CF Moto

K vragu i motor kojem treba ispravljanje tvorničkih greški u sklapanju i dizajnu prije i nakon isporuke kupcu, zato sam i odustao od SWM-a nakon jedva 2 god.
Kako onda ljudi ne odustaju od BMWa..voda u kardanu, zapali se iz cista mira, crkavaju uljne pumpe nakon 200km itd
 
  • Haha
Reactions: diesel power
bmw ima podrsku.
isto kao i stihl, stihl ima radnji u bosni i po sumama.
kod cfmoto obavezno u te rupe naspricat mast za sajle.
 
Išao danas s frendom kod Pehara preuzeti CF450mt, provozao ga od Zeline na M.Bistricu, Stubicu i preko Sljemena u ZG...sutra da moja baba veli da se više nemre vozit, prodam Stroma i kupujem ovaj motorić...jedina zamjerka je sic koji se ne ljubi baš s mojom koščatom riti..super vozan, lijepo razvija snagu i daje dojam jačeg motora, zvuk nevjerojatan za 450cc..displej prikazuje hrpu podataka (osim vanjske temp) i to kristalno čisto...kuplung za moj ukus malo i premekan dok šaltung fino precizan uz mrvicu teže nalaženje neutrala kad se stane...sve u svemu vrijedi svaki euro
1000036497.jpg
 
Meni ide ta žad boja uz kineski motocikl.
Ali možeš na plavom folirat tank i blatobran bijelom i dobar.
 
Pa ovu sa slike, inače ne bih išao iz Zagreba u Istru po njega. :ROFLMAO:

Pehar je u ovoj pošiljci imao 13 komada. Svi plavi (taj mi je grdi).

Da... Postoji već mnogo sticker setova za promijenit boju, ali mi se ta plava jednostavno nije dopdala (pa makar naljepnice dolazile za svega jedan dan).
Jel to to ?
Sretno 😁
IMG_20240822_125017.jpg
 
kolega uzeo za sina 450 SR

kak ide, (još) neznam, ali
izgleda ko ozbiljni Japanac
 

Attachments

  • IMG_6867.jpeg
    IMG_6867.jpeg
    105.8 KB · Views: 0
ja sam dosao napisati nesto: nesto

osim toga, danas probal Himalayana novog, bolje mi sjeo od CFa, mogo bi si ga ubost umjesto svete krave, vise se smijem pod kacigom 🤣
 
Danas sam slucajno naletio na CF, ovog 450MT, i napravio đir od pol sata po kvartu. A ono, nit ide a pogotovo nit koči. Nisam siguran koliko ce to biti pouzdano u offroad uvjetima.
Ostarija si 😁