BMW R1200GS ADVENTURE

Ljubomoran si šta on ima Geesa

Poslano sa mob

 
oceangoing said:
     

evo jos jednom, pokusaj opet posto u prvom citanju ocito nisi shvatio...  kazni nas svojim odlaskom iz topica kojemu ni po cemu ne pripadas ...
  zanimljivo ti je pitanje postavio i pbc250

prepametni - shvatio jesam, prihvatio nisam :wink:

ROK!
 
jolly the roger said:
prepametni - shvatio jesam, prihvatio nisam :wink:

ROK!

  dobro sad.... nisam nesto bas prepametan, onako osrednje,  snadjem se za prezivit..... ali npr znam spojit dvije cijevi razlicitih promjera i to na vise nacina, bez da trazim savjete na forumu za takve tebi ocito previse komplicirane radnje... 
 
oceangoing said:
  dobro sad.... nisam nesto bas prepametan, onako osrednje,  snadjem se za prezivit..... ali npr znam spojit dvije cijevi razlicitih promjera i to na vise nacina, bez da trazim savjete na forumu za takve tebi ocito previse komplicirane radnje...
2 su mogućnosti nakon ovog tvog odgovora:
a) lažeš i nemaš pojma o tom
b) govno si od čovika koje nebi pomoglo nikom osim svojoj guzici

Btw, ako znam napravit remontove i nadogradnje raznih jack-upova, znam i spojiti 2 kraja iste cijevi. Ali možda postoji netko s više iskustva u takvim kilavim popravcima nakon intervencije "majstora", pa nije na odmet pitat. Jer možda postoji takav kupovni prijelaz, prije nego što ga idem sam radit

Sretan put i mirno more 
 
jolly the roger said:
2 su mogućnosti nakon ovog tvog odgovora:
a) lažeš i nemaš pojma o tom
b) govno si od čovika koje nebi pomoglo nikom osim svojoj guzici

Btw, ako znam napravit remontove i nadogradnje raznih jack-upova, znam i spojiti 2 kraja iste cijevi. Ali možda postoji netko s više iskustva u takvim kilavim popravcima nakon intervencije "majstora", pa nije na odmet pitat. Jer možda postoji takav kupovni prijelaz, prije nego što ga idem sam radit

Sretan put i mirno more

Koji je tebi vrag u glavi da vrijeđaš druge ljude, mislim da ti hitno treba medicinska pomoć, ako već nije kasno..... :palacdolje:
 
crni konjanik said:
Koji je tebi vrag u glavi da vrijeđaš druge ljude, mislim da ti hitno treba medicinska pomoć, ako već nije kasno..... :palacdolje:
znači kad drugi mene vrijeđaju i omalovažavaju to je ok, a kad uzvratim paljbu onda imam vrag u glavi i treba mi medicinska pomoć?

:LOL: :LOL: :LOL:
 
crni konjanik said:
Koji je tebi vrag u glavi da vrijeđaš druge ljude, mislim da ti hitno treba medicinska pomoć, ako već nije kasno..... :palacdolje:

  Nemoj me Konjanice vise "branit", naljutit ces ga pa ce i tebe  (iza)zvat  na kavu.... 
 
jolly the roger said:
znači kad drugi mene vrijeđaju i omalovažavaju to je ok, a kad uzvratim paljbu onda imam vrag u glavi i treba mi medicinska pomoć?

:LOL: :LOL: :LOL:
Ti si redikul odavno, i jos si veci jer si se prdruzija onima koji te smatraju redikulom.

A inace tema ima redikula  ,ko  t max tema, oli topic  :misli: :wink:

Jolly 3,2,1..

:mrgreen:
 
Ili imaju pametnijeg posla po ovako lijepom vremenu.
Snimati badice na plazi, nakon sto se tamo stressfree dovezlo motorom.

 
Mislim da je vise do dobrog ovjesa, motora sa jakim okretnim momentom, dobre zastite od vjetra i izvanredne pozicije sjedenja.
 
Sredju said:
Mislim da je vise do dobrog ovjesa, motora sa jakim okretnim momentom, dobre zastite od vjetra i izvanredne pozicije sjedenja.

džaba sve to s "oprosti nisam te vidio" vozačicama/vozačima automobila
 
A barem danas imas svega ako hoces biti vidljiv a moze se uvik stavit i rotacija na vrh kacige  :mrgreen:

http://www.holabirdsports.com/amphipod-xinglet-strobe-plus-led.html?utm_medium=cpc&utm_term=Amphipod%20Xinglet%20Strobe%20Plus%20LED&utm_campaign=ChannelAdvisor&utm_source=Shopzilla&CA_6C15C=530005580000075978


https://uncrate.com/brake-free-helmet-light/

https://motoloot.com/products/high-visibility-led-safety-belt
 
Uber proizvodu sinoć zapekla brava tanka. Ovih par dana je jadan kisnuo pa se valjda voda zavukla ispod onog poklopčića. Najbolja kvalteta!
Stanem na pumpi i neće ključ unutra da ga j*. Kupio WD špricao, čekao, gurao pa nejde, špricao, čekao i nakon 15tak minuta popustila i ušao ključ. Doma sam još nagurao grafitnog praha u bravu. Bit će dobro kad se to pretvori u kašu  :mrgreen:

Čisti adventure.

Ima li netko prijedloga za trajnije podmazivanje brave?
 
Nikakav sprej. Posto si vec zasro s wd-om ispusi zrakom i od bravara uzmi grafitne prasine i kljucem uguraj u bravu. Jedini ispravan nacin.
 
Napeto čekamo rasplet ove jako zamršene pojave.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro