Dolazak u Hrvatsku i prometne kazne

Lolo said:
Prvo King je pretpostavljam mislio na mene kao rejsera, međutim ja sam više prašinar i šatoraš koji uči na tuđim greškama :0648:

Quota mene, a misli na tebe  :0648:

Lolo said:
Drugo, nisi pazila na satu, postoji sudac za prekršaje koji rješava možebitne dileme koje ne može riješiti drot,  :wink:

Ispravak netočnog navoda: markirala sam ('markiranje' - izostanak s pojedinog sata nastave; s namjerom relaksacije)

 
KING RR said:
1. Ko to mojeee ime dozivaaaa  :mrgreen:

2. Lepa jesi ti to mene samo pozelila ili  :mrgreen:  ako me trebas mozemo se PePeat, jos ako si riba a ne neka stara brkata opajdara koja lici na svagana onda moze sve sto pozelis  :0648:

Za sve ostalo tu je sudija  :LOL:

1. Pivaš k'o da ti je slon prnija u uvo!  :D Fućkaj, radije...

2. Za što da te trebam? Riba - nisam. Brijem bradu, brkove da ličim na Pankrte...  :D Što je 'opajdara'?
Ne, ozbiljno sam postavila pitanje, jer sam negdje, fakat, naišla na takav članak i negdje mi se provukla nekakva misao, a koje sam se sjetila neki dan...
 
tilia said:
1. Pivaš k'o da ti je slon prnija u uvo!  :D Fućkaj, radije...

2. Za što da te trebam? Riba - nisam. Brijem bradu, brkove da ličim na Pankrte...  :D Što je 'opajdara'?
Ne, ozbiljno sam postavila pitanje, jer sam negdje, fakat, naišla na takav članak i negdje mi se provukla nekakva misao, a koje sam se sjetila neki dan...
alzehajmer :misli:
 
tilia said:
1. Pivaš k'o da ti je slon prnija u uvo!  :D Fućkaj, radije...

2. Za što da te trebam? Riba - nisam. Brijem bradu, brkove da ličim na Pankrte...  :D Što je 'opajdara'?
Ne, ozbiljno sam postavila pitanje, jer sam negdje, fakat, naišla na takav članak i negdje mi se provukla nekakva misao, a koje sam se sjetila neki dan...

:mrgreen:
 
tilia said:
1. Pivaš k'o da ti je slon prnija u uvo!  :D Fućkaj, radije...

2. Za što da te trebam? Riba - nisam. Brijem bradu, brkove da ličim na Pankrte...  :D Što je 'opajdara'?
Ne, ozbiljno sam postavila pitanje, jer sam negdje, fakat, naišla na takav članak i negdje mi se provukla nekakva misao, a koje sam se sjetila neki dan...

Pretpostavljam, mada je pretpostavka majka svih zajeba da ponekad pročitaš i pokoje novine ili za primjer u gugl upišeš  presretač stranac i dobiješ ovaj rezultat http://m.tportal.hr/vijesti/91754/Autocestom-u-BMW-u-jurio-248-km-na-sat.html u kojem bez puno inteligencije možeš zaključiti da je murija nekoga sklepetala i privela sucu za prekršaje koji je izrekao nekakvu kaznu. Bez obzira što je sudstvo u RH u popriličnoj banani neke stvari ipak funkcioniraju, a za tvoj info tak to funkcionira i u IT, BiH, A ...  :wink:

PS

jes'l ti stvarno kvini ili je mate otvoril neki lažni profil i podjebava :misli:  :LOL:
 
ma nije kvini, ta munja bi već stavila sliku nokta :mrgreen:
 
KING RR said:
'opajdara - vulgarna osoba ženskog pola (bila, umalo, zicer da postoji samo sjeverni i južni...) sklona dramatizaciji, psovkama i incidentima. Isto kao kalaštura.'

Hm... Nisam opajdara... Al' nisam ni riba.
 
Lolo said:
Pretpostavljam, mada je pretpostavka majka svih zajeba da ponekad pročitaš i pokoje novine

Iskreno, slabo čitam novine. Ako pod 'novine' poimaš nekakve dnevne tiskovine. Ti vjeruješ svemu što piše u novinama?

