brigstone 014

sale33 said:
 200€ nije puno za pirelli

Ajde nas iznenadi i reci da negdje po toj cijeni nabavis set 8) 8) :wink: :wink:
 
Ja uspio nabaviti set pilot power-a za 2700 kn. KOD NAS ! prije dva mjeseca stavio prednju....a danas zadnju. Super zadovoljan. To mi je treci set.....i ne bih mjenjao brand  8)
 
bmw m 5 said:
Ja uspio nabaviti set pilot power-a za 2700 kn. KOD NAS ! prije dva mjeseca stavio prednju....a danas zadnju. Super zadovoljan. To mi je treci set.....i ne bih mjenjao brand  8)

Koliko ti dura na dvocilindrasu, bas me zanima?  :?

Ja imam shemu za M3 Metzelerke 2000kn set... Samo, sto cu s prednjom 014-kom od bridžstonea?  :)
Miro? Oš gumu djabe? Il' za porciju štrukli domaćih aaa? Jel može??  :mrgreen: :mrgreen:
 
Poskupile su ove godine....sada zadnja dode(u mojim dimenzijama) oko 1650 kn. Dok recimo dunlop qualifier dode 1300 kn. Ipak nasi malo pretjeruju sa cijenom. U slo za tu lovu dobijes power race....Zadnja je oko 211 eu a prednja oko 150 eu....odbijes jos ddv....i eto veselja...!!!
 
2 s2r: Zadnja mi traje oko 4000 km (ako malo pretjerujem s gasom). Ja sam uspio napraviti sa ovom oko 7000 km.Ali zadnjih 1500 km  apsolutno nije drzala cestu (doduse po hrapavijem asfaltu je...ali kod nas to je rijetkost). Mislim da je ipak 4500 granica. S tim da je po rubovima bila onako....kao da vozis po pisti...sva puna sitnih rupica...kao brusni papir....To mi govore i drugi sto imaju dvocilindrase....valjda radi momenta....i tezine motora ?
 
bmw m 5 said:
Poskupile su ove godine....sada zadnja dode(u mojim dimenzijama) oko 1650 kn. Dok recimo dunlop qualifier dode 1300 kn. Ipak nasi malo pretjeruju sa cijenom. U slo za tu lovu dobijes power race....Zadnja je oko 211 eu a prednja oko 150 eu....odbijes jos ddv....i eto veselja...!!!

znam to za slo,ali kad uzmem u obzir koliko puta idem zbog drugih stvari gnjaviti frenda (vulkanizera) itd itd na kraju mi se isplati kod njega staviti gume iako ih platim malo skuplje nego u slo  (y)
 
bmw m 5 said:
2 s2r: Zadnja mi traje oko 4000 km (ako malo pretjerujem s gasom). Ja sam uspio napraviti sa ovom oko 7000 km.Ali zadnjih 1500 km  apsolutno nije drzala cestu (doduse po hrapavijem asfaltu je...ali kod nas to je rijetkost). Mislim da je ipak 4500 granica. S tim da je po rubovima bila onako....kao da vozis po pisti...sva puna sitnih rupica...kao brusni papir....To mi govore i drugi sto imaju dvocilindrase....valjda radi momenta....i tezine motora ?

Hmm.. A da, racuno sam i ja da ces toliko i napisat... 5000-7000 bi volio sa zadnjom odvozit, al ne kao sto si ti reko, da mi je zadnjih 1500 kocka, ocu ili necu...  :mrgreen: :wink:
A ne znam, vjerovatno su sljedece metzeler M3.... ;)
 
s2r said:
Hmm.. A da, racuno sam i ja da ces toliko i napisat... 5000-7000 bi volio sa zadnjom odvozit, al ne kao sto si ti reko, da mi je zadnjih 1500 kocka, ocu ili necu...  :mrgreen: :wink:
A ne znam, vjerovatno su sljedece metzeler M3.... ;)
Ja san sad na M3 i to sam odma uzea dva para da se nadje. Isti slucaj je i kod mene,tj. iman doma jednu prednju bt 014 sa cca 2000 km. Skoro pa nova.Jos san je i opra :mrgreen:. Triba li kome?
 
cosmic said:
Ja san sad na M3 i to sam odma uzea dva para da se nadje. Isti slucaj je i kod mene,tj. iman doma jednu prednju bt 014 sa cca 2000 km. Skoro pa nova.Jos san je i opra :mrgreen:. Triba li kome?

Kak si zadovoljan s tim metzelerkama baš ih planiram uzet?

Vidim da se svi trgaju za te prednje gume :mrgreen:
 
cosmic said:
Ja san sad na M3 i to sam odma uzea dva para da se nadje. Isti slucaj je i kod mene,tj. iman doma jednu prednju bt 014 sa cca 2000 km. Skoro pa nova.Jos san je i opra :mrgreen:. Triba li kome?

