Dolazak u Hrvatsku i prometne kazne

KING RR said:
Ti si moj idol    :mrgreen:

De jos samo reci sa kakvom ces to zverkom zajebat rvaCkistanske pandure  8)
čini mi se da hard ima velik lager :mrgreen:
 
Čini mi se da ima dojam da murja tu još vozi stojadine i fićeke..
U 20 godina se puno toga promjeni..

Nije vezano, ali možda malo - slušam poslovni plan jednog našeg gastića.. - ukratko, planira otvorit trgovinu elektroničke opreme (TV-i i sl.., niš specijalno), a kao glavnu prednost vidi to što će mu brat iz Njemačke slat kvalitetnu robu.. :LOL:

Siguran sam da to nije i ovdje slučaj, ali oni koji su dugo izbivali, imaju zanimljiva viđenja o našoj trenutnoj situaciji.
 
sve više vidim ovakvih majmuna i kod nas, koji vole sami
provoditi zakon na cesti ili u stilu: neš' ti meni proć' brže i
gdje se ne smije, pa eto pripazi - motori inače ovdje izazivaju revolt kod nekih "ljudi"  :mrgreen:

http://www.liveleak.com/view?i=d20_1445168720
 
Ja sam bio dvadesetak puta u Rusiji i nije me bas nesto dojmila...
Sad,neznam kakva je Moskva,ali nisam ni ja bio u bas zaostalom okruzenju (st.petersburg i okolica)... Sve mi se to cini nekako vojno nastrojeno i uredeno,od carine do policije,svi ozbiljni i hladni,sta ja znam,mozda je takav mentalitet  :misli:

Ipak je to velika zemlja,sto ljudi sto cudi,a rusa 300 milijona,pun k. cudi  :jesus:


Jbt,ovo je pokusaj ubojstva s namjerom  :x ...
 
KING RR said:
De jos samo reci sa kakvom ces to zverkom zajebat rvaCkistanske pandure  8)

Pa, sa zverkom stranih tablica.

Čini mi se da sam negdje naišla na podatak da se vozačima stranih reg. oznaka ne može ili nema mogućnosti, ili tako nešto (međunarodni ugovori...), naplatiti kazna... Još ako Hard krene ponjemajet po Ruski...

Kako stvari funkcioniraju (ili 'funkcioniraju') u stvarnosti?
 
tilia said:
Pa, sa zverkom stranih tablica.

Čini mi se da sam negdje naišla na podatak da se vozačima stranih reg. oznaka ne može ili nema mogućnosti, ili tako nešto (međunarodni ugovori...), naplatiti kazna... Još ako Hard krene ponjemajet po Ruski...

Kako stvari funkcioniraju (ili 'funkcioniraju') u stvarnosti?

Zanima me sa kojom ce to zverkom na dva kotaca ponosni rus vonabi pobjeci rvaCkistanskom interSeptoru made in dojčland na autoputu bratstvo jedinstvo  :mrgreen:
Koliko znam, a znam dosad to nije poslo za rukom ni nacistu u gt 911, ni fašistu u fercu, a ni britancu sa GTR-om, a o srbima u bemburama M5, turcima u raznoraznim pilama da ni negovorim, ali eto, mozda cu dozivjet i da ce staljinovac bit uspjesan    :mrgreen:
 
KING RR said:
Zanima me sa kojom ce to zverkom na dva kotaca ponosni rus vonabi pobjeci rvaCkistanskom interSeptoru made in dojčland na autoputu bratstvo jedinstvo  :mrgreen:
Koliko znam, a znam dosad to nije poslo za rukom ni nacistu u gt 911, ni fašistu u fercu, a ni britancu sa GTR-om, a o srbima u bemburama M5, turcima u raznoraznim pilama da ni negovorim, ali eto, mozda cu dozivjet i da ce staljinovac bit uspjesan    :mrgreen:


a ko se to motorom vozi autobahnom braCtvo i jedinstvo????
 
KING RR said:
Zanima me sa kojom ce to zverkom na dva kotaca ponosni rus vonabi pobjeci rvaCkistanskom interSeptoru made in dojčland na autoputu bratstvo jedinstvo  :mrgreen:
Koliko znam, a znam dosad to nije poslo za rukom ni nacistu u gt 911, ni fašistu u fercu, a ni britancu sa GTR-om, a o srbima u bemburama M5, turcima u raznoraznim pilama da ni negovorim, ali eto, mozda cu dozivjet i da ce staljinovac bit uspjesan    :mrgreen:

Pa, ne mora bježat. Zaustavi se i...? Kako to, onda, ide? Koja je procedura? Recimo, zaustavi turčina koji ne govori engleski, talijanski, njemački ili ga, barem, ne možeš natjerat na to. I što onda? Privodi ga se u stanicu, dovodi se prevoditelj i...?

