cbr 600f

antkes said:
ne nalazim njega na tokic, imaju akumulatori beren njega u ponudi
Čekaj da vidin oklen je račun ako još ima u škatuli...
Pardon kupija san ko motoboxa u Bimbe...tralala
 
Imam Unibat CBTX-9 BS 8Ah na mom CBR-u, za sad je na visini zadatka, bez problema.
 
Jos se CBR-ka dobro drzi posle 27 godina :)

 

Attachments

  • trackday-rs-td8-slika-0572.JPG
    trackday-rs-td8-slika-0572.JPG
    1.7 MB · Views: 329
Ne smijem imati 3 motora tako da bih prodao cbr-ku radi kupnje jedne V4 "klavijature", ako ima zainteresiranih, postat ću slike .
 
Danas se malo glupiralo i primjetilo se tokom par turiranja, da poprilicno crni dim izleti van
tj, koliko san ja upucen u dim iz auspuha, puno goriva baca.
Inace ef-ica mi je i dosta visoke potrosnje i zna se cut gorivo
na njoj je shacal auspuh, normalni filter zraka i nikakvi pcii nema
Ocel to sta stetit motoru? Ocel stavljanje kn filtera povecat kolicinu zraka i onda olaksat mjesavinu il ce se i dalje morat ic na remap il kako to vec ide da se to dovede u red?
 
Mozda ti je zracni filter pri kraju, treba ga menjati na 12000km ako se dobro secam
 
motorash said:
Mozda ti je zracni filter pri kraju, treba ga menjati na 12000km ako se dobro secam
nije uz temu,vidim da si iz Subotice,sjecam se lijepih dana(predratnih) kupanja na Paliću, fini grad (y)
 
prpa said:
nije uz temu,vidim da si iz Subotice,sjecam se lijepih dana(predratnih) kupanja na Paliću, fini grad (y)
Probaj se sad kupat na Palicu, momentalno dobijas 15 bolesti i infekcija, totalno su upropastili i zagadili jezero, svako malo ribe plivaju ledjno,  doduse okolina je lepo sredjena, samo treba izbegavat kupanje,
 
nego bi rekao da smo svi postali fine guzice, ako nije more ili eventualno toplice, ne valja, kanalizacija i cisterne su se i nekad izlijevale u jezera, grabe, potoke i kanale pa nikome nije smetalo :mrgreen:
 
Ljudovi, pitanje,na koliko vam se pali rezerva?
Meni normalne gradske voznje ( do 6k okretaja ) na 140-150 km, normalne otvorene voznje na 165-175 km, i kad nalivan do vrha kad se upali rezerva stane jedno 12 litara u njega sto spada jedno 7-8 l potrosnje

Jel tocno da je 18 litara rezervar? onda bi znacilo da mi ostane jos 6 kad se upali rezerva, crtice padaju brutalno brzo , kroz 20 kilometara zadnja od 4. trepce

I imal tko fakn original auspuh? ne mos ga nac da si isus
 
CBR600F 2005-2006 nemaju stelanje vilica i amortizera kao verzije prije? Jel losiji ovjes na tim godinama?

BTW, zna netko nes o ovom motoru?
https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/honda-cbr-600-f-600-cm3-oglas-28911943
 
antkes said:
Ljudovi, pitanje,na koliko vam se pali rezerva?
Meni normalne gradske voznje ( do 6k okretaja ) na 140-150 km, normalne otvorene voznje na 165-175 km, i kad nalivan do vrha kad se upali rezerva stane jedno 12 litara u njega sto spada jedno 7-8 l potrosnje

Jel tocno da je 18 litara rezervar? onda bi znacilo da mi ostane jos 6 kad se upali rezerva, crtice padaju brutalno brzo , kroz 20 kilometara zadnja od 4. trepce

I imal tko fakn original auspuh? ne mos ga nac da si isus

Trebao bi biti 13  L. Nemam svjtelo rezerve .


BTW, digao sam rućice do vrha, preporodih se, mislio sam ga prodat ili mijenjat za neki nejkid, ali još ga ne dam .