Slusaj kolega..

A zasto nebi nas dvoje napravili neku preradu i ugradili moju i tvoju prednju ko gume, a??  :mrgreen: :mrgreen: :misli: :wink:
 
ej gumi majstori. Evo, Tima mi je baš stigao iz ZG, s novim novcatim qualifajerom RR, guma je prva liga, dvokomponentna, po sredini ok, ali sastrane meka ko oveća ženska grud :wink:. Iako nisam prihvatio vožnju bez opreme, test slijedi ovaj vikend drito s ducati 748.  :wink:

bt 014 - sticajem okolnosti i neimaštine stavio sam nešto voženu odozad, imam i prednju koja zgledai ko nova ali qualifajer je jeoš naprijed. Qualifajer RR je na motoru garant kad se oparim, a bt će u ropotarnicu kod Cyper na paljenje i stunt. No, 014 nije baš neko sranje, jer ok sam se vozio. Možda tu ima previše yebacha kojima svak dlaka smeta.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ipak, hvala na savjetima, mada sad znam kao i prije, proglasili ste ju od najgore od dobre.... to sam i sam mogao zaključiti pipajući je prstima, zabadajući nokte u nju i vozeći je po cesti.  (y)
 
miro said:
ej gumi majstori. Evo, Tima mi je baš stigao iz ZG, s novim novcatim qualifajerom RR, guma je prva liga, dvokomponentna, po sredini ok, ali sastrane meka ko oveća ženska grud :wink:. Iako nisam prihvatio vožnju bez opreme, test slijedi ovaj vikend drito s ducati 748.  :wink:

bt 014 - sticajem okolnosti i neimaštine stavio sam nešto voženu odozad, imam i prednju koja zgledai ko nova ali qualifajer je jeoš naprijed. Qualifajer RR je na motoru garant kad se oparim, a bt će u ropotarnicu kod Cyper na paljenje i stunt. No, 014 nije baš neko sranje, jer ok sam se vozio. Možda tu ima previše yebacha kojima svak dlaka smeta.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ipak, hvala na savjetima, mada sad znam kao i prije, proglasili ste ju od najgore od dobre.... to sam i sam mogao zaključiti pipajući je prstima, zabadajući nokte u nju i vozeći je po cesti.  (y)
Meni je takodjer metoda pipkanja najdraza. :LOL: :LOL:
to S2R: M3 je sve svoje prednosti pokazala vec u prvih 300 km koliko sam zasad i napravija. Posal mi ne dozvoljava jos neko vrime vozit  pa
nisan jos kreira kompletno misljenje. Uglavnom kao i PP jako spicasta guma i samim time masu reaktivnija od 014 i daleko manje uspravlja. Nadam se  i ja da nisam pogrisija jer sam ih doslovno napamet uzea.
 
alo bt 014. danas je bilo ne baš pretoplo, mokro. Nakon vožnje od svih guma moj bt014 odozad daleko najtvrđi i najhladniji. Timin qualifier RR savršenstvo, qualifajer zelenog kolege mek, Sip-0v gumezlin - mek, jedino žikina 2o8 rr odozad ko i moj 014 - pušiona.

Mislim da bt014 prednja neće ugledati moj motor - ići će dalje ili biti tu za neki touring, recimo ,a ddk autoputem.  :mrgreen:

Obzriom da je kRRndija bila mokra nisam isprobavao qualifajer RR ali fakat obećava, a o cijeni da i ne govorim! (y) (y) (y) (y)
 
češ ju stavljat na dukca ove sezone? kvalifahjera RR? čini se da bi mogla bit i više nego ok ak ima te meke rubove...ajd stavi pa napiši neki osvrt na nju od stranicu-dvje na forumu kak to inaće radiš  :mrgreen:
 
miro said:
Mislim da bt014 prednja neće ugledati moj motor
zasto? pa guma je fantasticna, pa neces valjda zanemariti sve ove silne forumase koji ju hvale?
 
Bump said:
češ ju stavljat na dukca ove sezone? kvalifahjera RR? čini se da bi mogla bit i više nego ok ak ima te meke rubove...ajd stavi pa napiši neki osvrt na nju od stranicu-dvje na forumu kak to inaće radiš  :mrgreen:
istestirat ću je na Timonom 748 ovih dana, danas je otpalo zbog kiše. No fakat je to dvokomponentno rješenje prava stvar. Ne sjećam se kad sam pipao tako meki rub. Ljepi kao ...ono, bijelo.... :mrgreen:


a da RR ide na dukca ide sigurno, tim više jer košta 1900 kuna par, a svi se čudom danas čudili kakva dobra guma.  (y)