brigstone 014

Orion said:
zasto? pa guma je fantasticna, pa neces valjda zanemariti sve ove silne forumase koji ju hvale?
:mrgreen:

ne mogu reći da je klizala, ipak je odozad, nije puno vožena, ali naspram običnog qualifajera se vidi očita razlika, fakat je dosta tvrda, kako su je onda serijski ugrađivali na 6-ice i druge motore?????? Bila bi dobra za grobnik, osim ako kad se ugrije pravo - u taj čas se istopi.  :misli:
 
miro said:
istestirat ću je na Timonom 748 ovih dana, danas je otpalo zbog kiše. No fakat je to dvokomponentno rješenje prava stvar. Ne sjećam se kad sam pipao tako meki rub. Ljepi kao ...ono, bijelo.... :mrgreen:


a da RR ide na dukca ide sigurno, tim više jer košta 1900 kuna par, a svi se čudom danas čudili kakva dobra guma.  (y)
u sloveniji odmah uz granciu blizu bregane dosta manje od 200€ par a u kumrovcu milim da su oko 1600kn par :wink:
 
marko88 said:
u sloveniji odmah uz granciu blizu bregane dosta manje od 200€ par a u kumrovcu milim da su oko 1600kn par :wink:
ali dunlop qualifier RR?
 
marko88 said:
u sloveniji odmah uz granciu blizu bregane dosta manje od 200€ par a u kumrovcu milim da su oko 1600kn par :wink:

Cekaj sad i ja moram pitati to mislis na qualifier RR i je li to cijena sa DDT-om ili bez :misli:
 
Sip said:
Cekaj sad i ja moram pitati to mislis na qualifier RR i je li to cijena sa DDT-om ili bez :misli:
ja govorim o dunlop qualifer RR :wink:

prednja 76€
zadnja 99€

to su cjene kad se vrati porez
 
miro said:
danas sam izganjao bt 014 i Q RR. ma sve je to super - na dobroj cesti.  (y)

PA da..
Evo, neki dan je kiko 999s vozio iza mene po nagraspanoj cesti, vozimo po ravnici a meni motor ko Shakira bokovima, lijevo desno.. I kikač me prodje i gestikulira ko ono "Son, WTF is happening to you?  :palacdolje: :x Al u zavojima drzi ko' luda! I po kvalitetnoj cesti. Al svejedno je necu stavit ponovo, definitivno...