tri jaka bijela svijetla u retrovizoru koliko su vidljiva, onda znam da sam i ja drugima vidljiv.
Maloumnici koji su jedva prihvatili da moraju kacigu nositi te voze u japankama, nikada neće shvatiti pojam razmišljanja o svojoj sigurnosti i uvijek će to miješati sa strahom. I onda će se pitati zašto toliko ginemo (mi motoristi) po cesti.
Dečki, upalite ta j....na svijetla neka vas svi vide i neka svi znaju sta vozite!!

Vozite sigurno!
retrovizor možeš uvijek oboriti s onom polugicom (moderniji auti imaju samozatamnjujući retrovizor), pa ako netko iza tebe ima jaka ili nepodešena svjetla bar imaš rješenje.
Problem je kad BAAJA kupi GeEsa, okiti ga, i upali sve te lampe (protuzakonito) i još duga svjetla pa ti ide u susret iz suprotnog smjera. Onda to traje, i smeta.
 
Molim da me se ne shvati krivo, ja cijelo vrijeme govorim o dnevnoj vožnji. Naravno da sam strogo protiv zasljepljivanja drugih vozača po mraku
 
Sjever said:
Idem dalje, dug dan je predamnom i još 400 km autoceste sa jakim bočnim vjetrom
Nemoj tipkati dok voziš. Sretno dalje.
 
tomo3 said:
Nemoj tipkati dok voziš. Sretno dalje.
Hahaha, multitasking mi nikada nije bila jaća strana ;)
Vrijeme za kavicu. Pauza ca. Svakih 1-1.5 vremena. Kada zeno odrveni guzica :)
 
Sjever said:
Vozim se po auto cesti, od jutra i razmišljam:
J....te se svi vi hejteri, GS wanna be klinci koji nemate ni svog foruma (ili nije u upotrebi zadnja 3 mjeseca) nego ovdije nešto kenjte cijelo vrijeme i pokušavate zaliječiti svoje frustracije.
Gledam kako se GS sa svojim novim led svjetlima i pomoćnim svjetlima vidi na 300 i vise metara, daleko bolje čak i od autiju. Kakav xenon, kakva halogena svjetla, to je jedva vidljivo u retrovizoru ali zato kad vidim tri jaka bijela svijetla u retrovizoru koliko su vidljiva, onda znam da sam i ja drugima vidljiv.
Maloumnici koji su jedva prihvatili da moraju kacigu nositi te voze u japankama, nikada neće shvatiti pojam razmišljanja o svojoj sigurnosti i uvijek će to miješati sa strahom. I onda će se pitati zašto toliko ginemo (mi motoristi) po cesti.
Dečki, upalite ta j....na svijetla neka vas svi vide i neka svi znaju sta vozite!!

Vozite sigurno!

Kakvi hejteri, pa GS-a kupujem 100% tamo za 8-10 godina, pred penziju. Refleksi će biti sporiji, a i valjda ću se uozbiljiti da mi šus u vožnji više neće biti bitan. Doduše, mora bmw  popraviti na motoru da ne grije desnu nogu i diferencijal u kardanu koji ima tendenciju mljevenja zupčanika. Nadam se da hoće u slijedećih 10 godina. :mrgreen:

A priče o sigurnosti slušam samo od onih koje je strah ... od rata do motora, cijeli svoj život.
Priznaj da te strah, biti će i tebi lakše :LOL: :LOL:
 
kalimero said:
Kakvi hejteri, pa GS-a kupujem 100% tamo za 8-10 godina, pred penziju. Refleksi će biti sporiji, a i valjda ću se uozbiljiti da mi šus u vožnji više neće biti bitan. Doduše, mora bmw  popraviti na motoru da ne grije desnu nogu i diferencijal u kardanu koji ima tendenciju mljevenja zupčanika. Nadam se da hoće u slijedećih 10 godina. :mrgreen:

A priče o sigurnosti slušam samo od onih koje je strah ... od rata do motora, cijeli svoj život.
Priznaj da te strah, biti će i tebi lakše :LOL: :LOL:
Malo si neobavjesten sto se tiče kardana... rekao bih zaostao... sa informacijama. U svakom slučaju stvar prošlosti.

Sto se tiče straha, DA, zdrava doza straha postoji kada voziš kao sto ha volim voziti. Zato se i oblačim za pad... skoro svaki put. Ti nastavi sa japankama i budi statistika.

A ni ti glupi emoji na kraju svakog teksta ti ne pomažu. Dojam ti je u dalje los! :LOL:
 
jolly the roger said:
smetaju itekako, pogotovo ako su u kombinaciji s maglenkama.

ne znam tko te pusti na tehničkom sa tim tvojim opasnim xenon svijetlima ? Vjerovatno je tehnički u nekom selu gdje svako svakoga zna.....
 
kalimero said:
Ne smeta, ali je smiješno. :LOL:
Kada je strah već toliko velik, zar nije jednostavnije autom? :mrgreen:

Ja sam 11 mjeseci godišnje na motoru i po kiši bez obzira koliko jako pada pa sam vidio svašta, vidljiv moraš biti radi vozača automobila a ne motorista, ali istina nisam hrabar kao ti..... :jesus: