brigstone 014

miro

Well-known member
stavio sam ju na motor, ali nemam pojma o njoj, možda tko ima iskustvo ili možće reći pokoju riječ što je čitao po novinama, bio bi zahvala, pa, dakle, unaprijed neizrecivo zahvaljujem!
 
meni je na zedu fantazija, izdržala mi 8000 normalne vožnje i drži mi jednako ko i kad je bila nova
nisam s njom imao niti jednu nekontroliranu situaciju, za razliku od 012 koja mi je bila prva ugradnja i nisam s njom bio ni upola siguran kao sa ovom
jedino što mi je skupa, pa ću sad na d208
 
go-go said:
meni je na zedu fantazija, izdržala mi 8000 normalne vožnje i drži mi jednako ko i kad je bila nova
nisam s njom imao niti jednu nekontroliranu situaciju, za razliku od 012 koja mi je bila prva ugradnja i nisam s njom bio ni upola siguran kao sa ovom
jedino što mi je skupa, pa ću sad na d208
koliko košta? :misli:
 
pa kak si ju stavio a ne znaš pošto je
ja platio 1500 na rate u auto antoniu, oni su kao prva ruka za bridgestone
 
pa ako si ju stavio sta ce ti iskustva, imat ces iz prve ruke. inace uzasno sranje od gume. ko i 15
 
Guma je super ali mozda ja nisam kompetentan jer je meni izdrzala 11600km normalne vožnje   :misli:       (y)
 
Adventurer said:
Guma je super ali mozda ja nisam kompetentan jer je meni izdrzala 11600km normalne vožnje  :misli:      (y)

twbi bi i chalina tourance kocketina bila dobra. takva guma ako izdrzi vise od 3-4 nekaj ni u redu. plastiiiikaaaa. a sad fakat idem :mrgreen:
 
Orion said:
twbi bi i chalina tourance kocketina bila dobra. takva guma ako izdrzi vise od 3-4 nekaj ni u redu. plastiiiikaaaa. a sad fakat idem :mrgreen:

Kaj nije u redu? Nekaj s gumom, motorom ili vozačem  :misli: :misli: :misli:
 
Orion said:
i sad bi htio sto, cut da je ok? e nije. nayebo si :mrgreen:
ajd ne yebi. danas sam ju isprobao, ali sam još oprezan jer ju ne poznam, zato pitam. Nije svejdeno nagnut se u zavoju i nagnut se do kraja - na opip je mekana, ali to ne znači nužno da će držati.
ajd valjdfa će se netko javit s nekim informacijama. Uostalom, jel to touring ili sport guma?

p.s. uostalom, orine , yebavo sam te.... skoro sam je polego dokraja iako je 190 i smotana ko darQove danlopice, ali oprezan sam dok ju ne prokužim.  8)
 
ma šta se frkaš guma je ok, orion prića gluposti, kaže da je plastičara, a da ne može izdržat 3-4 hiljade, što ne ide jedno s drugim
di ćeš za bridgestone reći da je sranje,a 014 ti je sport guma
šta jel nije tebi 180 dimenzija :misli:, ako je 190 onda je još skuplja
 
go-go said:
ma šta se frkaš guma je ok, orion prića gluposti, kaže da je plastičara, a da ne može izdržat 3-4 hiljade, što ne ide jedno s drugim
di ćeš za bridgestone reći da je sranje,a 014 ti je sport guma
šta jel nije tebi 180 dimenzija :misli:, ako je 190 onda je još skuplja
180 je dimenzija ali dobio sam 190 - na lijepe oči, nije nova lai dobra, prednja je ko nova li nisam je još stavio - dok ne utvrdim zadnju.  :mrgreen:
 
vozio sam se sa BT 020 do fuzera i drži.... a 014 je definitivno mekša  i bolje drži(vozio)
a maminim mazama niš ne valja....
zagrij i vatra (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
Miro nemože DUCATI njoj NIŠTA kakva god da je :blahblah:
 
miro said:
p.s. uostalom, orine
oriOn, orin je neki drugi lik tu na forumu

@go-go - aj procitaj jos jednom moj post. ja nisam rekao da ne moze izdrzat 3-4 soma

@GSX 1402 - 015 me kostala po mokrom 8000 eura. po suhom bi bilo pitanje vremena. guma ne valja i tocka. meni ne. a vozio sam se na jako losim gumama i ne bih rekao da sam razmazen po tom pitanju. a to do fuzera je mjera kao neka ili? svakakvo smece to moze.
 
Orion said:
pa ako si ju stavio sta ce ti iskustva, imat ces iz prve ruke. inace uzasno sranje od gume. ko i 15
Svima je dobra jedino je tebi sranje. :palacdolje: Tko napravi 8tkm sa 014 je papak i ne zna vozit.  :palacdolje: Osim toga Miro je trazija iskustva. To sta si ti "jeben"  vozac i sta je tebi sranje nece nikom na forumu pomoc bez objasnjenja.  :palacdolje: Daj nas prosvijetli i napisi sta to nije u redu sa gumom ako potraje vise od 3-4 tkm.
 
@cosmic - fakat mi se neda uvlacit u rasprave, rekao sam svoje misljenje. trazio je iskustva. ako brije na neke lude nagibe, rano otvaranje, kasno kocenje, brze ulaske i sve ono sto se radi s Rovima kad se vozi kak se spada (a bogovi krrndije to rade tako bar bricaju) a ne ko papak onda je losa. i jako sam ljut na tu gumu i na b-stone in general jer rossi pusi prvenstvo. al sam objektivan kad kazem da je smece.
 
Orion said:
@cosmic - fakat mi se neda uvlacit u rasprave, rekao sam svoje misljenje. trazio je iskustva. ako brije na neke lude nagibe, rano otvaranje, kasno kocenje, brze ulaske i sve ono sto se radi s Rovima kad se vozi kak se spada (a bogovi krrndije to rade tako bar bricaju) a ne ko papak onda je losa. i jako sam ljut na tu gumu i na b-stone in general jer rossi pusi prvenstvo. al sam objektivan kad kazem da je smece.
Iskustva podrazumijevaju kako i zasto. Ja sam u jednom topicu pisao ISKUSTVA o tim gumama pa mi se ne da ponavljat. Uglavnom, nakon dva seta 014-tice moram se tek donekle slozit sa tobom. Kao prvo stazu nisam vidile,za sto nisu i namjenjene, a za sve ono ostalo je samo prosjecna guma.
Sad sam na sportecu M3 i jasnije mi je zasto je tek prosjecna, ali da se ne moze na njoj "vozit" nije istina.
P.S. Auto cesta je unistava. Keep clear!!!
 
Orion said:
@cosmic - fakat mi se neda uvlacit u rasprave, rekao sam svoje misljenje. trazio je iskustva. ako brije na neke lude nagibe, rano otvaranje, kasno kocenje, brze ulaske i sve ono sto se radi s Rovima kad se vozi kak se spada (a bogovi krrndije to rade tako bar bricaju) a ne ko papak onda je losa. i jako sam ljut na tu gumu i na b-stone in general jer rossi pusi prvenstvo. al sam objektivan kad kazem da je smece.
samo nemoj napisat da je dunlop dobra guma......  a to što si pljusnuo po kiši nije sigurno kriva guma nego tvoja nadobudna vožnja...ja to mogu.......