BMW R1200GS ADVENTURE

Lampice Đoli, lampice su mnogo dobra stvar jer babci, a i oni ostali koji bleje po mobitelu me puno prije uoče nego bez njih. Zato i pitam koliko imaš kilometara na MOTORU ne autu. Zanimljivo ljudi baš ne izlijeću ispred šlepera taman imao ugašena svjetla. GS, uh  :0648: :0648: :0648:
 
Lolo said:
Lampice Đoli, lampice su mnogo dobra stvar jer babci, a i oni ostali koji bleje po mobitelu me puno prije uoče nego bez njih. Zato i pitam koliko imaš kilometara na MOTORU ne autu. Zanimljivo ljudi baš ne izlijeću ispred šlepera taman imao ugašena svjetla. GS, uh  :0648: :0648: :0648:
Ok, nemoj meni vjerovat. Nisam jedini, ima tu ljudi s puno više km ispod guzice od mene koji isto tako govore.
 
Ima tu ljudi koji govore da je GS najbolji, drugi pak da nije nešto, a ja velim da je dobar za svoju namjenu. To govorim kao netko tko ima skoro 40 godina vozačkog iskustva na motoru. Koliko got netko trubio da reflektirajući prsluci, trake po jaknama,vozilu, kacigama ili magleneke  ne povečavaju sigurnost vozača taj ima malo iskrivljenu percepciju koju je lako dokazati.
 
Lolo said:
Ima tu ljudi koji govore da je GS najbolji, drugi pak da nije nešto, a ja velim da je dobar za svoju namjenu. To govorim kao netko tko ima skoro 40 godina vozačkog iskustva na motoru. Koliko got netko trubio da reflektirajući prsluci, trake po jaknama,vozilu, kacigama ili magleneke  ne povečavaju sigurnost vozača taj ima malo iskrivljenu percepciju koju je lako dokazati.

Duga svjetla znaju zaslijepiti na trenutak i danju i ometaju druge vozace. I nepotrebna su, sa kratkim svjetlima si dovoljno uocljiv. A zuti lajbeki i sl., tko voli nek izvoli. Meni zadnji put zuti kisnjak nije pomogao, ali svi su me vidjeli. Bolje da nisu  :mrgreen:
 
Maglenke nisu duga svjetla, a kojekakvi prsluci ne mogu odmoći, Svakome na izbor dok možemo.
 
Lolo said:
Ima tu ljudi koji govore da je GS najbolji, drugi pak da nije nešto, a ja velim da je dobar za svoju namjenu. To govorim kao netko tko ima skoro 40 godina vozačkog iskustva na motoru. Koliko got netko trubio da reflektirajući prsluci, trake po jaknama,vozilu, kacigama ili magleneke  ne povečavaju sigurnost vozača taj ima malo iskrivljenu percepciju koju je lako dokazati.

36636840_2057147764318088_7692007340161105920_n.jpg


...ako ne spada u ADVENTURE temu, prebacite u "vulgaris" GS
 
Lolo said:
Lampice Đoli, lampice su mnogo dobra stvar jer babci, a i oni ostali koji bleje po mobitelu me puno prije uoče nego bez njih. Zato i pitam koliko imaš kilometara na MOTORU ne autu. Zanimljivo ljudi baš ne izlijeću ispred šlepera taman imao ugašena svjetla. GS, uh  :0648: :0648: :0648:

e sad budi KUŠ i ti i svi tvoji GSusovci s vašim maglenkama, rptirkama, signalnim raketama itd
Nije me dovela u rizik baba, nisu me doveli u rizik polupijani navijači u autu sa zastavicama...Tko me skoro pokupio? GSusovac sa svojim kištrama, kojemu je traka u Ozaljskoj bila uska i koji umjesto da ko normalan svijet odlučno pretiče i to s lijeve, jedno 2-3 puta se zaleti pa pusti gas, pa oće pa neće i onda ode po šinama preteć jebeni SKUTER. I kaj je najgore, ak ima jedan takav retrad ima vaš još, s vi ste prepametni

 
Uzbuđen si i to je normalno.Moguće da si brzo vozio pa te nije mogao odmah preteći. Inače pazimo na slabije u prometu.
 
Isto k'o i oni kaj se zaletavaju s biciklinima na zebriu automobile  tak da budeš KUŠ  :wink: budala je bilo i bit će  :wink:
 
jolly the roger said:
e sad budi KUŠ i ti i svi tvoji GSusovci s vašim maglenkama, rptirkama, signalnim raketama itd
Nije me dovela u rizik baba, nisu me doveli u rizik polupijani navijači u autu sa zastavicama...Tko me skoro pokupio? GSusovac sa svojim kištrama, kojemu je traka u Ozaljskoj bila uska i koji umjesto da ko normalan svijet odlučno pretiče i to s lijeve, jedno 2-3 puta se zaleti pa pusti gas, pa oće pa neće i onda ode po šinama preteć jebeni SKUTER. I kaj je najgore, ak ima jedan takav retrad ima vaš još, s vi ste prepametni

Moguće da je pilot GSa krivo odabrao modalitet dinamičkog ogibljenja i odaziva na gas. Događa se.
 
Lolo said:
Isto k'o i oni kaj se zaletavaju s biciklinima na zebriu automobile  tak da budeš KUŠ  :wink: budala je bilo i bit će  :wink:
Molim lijepo, lik se zaletio u mene pošto je on MENE bočno pogodio, a ne ja njega. Išao sam na zeleno, brzinom pješaka, a lik je (skrećući u desno) umjesto u najbližu traku išao široko i BAM, kad već vučeš za jezik. Presuda na moju žalbu je pobila prvostupanjsku. Hvala, doviđenja.

I ne trubim nikom da je bicikl SUPERIORNO prijevozno sredstvo jer sam popušio prodavačevu marketing priču, za razliku od vas GSusovaca :jesus:
 
Zasto dolazis ovdje sipati toliko gorcine, ako te GS ne zanima? Ne vidim razlog da gubis vrijeme na nesto poput GSa. Siguran sam da ima puno vise drugih stvari na koje mozes trositi svoje vrijeme.
 
jolly the roger said:
e sad budi KUŠ i ti i svi tvoji GSusovci s vašim maglenkama, rptirkama, signalnim raketama itd
Nije me dovela u rizik baba, nisu me doveli u rizik polupijani navijači u autu sa zastavicama...Tko me skoro pokupio? GSusovac sa svojim kištrama, kojemu je traka u Ozaljskoj bila uska i koji umjesto da ko normalan svijet odlučno pretiče i to s lijeve, jedno 2-3 puta se zaleti pa pusti gas, pa oće pa neće i onda ode po šinama preteć jebeni SKUTER. I kaj je najgore, ak ima jedan takav retrad ima vaš još, s vi ste prepametni

Tebi bi bilo najbolje da se naljutis na sve GSovce i da ih iz inata vise ne castis svojim prisustvom tj postovima u ovom topicu. Ne vidim boljeg nacina da ih (nas  :wink:) kolektivno kaznis. 

 
 
oceangoing said:
Tebi bi bilo najbolje da se naljutis na sve GSovce i da ih iz inata vise ne castis svojim prisustvom tj postovima u ovom topicu. Ne vidim boljeg nacina da ih (nas  :wink:) kolektivno kaznis. 

Jel ti onaj Fernandes u rodu? Pucao kao i ti, promašio isto kao i ti :mrgreen:
 
   
oceangoing said:
Tebi bi bilo najbolje da se naljutis na sve GSovce i da ih iz inata vise ne castis svojim prisustvom tj postovima u ovom topicu. Ne vidim boljeg nacina da ih (nas  :wink:) kolektivno kaznis. 
 

evo jos jednom, pokusaj opet posto u prvom citanju ocito nisi shvatio...  kazni nas svojim odlaskom iz topica kojemu ni po cemu ne pripadas ...
  zanimljivo ti je pitanje postavio i pbc250 

pbc250 said:
Zasto dolazis ovdje sipati toliko gorcine, ako te GS ne zanima? Ne vidim razlog da gubis vrijeme na nesto poput GSa. Siguran sam da ima puno vise drugih stvari na koje mozes trositi svoje vrijeme.

 
jolly the roger said:
e sad budi KUŠ i ti i svi tvoji GSusovci s vašim maglenkama, rptirkama, signalnim raketama itd
Nije me dovela u rizik baba, nisu me doveli u rizik polupijani navijači u autu sa zastavicama...Tko me skoro pokupio? GSusovac sa svojim kištrama, kojemu je traka u Ozaljskoj bila uska i koji umjesto da ko normalan svijet odlučno pretiče i to s lijeve, jedno 2-3 puta se zaleti pa pusti gas, pa oće pa neće i onda ode po šinama preteć jebeni SKUTER. I kaj je najgore, ak ima jedan takav retrad ima vaš još, s vi ste prepametni

da nije to onaj gs-ovac kaj mu motor stoji ispred kljucarske radione,malo prije placa?Bio neki dan tamo po neku bravu,frajer pun sebe u 3pm pa sam ga odjeba i otisao u drugu butigu :mrgreen: