DDK17 - subota, 12.04.2014.

vlucic

Active member
Samo da znate planirati svoj privatna davanja - DDK17 vikend prije Uskrsa.

(y)
 
Ja neću moći.
nisu krstitke nego mi je rođendan  :mrgreen:
 
ja bio jučer, dobil diplomu :jesus:

12.4. je loš, svi kaj muljaju sa prijavom/odjavom i porezom neće moći u tako kratkom roku sredit papire

treba pomaknut još koji tjedan dalje




Srki
 
Odlično, tam man 3 mjeseca...baš dao jučer 50-ti put
 
Direktor said:
Odlično, tam man 3 mjeseca...baš dao jučer 50-ti put
:shock:
Pedeseti?!
Rišpekt! :naklon:

Ja tek na skromnih 31.  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
:shock:
Pedeseti?!
Rišpekt! :naklon:

Ja tek na skromnih 31.  :mrgreen:

Da, i rekla mi teta da će mi doma poslati poziv za feštu koja se održava krajem godine i tamo će se dobit zahvalnica (to je valjda 25.10. dan darivatelja). Bogte ko na moto susretu, dobit ću zahvalnicu! A jedva čekam 100-ti puta, tada se ide kod precjednika države i Milana Bandića! Samo to će biti za nekih 17 godina, koliko mi je trebalo za ovih 50. Ali neka, čekat će oni mene  hahahaha...:mrgreen:
 
vlucic said:
Samo da znate planirati svoj privatna davanja - DDK17 vikend prije Uskrsa.

(y)

Sudeći po prošlom okupljanju, redari nam neće ni trebati.......  :LOL:


:mrgreen:


 
Direktor said:
Da, i rekla mi teta da će mi doma poslati poziv za feštu koja se održava krajem godine i tamo će se dobit zahvalnica (to je valjda 25.10. dan darivatelja). Bogte ko na moto susretu, dobit ću zahvalnicu! A jedva čekam 100-ti puta, tada se ide kod precjednika države i Milana Bandića! Samo to će biti za nekih 17 godina, koliko mi je trebalo za ovih 50. Ali neka, čekat će oni mene  hahahaha...:mrgreen:

:lolcry:
 
Vikend poslije je Uskrs. Vikend nakon Uskrsa je vec spajanje produzenog neceg za prvi maj. Isto ne moze.

Vikend prije najavljenog datuma za DDK ja ne mogu.

Dakle, ostaje 12.04.2014. koliko god me neki od vas mrzili.

Ali, ima Cherokee pravo - nas 12 koji cemo se ipak skupiti ce ipak otici dati krv. Ostali, kad uspiju. U vlastitom aranzmanu.

(y)
 
sjebo su uspješno tradiciju koja je trebala trajat još godinama, zadnja 2-3 DDK su fakat u kurcu bila

jer tebi ne paše

mali Linić


:mrgreen:



Srki
 
vlucic said:
Vikend poslije je Uskrs. Vikend nakon Uskrsa je vec spajanje produzenog neceg za prvi maj. Isto ne moze.

Vikend prije najavljenog datuma za DDK ja ne mogu.

Dakle, ostaje 12.04.2014. koliko god me neki od vas mrzili.

Ali, ima Cherokee pravo - nas 12 koji cemo se ipak skupiti ce ipak otici dati krv. Ostali, kad uspiju. U vlastitom aranzmanu.

(y)
ma nije u datumu, neg dajnadi startnu birtiju koja radi  :LOL:
 
Zapru said:
ma nije u datumu, neg dajnadi startnu birtiju koja radi  :LOL:
Ja priznajem samo jednu. Povijesnu, još od vremena kada su rvatistanci stigli na more!
DADO+ said:
... ja ako dođem donosim safaladu  (y)  :LOL:
Dovedi radije tetrijeba!  :mrgreen:
 
Tu koju ti priznaš, Slavko ne prizna  :LOL: