BMW R1200GS ADVENTURE

Sjever said:
Malo si neobavjesten sto se tiče kardana... rekao bih zaostao... sa informacijama. U svakom slučaju stvar prošlosti.

Sto se tiče straha, DA, zdrava doza straha postoji kada voziš kao sto ha volim voziti. Zato se i oblačim za pad... skoro svaki put. Ti nastavi sa japankama i budi statistika.

A ni ti glupi emoji na kraju svakog teksta ti ne pomažu. Dojam ti je u dalje los! :LOL:

Zdrava doza straha s punim gaćama  :LOL: :LOL:
A što se tiče zaostalosti i prošlosti, neki dan sam se vratio s Korzike dovozeći u RH GSA 2017. kojem je kardan riknuo i mijenjan tamo u servisu. Dakle, informiraj se malo bolje... seronja jedan!
 
Dok vi ovdi serete, i jedni i drugi, pametni ljudi se voze.

bfefdf0481e7d9d6a5ac3bc0a9934b5f.jpg


Dečko iz Splita na putu ka Škotskoj..

Mjesto događanja Grimsel Passhöhe, ConfederationHelvetica




Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
kalimero said:
Šta je... popala maca jezik kada je kardan u pitanju. Skrećeš s kolosjeka, očekivao sam barem interes za temu kvara tog sofisticiranog sklopa koje ni dan danas bavarski inžinjeri ne mogu riješiti bez mane.
A ti o lijekovima ... jesi možda farmaceut u penziji?
Kalimero, imaš li kakvu informaciju vezano uz taj slomljeni kardan. Što je razlog raspada?
 
tomo3 said:
Kalimero, imaš li kakvu informaciju vezano uz taj slomljeni kardan. Što je razlog raspada?
Najvjerojatnije je puka.

Poslano sa mob

 
tomo3 said:
Kalimero, imaš li kakvu informaciju vezano uz taj slomljeni kardan. Što je razlog raspada?

Diferencijal se raspao, u ulju i na magnetu čepa hrpa špene od zupčanika. Eto, dogodilo se. Razlog nepoznat. Sreća u garanciji je.
Mijenjali su kompletan kardan. Navodno se na LC-u ne mijenja samo diferencijal kako je to bilo moguće na zračnjacima, nego kompletan sklop. Teško je komunicirati s Francuzima koji ne pričaju engleski, a talijanski natucaju.
 
crni konjanik said:
ne znam tko te pusti na tehničkom sa tim tvojim opasnim xenon svijetlima ? Vjerovatno je tehnički u nekom selu gdje svako svakoga zna.....

Ako su visine snopova ispravno podešene, nema šta ne puštat. A selo di idem na tehnički ti je ono između Rakitja i Sesveta. Znaš, daju se svakakve beneficije dogovarat sad kad je tržište osiguranja poprilično liberalno  :wink:

nego, selooku, koliko generacija brojiš podno Gradeca?
 
EnduroLab said:
Nedaj se navuci na gs-a, preveč ti je i taj siroti lc4... :?

I kaj nije gs putni boxer? Ili je enduro? Ja tu vise nis ne kuzim

Istina je da mi je preveč i bez da se pogleda broj radnih sati mašine u zadnjih pet godina koji je zbilja tužan.

Jedini pravi gospodski putni bokser je BMW sa slovima RT u nazivu.

Obećao sam da ću ti odgovarati jednom tjedno, al' od toga odustajem.
Ako je tebi veselje da činiš svijet manje lijepim, meni nije.

Pusa! Bok!
 
jolly the roger said:
Ako su visine snopova ispravno podešene, nema šta ne puštat. A selo di idem na tehnički ti je ono između Rakitja i Sesveta. Znaš, daju se svakakve beneficije dogovarat sad kad je tržište osiguranja poprilično liberalno  :wink:

nego, selooku, koliko generacija brojiš podno Gradeca?

tri a ti ? a sigurno su xenonke i homologirane i imaš takve papire...možeš si mislit..... :misli:
 
crni konjanik said:
tri a ti ? a sigurno su xenonke i homologirane i imaš takve papire...možeš si mislit..... :misli:
tri, isto. Drago mi je, suseljaninu :mrgreen:
A kao što sam rekao, Alfa prolazi svake godine na tehničkom, i to je meni dosta. To kaj tebe murija ne kažnjava za ometanje vozača iz drugog smjera svojim dugim svjetlima i maglenkama, čar naše krasne banana države
 
Doture jesan li ja slip?
"Nisi sinko, šta ti je!?"
Pa ne smetaju mi svitla od motora po danu...
"Aj doma mater zajebavati!"
 
Balkanci se rugaju maglenkama, fluorescentnim prslucima i kacigama, a za koju godinu cemo svi to nosit. Slovenci vec nose, a vide se po Istri i Zagrebu.  :mrgreen:
Delbi, ces staviti roza prsluk?  :smiley: