BMW R1200GS ADVENTURE

Kojega bi vozili od ova dva?
Naravno...ovoga sa kamerom. :0648: :0648: :0648:
Kojega bih kupio?  :oops:

https://youtu.be/C0dHQrhkJ1c
 
jolly the roger said:
Zadnjih godinu dana surađivao vrlo intenzivno s austrijancima. Mogu ti reći da su ovi do 100km od Graza čisti balkanjerosi, samo govore krivim jezikom.  :LOL:

+1
 
jolly the roger said:
Zadnjih godinu dana surađivao vrlo intenzivno s austrijancima. Mogu ti reći da su ovi do 100km od Graza čisti balkanjerosi, samo govore krivim jezikom.  :LOL:

Vidim da te pate te maglenke.
Da ti objasnim jednostavno. Svoje sam kupio za 15 dolara na ebayu i jedino njih drzim upaljene po danu.
I mogu reci da mi se (a znas da sam stalno na motoru) broj oduzimanja prednosti smanjio na cetvrtinu valjda.
I pri tom nikog ne jebem s dugim svjetlima, koja jesu vidljivija, ali kompletno sjebu percepciju udaljenosti.
 
clox said:
Vidim da te pate te maglenke.
Da ti objasnim jednostavno. Svoje sam kupio za 15 dolara na ebayu i jedino njih drzim upaljene po danu.
I mogu reci da mi se (a znas da sam stalno na motoru) broj oduzimanja prednosti smanjio na cetvrtinu valjda.
I pri tom nikog ne jebem s dugim svjetlima, koja jesu vidljivija, ali kompletno sjebu percepciju udaljenosti.
(y)
Mogu reći da bi isti efekt dobio da imaš glasniji auspuh (kao onaj moj samoborski "Thunder"). Vozio sam igrom slučaja frendovu 4MY tenerku s originalnim auspuhom, i desilo mi se suprotno od tebe - povećala su se oduzimanja, omjer nisam pamtio.
 
Poznato je da se po našim i ne samo našim prometnicama vozika većinom u kabrioletima, tu i tamo se pojavi neko vozilo u nestandardnoj verziji sa tvrdim limenim krovom ali vozač/ca obavezno spusti prozore da bi mogli udahnuti svježi zrak obogaćen ozonom i slušati auspuh simfoniju.
 
Lolo said:
Poznato je da se po našim i ne samo našim prometnicama vozika većinom u kabrioletima, tu i tamo se pojavi neko vozilo u nestandardnoj verziji sa tvrdim limenim krovom ali vozač/ca obavezno spusti prozore da bi mogli udahnuti svježi zrak obogaćen ozonom i slušati auspuh simfoniju.
taj auspuh je sve bio samo ne simfonija :LOL: :LOL:
 
jolly the roger said:
Zadnjih godinu dana surađivao vrlo intenzivno s austrijancima. Mogu ti reći da su ovi do 100km od Graza čisti balkanjerosi, samo govore krivim jezikom.  :LOL:

Neam pojma. Zadnji je imao tablicu GM
 
.ebali vas prsluci auspusi maglenke ksenoni duga svjetla ...  :LOL:

Upalite OČI i ono između ušiju. :mrgreen:
Gledajte naprijed i predviđajte moguća izlijetanja.I ne  samo njih ...
Prilagodite brzinu!. Ne letite kroz naselja. Maknite se iz mrtvog kuta.
Ne pretičite suludo , ne letite u škare ...

Mislite da NE smetate tim dugim svjetlima?? E pa smetate. Bukom također .  :jesus:
 
PG said:
Upalite OČI i ono između ušiju. :mrgreen:
Gledajte naprijed i predviđajte moguća izlijetanja.I ne  samo njih ...
Prilagodite brzinu!. Ne letite kroz naselja. Maknite se iz mrtvog kuta.
Ne pretičite suludo , ne letite u škare ...

Sve napisano stoji.

PG said:
Mislite da NE smetate tim dugim svjetlima?? E pa smetate. Bukom također .  :jesus:

I to stoji.

Ono što sam ja stavio su zapravo LED dnevna svjetla, jako su vidljiva i uopće ne zasljepljuju.
 
PG said:
.ebali vas prsluci auspusi maglenke ksenoni duga svjetla ...  :LOL:

Upalite OČI i ono između ušiju. :mrgreen:
Gledajte naprijed i predviđajte moguća izlijetanja.I ne  samo njih ...
Prilagodite brzinu!. Ne letite kroz naselja. Maknite se iz mrtvog kuta.
Ne pretičite suludo , ne letite u škare ...

Mislite da NE smetate tim dugim svjetlima?? E pa smetate. Bukom također .  :jesus:

Još nije "baba" gledala u tebe i izašla?  :smiley:
 
Glaky said:
Još nije "baba" gledala u tebe i izašla?  :smiley:

Naravno da je. Pa to se svakodnevno događa.

Radi se o tome da babu TI trebaš vidjeti ,
i predvidjeti njenu moguću glupost.

Ne pomažu tu puno šljokice lampice grmljavina.
Baba je - po naravi stvari - slijepa i gluha.  :mrgreen:
 
PG said:
Naravno da je. Pa to se svakodnevno događa.

Radi se o tome da babu TI trebaš vidjeti ,
i predvidjeti njenu moguću glupost.

Ne pomažu tu puno šljokice lampice grmljavina.
Baba je - po naravi stvari - slijepa i gluha.  :mrgreen:
mislim da džaba objašnjavat GSusovcima