Lolo said:
ili za primjer u gugl upišeš  presretač stranac i dobiješ ovaj rezultat http://m.tportal.hr/vijesti/91754/Autocestom-u-BMW-u-jurio-248-km-na-sat.html u kojem bez puno inteligencije možeš zaključiti da je murija nekoga sklepetala i privela sucu za prekršaje koji je izrekao nekakvu kaznu.

Mogao si 'zalijepit' i kakav noviji članak, a ne iz 2010. godine... Al' dobro... Al', kužiš, Ferrari ili Audi R8, a kazna 'ČAK' - 7000 kn... Kolika je nekakva prosječna cijena 'interceptora'? Kad mi i da li 'zaokružimo tu financijsku konstrukciju'?

Lolo said:
za tvoj info tak to funkcionira i u IT, BiH, A ...  :wink:

Zna li netko kolike su cca kazne u Ita ili Slo za npr. prekoračenje brzine (to čisto sumnjam da mi se može dogodit, al' možda drugima ustreba), parking i što ako nemam te novce sa sobom? Il' da ne gnjavim ovdje, jel' ima otvorena tema ovdje negdje?

Lolo said:
jes'l ti stvarno kvini ili je mate otvoril neki lažni profil i podjebava :misli:  :LOL:

Queeni jesam, naravno. Kao što si i ti nekome King ili Prince. Mate 'banana' ili Oldie? A ima lažnih profila, jel'?
 
Ne vjerujem ili vjerujem do određene granice, ovisi od podatka  :wink:

Ak' hoćeš novije članke traži, imaš tiskovina ili net  :jesus:

Lipo, moje čitaš li ti uopće kaj  :misli: ak' murjak s tobom (ne samo u HR) ne može riješiti nekakav prometni prekršaj onda to rješava sudac za prekšaje  , znači ideš u postaju u sobu za zadržavanje dok ne dođe striček kaj bu te ''oženio'', kada platiš ideš van, jednostavno ili treba dodatno pojašnjenje  :misli:

U IT ili SLO su veće, s tim da SLO koliko znam nema nema tolerancije za brzinu  :mrgreen:
 
tilia said:
Mogao si 'zalijepit' i kakav noviji članak, a ne iz 2010. godine... Al' dobro... Al', kužiš, Ferrari ili Audi R8, a kazna 'ČAK' - 7000 kn... Kolika je nekakva prosječna cijena 'interceptora'? Kad mi i da li 'zaokružimo tu financijsku konstrukciju'?

Zna li netko kolike su cca kazne u Ita ili Slo za npr. prekoračenje brzine (to čisto sumnjam da mi se može dogodit, al' možda drugima ustreba), parking i što ako nemam te novce sa sobom? Il' da ne gnjavim ovdje, jel' ima otvorena tema ovdje negdje?

Eto novije i još iz dežele  :0648:  j...o te ti janezi su stvarno ...  :palacdolje:

http://www.glasistre.hr/vijesti/svijet/oprez-u-sloveniji-za-premali-razmak-200-eura-kazne--513871
 
Lolo said:
Ak' hoćeš novije članke traži, imaš tiskovina ili net  :jesus:

Taman posla...

Lolo said:
Lipo, moje čitaš li ti uopće kaj  :misli:

Ne, ti si.  :D Al' 'kaj' ne čitam. To je neka tiskovina il' ima na netu?  :misli:  :jesus:

Lolo said:
ak' murjak s tobom (ne samo u HR) ne može riješiti nekakav prometni prekršaj onda to rješava sudac za prekšaje  , znači ideš u postaju u sobu za zadržavanje dok ne dođe striček kaj bu te ''oženio'', kada platiš ideš van , jednostavno ili treba dodatno pojašnjenje  :misli:


Te me ženi te mu i tamburu kupovat moram! Bil' i ovog s 'little tenkichem' ženio?  :mrgreen:


 
Lolo said:
Eto novije i još iz dežele  :0648:  j...o te ti janezi su stvarno ...  :palacdolje:

http://www.glasistre.hr/vijesti/svijet/oprez-u-sloveniji-za-premali-razmak-200-eura-kazne--513871

Slovenija je, koliko se sjećam, a sjećam se, krasan komad parcele, al' su Slovenci, koliko se sjećam, a sjećam se... Da, imaš pravo...