Btw, nije on staljinovac; on je - Putinovac, a taj je, zadnjih dana, prilično, nešto, nadrk*... Složit ćeš se.
 
zoky_29 said:
a ko se to motorom vozi autobahnom braCtvo i jedinstvo????

Bože nas sačuvaj, mi se vozimo lokalnim autoštraseom, s naglaskom na 'lokalni', pa nas prestižu, i to kako prestižu!, i zlovenski ludjatci z kamp-prikolicama! A interCeptora - nidje!  :mrgreen:
 
Postoji sudac za prekršaje  ak' se već nemrete dogovoriti :wink: a dogovora ima legalnih i onih manje legalnih  :LOL:
 
Lolo said:
Postoji sudac za prekršaje  ak' se već nemrete dogovoriti :wink:

I sutkinje. Poliglote.

Lolo said:
a dogovora ima legalnih i onih manje legalnih  :LOL:

Mač je to sa dvije oštrice; može te se teretiti za pokušaj mita. Ne bih se, u takvo što, upuštala.
 
Mogli bi malo o emancipaciji, baš je pogodna tema  :LOL: dogovor se na ovim prostorima još uvijek može postići na obostrano zadovoljstvo  :mrgreen: 
 
tilia said:
Pa, ne mora bježat. Zaustavi se i...? Kako to, onda, ide? Koja je procedura? Recimo, zaustavi turčina koji ne govori engleski, talijanski, njemački ili ga, barem, ne možeš natjerat na to. I što onda? Privodi ga se u stanicu, dovodi se prevoditelj i...?

Btw, nije on staljinovac; on je - Putinovac, a taj je, zadnjih dana, prilično, nešto, nadrk*... Složit ćeš se.

Vidis kako pravi rejseri znaju štivo  :mrgreen:

Lolo said:
Postoji sudac za prekršaje  ak' se već nemrete dogovoriti :wink: a dogovora ima legalnih i onih manje legalnih  :LOL:
 
kiki.o said:
Ma kakva traka, cijela tabla dole, taman posla da ces riskirat vecu kaznu za tih par kn koliko kosta voznja bez reg.pločica.  (y)

a jel prolazi kod vas kao ko poljaka kad skines tablicu i stavih u torbu a na repu odlomis komad plastike pa kad te startaju na parkingu velis - jebiga buraz, odlomilo se, vis sad kako je, pa ne zelis, valjda, da izgubim tablicu - i oni to fino progutaju  :mrgreen:
 
stock said:
Čini mi se da ima dojam da murja tu još vozi stojadine i fićeke..

nemam ali imam dojam da su jos uvijek u onom komunistickom fazonu da cim vidis uniformu i petokraku znacku da moras stat u stavu mirno i ispricat sto si radio u zadnjih 48h, di si bio, jesi jebo sa ili bez qrtona i tako....
 
Osigurac said:
Ja sam bio dvadesetak puta u Rusiji i nije me bas nesto dojmila...

zavisi di si bio i na koga si naletio.
ja kad odem u zagreb ne znam ko me NE nervira a kad odem do splita npr odmorim i glavu i oci.
ja se od 1995 vrtim izmedju Rusije, USA i Cipra, nekako mi ovdje najbolje i najlakse za zivot a i sa rusima se najlakse sporazumijem
- jesi ti bio u pionirima?
- jesam!
- e to! ajd da popijemo jednu!
- moze!
- 'ocemo sad potpisat?
- 'ocemo!

kuzis sto mislim?
 
Prođe u rvatistanu svakaj nekaj, ovisno kak je pal grah tebi il' drotu  :LOL: kazna za neimanje reg. pločice je 300kn, a ako platiš na licu mjesta imaš popust 50% tj platiš 150kn iliti 20€.  :wink:
 
KING RR said:
Zanima me sa kojom ce to zverkom na dva kotaca ponosni rus vonabi pobjeci rvaCkistanskom interSeptoru made in dojčland na autoputu bratstvo jedinstvo 

%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0.jpg
 
a tak, sam sam pito sa tu kacigu, sad ispade da cu zajebavat svakog murjaka kojeg vidim i teatralno bjezat od njega dok ce se na motoru vijorit zastava ACAB  :misli: