brigstone 014

sale33 said:
ja ubrzo skidam bt 012 i mislim stavit pirelli super corsu puni njih je hvale kao jako dobru gumu! vi sta mislite??

Najveci je problem pogodit gumu koja je kvalitetna u svim uvjetima a ima pristojnu trajnost. Sto ce meni guma kojoj je vjek 3000-4000km? Nisam ja ni Bayliss niti mi je Grobnik preko puta kuće.
 
sale33 said:
ja ubrzo skidam bt 012 i mislim stavit pirelli super corsu puni njih je hvale kao jako dobru gumu! vi sta mislite??

Ako hoces taj mjesec peglati jako i puno juriti, guma fantasticna. Takodjer preporucam srednju tvrdocu zadnje i meku prednju.

Vijek trajanja je tu u drugom planu :?
 
nije bit vijek trajanja nego kad se vozis 300km da se vozis kako treba :mrgreen:
dali se brzo zagriju iliP
 
Sip said:
Ako hoces taj mjesec peglati jako i puno juriti, guma fantasticna. Takodjer preporucam srednju tvrdocu zadnje i meku prednju.

Vijek trajanja je tu u drugom planu :?

razlika postoji vjerojatno ali koja izmedu super corse i pro!
 
^^ naravno da bi svako trebao gledati prvo dali ga ta guma gripom zadovoljava a tek onda potrosnja iste

ali se isto tako moze usporedjivati gume istog gripa i njihova potrosnja
 
miro said:
stavio sam ju na motor, ali nemam pojma o njoj, možda tko ima iskustvo ili možće reći pokoju riječ što je čitao po novinama, bio bi zahvala, pa, dakle, unaprijed neizrecivo zahvaljujem!

Bridgestone Battlax BT-014,guma koja je svojim dizajnom predviđena da pruža max.cestovni učinak ali se može jednako koristiti i na supersport motociklima....... (y)
samim svojim profilom pruža ugodan osječaj u vožnji i pruža dobar grip na mokroj i na suhoj podlozi.....
kada je izašla(2004)guma se isporučivala serijski na Suzuki GSXR 600 i 750 te na Hondi Fireblade..... (y)
 
sale33 said:
razlika postoji vjerojatno ali koja izmedu super corse i pro!

Evo ja ti mogu reci za pro, guma mi je fantasticna.
Ono sto je mene sokiralo je drzanje gume od prvog metra, skoro sve gume koje sam imao su zahtjevale neko zagrijavanje (da se razumijemo, zahtjeva i ova, ali osjecaj je neuprediv od prvog metra).

Drugo sto si bas ne mogu objasniti, u usporedbi sa Qualifier-om (znam da je neusporedivo, ali kad je guma jeftina pa je dosta ljudi ima, a i Miro je sa nje presao na 014 pa su mu tu negdje) na cesti toplija pirelica. Tj. vise ugrijana i puno meksa. Na Grobniku situacija se mijenja, prvo vozim brze od frenda, pirelica hladnija, dunlop se raspada od topline :?

Nazalost na V2 masini se ubrzano potrosi po sredini, a zbilja sam je pazio :? :?
 
Sip said:
Evo ja ti mogu reci za pro, guma mi je fantasticna.
Ono sto je mene sokiralo je drzanje gume od prvog metra, skoro sve gume koje sam imao su zahtjevale neko zagrijavanje (da se razumijemo, zahtjeva i ova, ali osjecaj je neuprediv od prvog metra).

Drugo sto si bas ne mogu objasniti, u usporedbi sa Qualifier-om (znam da je neusporedivo, ali kad je guma jeftina pa je dosta ljudi ima, a i Miro je sa nje presao na 014 pa su mu tu negdje) na cesti toplija pirelica. Tj. vise ugrijana i puno meksa. Na Grobniku situacija se mijenja, prvo vozim brze od frenda, pirelica hladnija, dunlop se raspada od topline :?

Nazalost na V2 masini se ubrzano potrosi po sredini, a zbilja sam je pazio :? :?
namontirali qvalifajlera upravo šogoru  (y)
 
GSX 1402 said:
:no: :no: :zid:
to sam i ja reko al on kaže da mu je guma super tak da se nebi htio miješat,,,ja sam mu preporučio pilot power al on neče  :wink:
 
r1 vtc said:
to sam i ja reko al on kaže da mu je guma super tak da se nebi htio miješat,,,ja sam mu preporučio pilot power al on neče  :wink:

Pa kako :misli: jel' nije probao Michelin i zar se nije odusevio sa njom. A i tebi traje i traje (y)
 
r1 vtc said:
to sam i ja reko al on kaže da mu je guma super tak da se nebi htio miješat,,,ja sam mu preporučio pilot power al on neče  :wink:

koju ti vozis na r1  :misli:

susjed ima r1 iz 2003, i kupuje sad gumu, nezna koju bi  :misli:
 
Sip said:
Pa kako :misli: jel' nije probao Michelin i zar se nije odusevio sa njom. A i tebi traje i traje (y)
pa je ali nema šuške za mišelina pa  je oduševljenje zamijenio dosta jeftinijim qvalifajlerom  :wink:
 
Tolca said:
koju ti vozis na r1  :misli:

susjed ima r1 iz 2003, i kupuje sad gumu, nezna koju bi  :misli:
mischelin pilot power  :wink:
 
Sip said:
Evo ja ti mogu reci za pro, guma mi je fantasticna.
Ono sto je mene sokiralo je drzanje gume od prvog metra, skoro sve gume koje sam imao su zahtjevale neko zagrijavanje (da se razumijemo, zahtjeva i ova, ali osjecaj je neuprediv od prvog metra).

Drugo sto si bas ne mogu objasniti, u usporedbi sa Qualifier-om (znam da je neusporedivo, ali kad je guma jeftina pa je dosta ljudi ima, a i Miro je sa nje presao na 014 pa su mu tu negdje) na cesti toplija pirelica. Tj. vise ugrijana i puno meksa. Na Grobniku situacija se mijenja, prvo vozim brze od frenda, pirelica hladnija, dunlop se raspada od topline :?

Nazalost na V2 masini se ubrzano potrosi po sredini, a zbilja sam je pazio :? :?


to sam i ja cuo za pirelli da ja super guma! recimo znam frenda koji je probao i pilot power dva para i reko da vise nebi stavljao michelin jer u nekim situacijama ga je znala iznenadit a sa pirelli vozili smo se zajedno vozi ko po tracnicama strava za gledat! ja imam bt 012 iza njega plesem i skacem na sve strane uocljiva razlika sta se tice guma,zato prelazim i ja na pirelli!  200€ nije puno za pirelli
 
CroKick said:
super dok je ima, al čim takne konce zaboravi, nevjerojatno kako je tanka :no:
da znam  :wink:
a kad mi dode do konaca bum ju zamijenil,,,jes ti imo te gume ???i kak si zadovoljan??
 
r1 vtc said:
da znam  :wink:
a kad mi dode do konaca bum ju zamijenil,,,jes ti imo te gume ???i kak si zadovoljan??

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,66635.msg1232495.html#msg1232495
 
r1 vtc said:
pa je ali nema šuške za mišelina pa  je oduševljenje zamijenio dosta jeftinijim qvalifajlerom  :wink:

NE znam koliko je daleko od Slovenije, al evo ti jednu stranicu da vidis kako izgledaju cijene guma gore... :(

2500 kn set Pilot power race....  :misli:

http://yamaha.tsc-laba.si//component/page,shop.browse/category_id,34/option,com_virtuemart/Itemid,1/
 
ja wsam ju imo ko prvu ugradnju na ninji...par puta me dobrano splašila kad sam pretjerao  :? no onda su došli hladni zimski mjeseci i odlično je poslužila kao zimska guma za gradsku vožnju, te je umrla po sredini :D